Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie zaczynam się niepokoić, status - progress - od 2 tygodni a maile do CW pozostają bez odpowiedzi.

Edytowane przez mattoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sa za szybcy, ale to powazna firma I nie masz sie co stresowac w koncu dostaniesz.

 

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam się niepokoić, status - progress - od 2 tygodni a maile do CW pozostają bez odpowiedzi.

Wszystkie moje wysłane zamówienia nadal mają status: In progress. ;) Nie ma co się stresować, ani ich niepotrzebnie spamować. Jeżeli zrobili mega promocję, to są zakorkowani więc i tak nie odpiszą. Kolejnym mailem jaki dostaniesz, powinien być link do śledzenia przesyłki i tu, też może towar utknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł Trident C660 z falami B), tydzień szło z UK.   Do skracania  bransolety potrzebne są specjalne narzędzia?  Naciskam po bokach na bolce, ale nic się nie dzieje, a nie chcę zarysować

post-95072-0-93430200-1487607573_thumb.jpg

post-95072-0-35298400-1487607596_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł Trident C660 z falami B), tydzień szło z UK.   Do skracania  bransolety potrzebne są specjalne narzędzia?  Naciskam po bokach na bolce, ale nic się nie dzieje, a nie chcę zarysować

Gratulacje!

 

Nie. Po prostu piny są solidne. Nie pogub sobie tulejek - pin składa się z trzech elementów. 

 

Sensownie jest zainwestować w takie coś: 

Wtedy wymiana jest prosta i bezbolesna. Acha, nie warto kupować takiego za 20zł, bo możesz nawet jednej bransolety nie skrócić. 

 

Jak nie zdjąłeś jeszcze folii, to przed skróceniem nie zdejmuj. Jeżeli zdjąłeś, oklej bransoletę taśmą malarską.

 

Na nadgarstek, ok 17,5 cm wyciąga się po jednym ogniwie z każdej strony. Resztę, robisz mikroregulacją na zapięciu. Jeżeli masz do wyjęcia nieparzystą ilość ogniw, zawsze wyciągasz o 1 więcej od strony zewn., tej od strony 12.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ja do wyciskania pinow uzywam pineski do tablicy korkowej, niebieskiej :) Scinam szpikulec, pilniczkiem modeluje aby nie rysowac i gotowe. Dziala swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTS, Spatz dzięki, już rozumiem. Aktualnie założyłem  pasek.

post-95072-0-83114400-1487617343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTS, Spatz dzięki, już rozumiem. Aktualnie założyłem  pasek.

 

Jak rozpiąłeś bransoletę do zdjęcia paska?

 

Jakie wrażenia? Nasze 'ochy i achy' były uzasadnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpinałem bransolety, nacisnąłem teleskopy. Pozytywne wrażenia na temat Tridenta: jakość wykonania, kolorystyka, także masa, która razem z kształtem koperty sprawia, że zegarek dobrze leży.  Podoba mi się równiez to, że po założeniu standardowego paska(nie pogrubionego w uszach),  nie występuje przerwa między paskiem a kopertą, wizualnie dobrze się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpinałem bransolety, nacisnąłem teleskopy. Pozytywne wrażenia na temat Tridenta: jakość wykonania, kolorystyka, także masa, która razem z kształtem koperty sprawia, że zegarek dobrze leży.  Podoba mi się równiez to, że po założeniu standardowego paska(nie pogrubionego w uszach),  nie występuje przerwa między paskiem a kopertą, wizualnie dobrze się prezentuje.

Zatem jeszcze raz: "Brawo Ty!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :).  Będę obserwował strone www chw, może pojawi się korzystna oferta na paski i rotomaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skusił.. nawet dobry kurs bank dał. Za miesiąc pokażę :)

Tak myślałem. Miałem pytać ale się sam pochwaliłeś. Czekamy na zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skusił.. nawet dobry kurs bank dał. Za miesiąc pokażę :)

Ech, mnie też... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się waham, zaraz coś kliknę... Są jakieś różnice poza tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się ku cockpit, ze względu na wskazówki... zwykły ma też chyba za dużo czerni w czerni... A Ty na co się zdecydowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fliegera, jakby nie podszedł wydaje mi się że klasyk łatwiej sprzedać. No i jakieś małpy w wątku brzydko nazwały wskazówki tego typu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się chrono black black, ale zgrzyt, że pasek khaki pasek,a nie czarny.

 

Czy chrono black grey, szary pasek, ale żółte  akcenty na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wziąłem Cockpita. Żółte wstawki dodają życia tarczy. Tylko się wkurzyłem bo były jakieś problemy z płatnością i w międzyczasię wykupili mi wersję na pasku... Musiałem wziąć na NATO.


Zastanawiam się chrono black black, ale zgrzyt, że pasek khaki pasek,a nie czarny.

 

Czy chrono black grey, szary pasek, ale żółte  akcenty na tarczy.

 

Nad czarnym już nie masz co się zastanawiać - już nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.