Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Moja paczka zaginęła, Ward czekał 3 tygodnie po czym wysłał mi drugą paczkę dhl z dostawą na dzień następny. O 17 dostałem mail o 17 następnego dnia miałem już bransoletę w domu :o

 

Może to lekki ot. Ale i tak miałem o tym napisać i po raz kolejny pochwalić obsługę klienta w Ch. Ward.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak przewalone jak człowiek czeka i nie ma ale z drugiej strony z tego co piszecie ChW w takich sytuacjach bierze temat na klatę i nie ma się co stresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :)

8043264_IMAG9968.jpg

8043263_IMAG9964.jpg

 

8043265_IMAG9972.jpg

8043266_IMAG9969.jpg

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini recenzja mojego nowego nabytku:

Tarcza bez technicznych fajerwerków , zagłębienie na małą sekundę i okienko daty, nadruk ostry i dokładny , nie ma się do czego przyczepić, wskazówki klasyczne , bez wad.

Koperta: bezel i uszy wewnątrz i z góry polerowane, bok przeszczotkowany, dekielek przeszklony .

Całość ładnie wyprofilowana i nieźle leży na ręce mimo sporej wysokości 12mm. Rozmiar 40mm jak dla mnie idealny i uniwersalny , lecz tu każdy ma inne odczucia. Ogólnie koperta poprawna bez smaczków , ale bardzo dobrze wykonana.

Mechanizm sh21 z 5 dniową rezerwą chodu. Wykończenie na bardzo dobrym poziomie , płyta leciutko szczotkowana, krawędzie płyty ładnie sfazowane, nie ma surowizny choć wykończenie nie jest spektakularne (brak niebieskich śrubek , szatonów i innych bajerów). Mój egzemplarz wytrzymał 131h po nakręceniu, niestety ostatnie 11 godzin z bardzo mizerną dokładnością.

Przy noszeniu pierwsze 2 doby to około -2s/d , kolejne dwie – 5s/d , pięć dni to średnio -5,5 s/d. Dokładność pomimo COSC niestety nie zachwyca, ale myślę, że przy zaplanowaniu nakręcania 2 razy w tygodniu powiedzmy w poniedziałek rano i w czwartek wieczorem będzie dokładnie i wygodnie.

Pasek dość cienki ale jakościowo dobry, zapięcie motylkowe bardzo fajne, niestety grubszy pasek nie wejdzie.

 

Porównywałem z moimi innymi małosekundowcami i powiem, że Nomosowi w niczym nie ustępuje . Z porównania parę zdjęć poniżej.

post-50959-0-53432700-1493102411_thumb.jpg

post-50959-0-82491200-1493102412_thumb.jpg

post-50959-0-27266900-1493102414_thumb.jpg

post-50959-0-65293600-1493102415_thumb.jpg

post-50959-0-09783500-1493102417_thumb.jpg

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Sprzedawcy możesz napisać jutro jak z kurierem się nie dogadasz. Dzwina sprawa bo powinny być dwie próby doręczenia no i ewentualnie awizo. Dobrze rozumiem, że tym razem Poczta dostarcza?

Ja dopieruśko co dostałem z pośrednictwem GLS, a wysłane Royal Mail.

Moja paczka zaginęła, Ward czekał 3 tygodnie po czym wysłał mi drugą paczkę dhl z dostawą na dzień następny. O 17 dostałem mail o 17 następnego dnia miałem już bransoletę w domu :o

 

Może to lekki ot. Ale i tak miałem o tym napisać i po raz kolejny pochwalić obsługę klienta w Ch. Ward.

Sytuacja się wyjaśniła i szczęście mi dopisało. Paczka została źle zaadresowana, sklep Ch. Ward wpisał tylko imię, nazwisko i inicjały ulicy, kod pocztowy - poczta Polska nawet tej paczki nie przekazała kurierowi tylko od razu zaawizowała, zwrot do nadawcy - błędny adres. Napisałem e-mail do poczty i najpierw zapytali mnie o adres dostawy, potem wyjaśnili sytuacje i napisali, że jeżeli paczka wróci z oddziału mojego miasta do Warszawy to oni ją zatrzymają i poprawią adres na podany przeze mnie jednak na moje szczęście oddział jeszcze paczki nie odesłał i dzisiaj udało mi się odebrać zegarek - poczta Polska nic nie zawiniła a wręcz pomogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini recenzja mojego nowego nabytku:

Tarcza bez technicznych fajerwerków , zagłębienie na małą sekundę i okienko daty, nadruk ostry i dokładny , nie ma się do czego przyczepić, wskazówki klasyczne , bez wad.

Koperta: bezel i uszy wewnątrz i z góry polerowane, bok przeszczotkowany, dekielek przeszklony .

Całość ładnie wyprofilowana i nieźle leży na ręce mimo sporej wysokości 12mm. Rozmiar 40mm jak dla mnie idealny i uniwersalny , lecz tu każdy ma inne odczucia. Ogólnie koperta poprawna bez smaczków , ale bardzo dobrze wykonana.

Mechanizm sh21 z 5 dniową rezerwą chodu. Wykończenie na bardzo dobrym poziomie , płyta leciutko szczotkowana, krawędzie płyty ładnie sfazowane, nie ma surowizny choć wykończenie nie jest spektakularne (brak niebieskich śrubek , szatonów i innych bajerów). Mój egzemplarz wytrzymał 131h po nakręceniu, niestety ostatnie 11 godzin z bardzo mizerną dokładnością.

Przy noszeniu pierwsze 2 doby to około -2s/d , kolejne dwie – 5s/d , pięć dni to średnio -5,5 s/d. Dokładność pomimo COSC niestety nie zachwyca, ale myślę, że przy zaplanowaniu nakręcania 2 razy w tygodniu powiedzmy w poniedziałek rano i w czwartek wieczorem będzie dokładnie i wygodnie.

Pasek dość cienki ale jakościowo dobry, zapięcie motylkowe bardzo fajne, niestety grubszy pasek nie wejdzie.

 

Porównywałem z moimi innymi małosekundowcami i powiem, że Nomosowi w niczym nie ustępuje . Z porównania parę zdjęć poniżej.

 

Bardzo ładny, gratulacje!!

 

A do mnie przyszła paczka z Toxicnato, więc Tajfun już na nowych paskach:

8048477_IMAG9989.jpg

8048452_IMAG9981.jpg

 

Reszta o paskach w Klubie G1098 :)

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź w sprawie bezela. W kilku słowach: "zdarza się, to nie defekt, proszę ściereczką wypucować." W wolnej chwili spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pamietam, że ktoś miał taka sytuacje: zegarek w Polsce, przeleżał przez weekend w placówce w mieście jako przygotowano do doręczenia, dzisiaj przekazano do doręczenia - nikogo u mnie nie było, wszyscy w domu, patrzę po numerze listu, że nie udana próba doręczenia i zwrot do nadawcy ?! Nie dość, że nie było jakiejkolwiek próby dostarczenia to do tego zwrot do nadawcy ?! Nie da się tej machiny zatrzymać już dzisiaj ?! Mają już zamknięte więc się nie dodzwonię. Pisać do sprzedawcy ? Nie dość, że wszystko trwało 3 tygodnie to do tego takie syf mi robią :/ kurczę nie chce żeby wracał do W. Brytanii :/

 

Dodam że nie ma żadnego awizo. Poczta Polska.

Ja miałem podobnie, za pierwszym razem przesyłka podobno nieodebrana, po mailu do p. Wery, doszedł kurierem w ciągu 2 dni. 

 

........oooooo sprawa już się wyjaśniła, nie zauważyłem :rolleyes:  

Edytowane przez mattoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kontakt z Ch.Ward :) nie potrzebnie bałem się rozmiaru koperty 40mm, leży idealnie i jest mega wygodny :)

 

2ce02ebccadfaf10b0b92f837c0f0a85.jpg1311fb6d0a7944842e22c6f8700cb223.jpgca3eb677f241bc8471207522fff03297.jpg0d73f1abc56f593b502cf0307bf1b57e.jpgcc45f873142a1de2fc15bdee282b0a46.jpg

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, fajny slim! 

Widzę, że zakupy powoli dochodzą. Ja dzisiaj dostałem potwierdzenie o nadaniu paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pierwszy kontakt z Ch.Ward :) nie potrzebnie bałem się rozmiaru koperty 40mm, leży idealnie i jest mega wygodny :)

Jakość? Wykonanie? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, gratulacje!!

 

A do mnie przyszła paczka z Toxicnato, więc Tajfun już na nowych paskach:

 

 

 

Reszta o paskach w Klubie G1098 :)

Piotr, ten pierwszy świetnie dobrany

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie te oliwkowe brzegi fajnie się komponują z żółtymi akcentami na tarczy. A sam pasek też bardzo fajny.

Dzisiaj na czarnym herringbone toxic:

8058952_IMAG0004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ten paseczek bardzo mi sie podoba. Co to konkretnie? Kupilem i ja Krzyska, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jaki model kupiłeś ?

 

Ten, który podobał mi się od początku, a dokładnie...

 

post-94548-0-92548500-1493235033_thumb.jpg

 

Teraz szukam mu jakiegoś fajnego paska...

 

Pozdrawiam,

Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Piękny!!! Gratulacje Konrad!:-)

 

Dziękuję bardzo :) Nie ukrywam, że Twoja ostatnia zajawka na Krzyśki trochę się przyczyniła :)

 

W piątek będzie. Na pewno się pochwalę tylko kurcze... jaki pasek. Cordura? Chciałem coś "technicznego", nie skórkę. Można kupić firmową gumę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) Nie ukrywam, że Twoja ostatnia zajawka na Krzyśki trochę się przyczyniła :)

 

W piątek będzie. Na pewno się pochwalę tylko kurcze... jaki pasek. Cordura? Chciałem coś "technicznego", nie skórkę. Można kupić firmową gumę?

$_35.JPG

 

Gumy solo im wyszły, ale to było coś w okolicach BC 315 lub 317.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) Nie ukrywam, że Twoja ostatnia zajawka na Krzyśki trochę się przyczyniła :)

 

W piątek będzie. Na pewno się pochwalę tylko kurcze... jaki pasek. Cordura? Chciałem coś "technicznego", nie skórkę. Można kupić firmową gumę?

Firmowa guma jest b. długa (75+135) i  mnie to trochę denerwuje, bo nie lubię dłuższej części  pow. 120 mm, ale poza tym dobra jakość, tylko ta cena...

Trident wbrew rozmiarom fajnie się nosi nawet na nato i zulu...

No i spróbuj jednak może skórki:-)

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) Nie ukrywam, że Twoja ostatnia zajawka na Krzyśki trochę się przyczyniła :)

 

W piątek będzie. Na pewno się pochwalę tylko kurcze... jaki pasek. Cordura? Chciałem coś "technicznego", nie skórkę. Można kupić firmową gumę?

Jeśli to byłby 38 to już by było moje marzenie! 

Ale znając Ciebie to jest 43 :)

Mimo rozmiaru bardzo wygodny. Dla mnie tylko ciut za ciężki. Dlatego ja poluję na stalową 38 albo tytanowego 43.

Mojego zielonego nosiło mi się idealnie na glycinowym nato. Bardzo wygodnie.

A jak chcesz pasek to do niego oprócz nato bardzo pasuje prosty, czarny kauczuk jak np. Hirsch Pure.

Nato rozmaite możesz poprzymierzać moje, to co Ci się podobało z Toxic mam też w wersji 22 mm bond. Będzie świetne.

Firmowa guma jest b. długa (75+135) i  mnie to trochę denerwuje, bo nie lubię dłuższej części  pow. 120 mm, ale poza tym dobra jakość, tylko ta cena...

Trident wbrew rozmiarom fajnie się nosi nawet na nato i zulu...

No i spróbuj jednak może skórki:-)

Gumę można przyciąć.

A do błyszczących ceramicznych bezeli skóra mi średnio pasuje. Tylko do tych matowych vintage wygląda dobrze.

 

 

A ja dzisiaj dałem Tajfunowi odpocząć od Nato:

8062525_IMAG0027.jpg

8062526_IMAG0035.jpg

Coraz cieplej, to wskoczył na tropic.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.