Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Załóżę mu jutro grubsze teleskopy. Może coś to poprawi.

Ale co? Jaki jest efekt? Mam firmowy komplet, bransoleta i nic nie lata. Może nie wiem na co zwracać uwagę... Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem mu cienkie teleskopy i to pewnie dlatego są te brzydkie przerwy między maskownicą a kopertą. Jutro spróbuję się pobawić i może uda mi się lepiej spasować te elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy ktoś ma lub miał do czynienia z Tridentem Titanium? Ciekaw jestem, jak się na żywo prezentuje. No i kwestia mechanizmu - Sellita, która jak wyczytałem jest klonem Ety 2824 - jak to się w waszych CHW sprawuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem mu cienkie teleskopy i to pewnie dlatego są te brzydkie przerwy między maskownicą a kopertą. Jutro spróbuję się pobawić i może uda mi się lepiej spasować te elementy.

Rozumiem. U mnie nie ma jednej powierzchni ale też nie ma luzu.

 

Kolejne testy pracy w trudnych warunkach w toku....

 

post-52348-1502530740,2333_thumb.jpg

Panowie mam pytanie, czy ktoś ma lub miał do czynienia z Tridentem Titanium? Ciekaw jestem, jak się na żywo prezentuje. No i kwestia mechanizmu - Sellita, która jak wyczytałem jest klonem Ety 2824 - jak to się w waszych CHW sprawuje?

Mam/miałem dwa ChW i do dziś nie wiem co mam w środku. Ktoś tam kiedyś wspominał, że pierwsze SW200 miały problem z utrzymaniem rezerwy chodu. Natomiast dużo producentów podziękowało obecnie SG za współpracę i chętnie zamiast Ery wkłada właśnie Sellitę. Nie ma co się martwić na zapas. Masz 5 lat gwarancji na werk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to prowokacja. Świetny plan na to aby nie zgubić go podczas pływania.

 

Kurde, ale wygodny jest... A czarne paski takie nudne ;)  Ktoś kupował z tego sklepu?: https://www.bartonwatchbands.com/

Mają fajne kolory gumek :P Do Vintage'a pasowałaby taka beżowa, co?

A dzisiaj już mało kontrowersyjnie:

 

leathervintage.jpg

 

 

Panowie mam pytanie, czy ktoś ma lub miał do czynienia z Tridentem Titanium? Ciekaw jestem, jak się na żywo prezentuje. No i kwestia mechanizmu - Sellita, która jak wyczytałem jest klonem Ety 2824 - jak to się w waszych CHW sprawuje? 

W moich dwóch Tridentach są ETY (wiem, bo otwierałem) i trzeba było je ustawiać, chodziły mało dokładnie (ale kupowane z drugiej ręki...). Natomiast Mark I (pilot) na Sellicie jest super dokładny i stabilny (do kilku sekund na dobę) już od kilku lat.

 

EDYTA: Tomku, to fretka, czy szynszyla?

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piękny :wub:

 

ale zastanawia mnie bezel..

1/4 z divera (podziałka pierwszych 15 min)

3/4 z GMT

 

Jaki w tym zamysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Piękny :wub:

 

ale zastanawia mnie bezel..

1/4 z divera (podziałka pierwszych 15 min)

3/4 z GMT

 

Jaki w tym zamysł?

 

Słuszna uwaga, ale chyba właśnie tak realizują koncepcję Divera-GMT, w pierwszej wersji insert jest w pełnym gmt, ale jest z kolei jednokierunkowy.

Przy tej koncepcji zawsze będzie "coś kosztem czegoś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam/miałem dwa ChW i do dziś nie wiem co mam w środku. Ktoś tam kiedyś wspominał, że pierwsze SW200 miały problem z utrzymaniem rezerwy chodu. Natomiast dużo producentów podziękowało obecnie SG za współpracę i chętnie zamiast Ery wkłada właśnie Sellitę. Nie ma co się martwić na zapas. Masz 5 lat gwarancji na werk.

 

 

W moich dwóch Tridentach są ETY (wiem, bo otwierałem) i trzeba było je ustawiać, chodziły mało dokładnie (ale kupowane z drugiej ręki...). Natomiast Mark I (pilot) na Sellicie jest super dokładny i stabilny (do kilku sekund na dobę) już od kilku lat.

 

To się zgadza, w niektórych modelach Tridenta wsadzają Etę

 

Skoro u was Sellita się sprawdza, to nie mam już obaw  :) Także zostaje tylko do przemyślenia, jak ten Titanium na żywo by się prezentował i czy go zamawiać... Przy zakupie bezpośrednim jest opcja zwrotu do 60 dni, ktoś z tego może korzystał? Nie ma żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny :wub:

 

ale zastanawia mnie bezel..

1/4 z divera (podziałka pierwszych 15 min)

3/4 z GMT

 

Jaki w tym zamysł?

Słuszna uwaga, ale chyba właśnie tak realizują koncepcję Divera-GMT, w pierwszej wersji insert jest w pełnym gmt, ale jest z kolei jednokierunkowy.

Przy tej koncepcji zawsze będzie "coś kosztem czegoś".

Mnie to zastanawia od kiedy zobaczyłem pierwszy raz divera GMT. Można było zrezygnować z trzeciej strefy czasowej i zostawić bezel nurkowy. Z drugiej strony, to co jest w Mk II wygląda sensownej od bezela w Mk I. Tam dostajemy zegarek GMT podobny do divera.

To się zgadza, w niektórych modelach Tridenta wsadzają Etę

 

Skoro u was Sellita się sprawdza, to nie mam już obaw :) Także zostaje tylko do przemyślenia, jak ten Titanium na żywo by się prezentował i czy go zamawiać... Przy zakupie bezpośrednim jest opcja zwrotu do 60 dni, ktoś z tego może korzystał? Nie ma żadnych problemów?

Żadnych. Możesz bez strachu zamawiać. Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki w tym zamysł?

 

Dla mnie to bez sensu.

 

Zmieniłem na grubsze teleskopy i górna maskownica leży bardzo ładnie. Dolna gorzej, ale i tak lepiej niż było.

 

9070464_DSCF3036.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych. Możesz bez strachu zamawiać.

 

Dzięki za podpowiedzi, przemyślę jeszcze sprawę i zobaczymy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, przemyślę jeszcze sprawę i zobaczymy...

Przede wszystkim sprawdzaj aktualne kody rabatowe. Zawsze to do kilkunastu procent w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie nowości ponoć się szykują...

post-66359-0-53201100-1502548333_thumb.png


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprawdzaj aktualne kody rabatowe. Zawsze to do kilkunastu procent w kieszeni.

 

Hmm a skąd je można wytrzasnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie nowości ponoć się szykują...

attachicon.gifCWC_2017-18.png

Dość na siłę mimo, że od dawna czekam na porządną prozycję Tridenta w kol. nieb. Oby z tą tarczą nie wyszło jak z tym niebieskim Classic LE: rendery sobie, a zdjęcia sobie... Tak! Do dziś tego projektu nie mogę odżałować. ;)

 

Hmm a skąd je można wytrzasnąć? 

Choćby z formum CWL czy tego wątku. Jak się pojawiają, dzielimy się.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę zaglądał tutaj i na forum CWL, aż się jakieś kody pojawią :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pierwszy poważny zakup :)

post-97063-0-69244700-1503137276_thumb.jpg

Edytowane przez Klukli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam! Pierwszy poważny zakup :)

Faktycznie! Uwaga! Lubi nie schodzić z nadgarstka.

 

post-52348-1503140185,4184_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pierwszy poważny zakup :)

Cieszę się, że pasek przypadł do gustu :) Niech się dobrze nosi - jeszcze jedno "wspomnieniowe" z mojego archiwum:

CWTri7.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sekundy na plusie przez cały tydzień.

 

9132682_terw.JPG

 

9132719_qqwe.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale dekiel ma kapitalny:) Lepszy ma tylko Tajfun;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.