Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi polecić dobre gięte teleskopy?

 

Te polecane z aledrogo, raz że nie są solidne, to ostatnio okazało się że rdzewieją (sic!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi polecić dobre gięte teleskopy?

 

Te polecane z aledrogo, raz że nie są solidne, to ostatnio okazało się że rdzewieją (sic!).

Nie kupowałem osobiście, bo wystarczają mi te, które dostałem z Tridentem, a do innego zegara sam sobie wygiąłem na nietypowy rozmiar (25mm) ale ten sklep to solidna firma od wielu lat na rynku, więc chyba można zaryzykować - tutaj masz te grubsze, 1.8mm:

http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p21772h431s432-Spring-Bars-curved-2.html

http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p21773h431s432-Spring-Bars-curved-2.html

Na zatoce sprzedają Chińczycy, są też w miarę tanie oferty np. z Kanady:

http://www.ebay.co.uk/itm/6-Pieces-1-8mm-Stainless-Steel-Bent-Curved-Spring-Bars-for-20-22mm-Watch-Bands/282616589318?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20140122125356%26meid%3Dead3f6ae8d23468491b9f20436298429%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D111674214005&_trksid=p2047675.c100005.m1851


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziękuję! Jak miałem Trajdka z giętymi teleskopami, też mi wystarczały. Zastanawiałem się długo nad tą właśnie ofertą, którą podesłałeś. Wychodzi na to, że po prostu muszę sprawdzić osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić na aliexpress teleskopy  w paczkach po kilkadziesiąt sztuk, to sa stosunkowo małe kwoty  i w razie potrzeby zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić na aliexpress teleskopy  w paczkach po kilkadziesiąt sztuk, to sa stosunkowo małe kwoty  i w razie potrzeby zmieniać.

Zdarzyło mi się już naprawiać zegarek, z powodu kiepskiej jakości teleskopów. A co w syt. kiedy zegarek po prostu zgubisz, bo teleskop zawiedzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Macie wiecej fotek planowanych nowosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się już naprawiać zegarek, z powodu kiepskiej jakości teleskopów. A co w syt. kiedy zegarek po prostu zgubisz, bo teleskop zawiedzie?

Wytrzymałość materiałów jest coraz gorsza, "czasy jednorazówek" więc nie ma reguły, że te droższe teleskopy będą lepsze. Do sportu czy kopania ogródka itp prac fizycznych nie zakładam zegarka, nie ma go na ręce to się nie uszkodzi. Nie chodzi też o obchodzenie się jak z przyslowiowym jajkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałość materiałów jest coraz gorsza, "czasy jednorazówek" więc nie ma reguły, że te droższe teleskopy będą lepsze. Do sportu czy kopania ogródka itp prac fizycznych nie zakładam zegarka, nie ma go na ręce to się nie uszkodzi. Nie chodzi też o obchodzenie się jak z przyslowiowym jajkiem.

Tak samo można powiedzieć o tańszych. Dlatego też pytałem o polecenie. Nie idziemy tak ekstremalnie. Awaria może się zdarzyć w dowolnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci już do mnie z kraju ludzi o marchewkowych włosach nowy nabytek... Będzie trzeba coś sprzedać i wychodzi na to, że Tridentów mam za dużo... Ale co sięgnę po tego biało-czerwonego, to mi serce krwawi, on tak fajnie na zdjęciach wychodzi ;) Ta biała tarcza jest rewelacyjna. A poważnie, może znajdziecie jeszcze mocniejsze argumenty, żeby się z nim nie rozstawać?

 

CWpol04.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Leci już do mnie z kraju ludzi o marchewkowych włosach nowy nabytek... Będzie trzeba coś sprzedać i wychodzi na to, że Tridentów mam za dużo... Ale co sięgnę po tego biało-czerwonego, to mi serce krwawi, on tak fajnie na zdjęciach wychodzi ;) Ta biała tarcza jest rewelacyjna. A poważnie, może znajdziecie jeszcze mocniejsze argumenty, żeby się z nim nie rozstawać?

Co tam zamówiłeś?

Prędzej bym do ludzi vintage puścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam zamówiłeś?

Prędzej bym do ludzi vintage puścił.

Taką tam czarnulkę ze stajni Glycine (GL0070)...

Jednak Vintage jest bardziej uniwersalny kolorystycznie i w praktyce częściej noszony.

 

@Arek: też dobry trop, kilka modeli naprawdę gustownych :) Ale ceny już znacznie wyższe, a w USA okazje trafiają się naprawdę niezłe i kurs dolara zachęca do zakupów akurat teraz :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką tam czarnulkę ze stajni Glycine (GL0070)...

Jednak Vintage jest bardziej uniwersalny kolorystycznie i w praktyce częściej noszony.

 

@Arek: też dobry trop, kilka modeli naprawdę gustownych :) Ale ceny już znacznie wyższe, a w USA okazje trafiają się naprawdę niezłe i kurs dolara zachęca do zakupów akurat teraz :D

Wiem, choć jak sobie ost. instrukcję otworzyłem, zatęskniłem za zielonym. Z drugiej jednak strony teraz nie ma dylematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CWL to jednak "miszczowie" pracują! Serio...

 

Zamawiam Loupe od pierwszego numeru. Jakimś dziwnym trafem dostaję od trzeciego... dwa pierwsze wylądowały u Kolegów, którym coś tam w CWL zamawiałem... Hitem sezonu jest poprzedni, pomarańczowy numer... Zamówiłem jeden, w skrzynce znalazłem na raz bodaj 7 egz (sic!)... Dziś przyszedł drugi egzemplarz najnowszego Loupe... Zaczynam się bać co jutro zastanę w skrzynce pocztowej...

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w skrzynce 2 vouchery z ... kodami dostępnymi w necie.:)

post-95072-0-07538800-1505337392_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanie z mojej strony. Czy ktoś na śląsku (okolice Gliwic, Rybnika, Katowic) posiada tridenta C60 w wersji 43mm i byłby skłonny się spotkać? Zaraziłem się wersją vintage ale nie lubię kupować kota w worku, no i ten rozmiar... Nie wiem czy 43 nie będzie za duży bo jednak to spory zegarek jest.  :P


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanie z mojej strony. Czy ktoś na śląsku (okolice Gliwic, Rybnika, Katowic) posiada tridenta C60 w wersji 43mm i byłby skłonny się spotkać? Zaraziłem się wersją vintage ale nie lubię kupować kota w worku, no i ten rozmiar... Nie wiem czy 43 nie będzie za duży bo jednak to spory zegarek jest.  :P

Vintage 43mm, w Katowicach bywam, na stałe w Tychach - pisz na PW :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EndofSummer17 - 15% rabatu na Tridenty do końca miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co rozesłali ten kod, może muszą coś w systemie przeładować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam te kody promo z newslettera? Bo u mnie na dwóch przeglądarkach ciągle jakiś "error" wyskakuje... :(

Co prawda nie kupuję, bo napaliłem się na nowego nurka vintage ale sprawdziłem kod. Wybrałem std konfigurację C60 za 725£ i wygląda na to, że kod działa. A może Kolega mówi o kodach na rabaty kwotowej?

 

Zapewne jeżeli działa procentowy to kwotowe już niekoniecznie. Nie pamiętam ich terminu ważności.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję. :) Jeszcze popróbuję. :)

Jak to ma być klasyczny Trident to jednak kody kwotowe mogą być korzystniejsze.

 

Cache w przeglądarce wyczyść i wyłącz Adblocki. Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.