Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Grawerowany  bezel , niby drobiazg, ale  wizualnie przyciąga :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś przeoczyłem, napisze ktoś dlaczego na tym modelu jest taki logotyp? Jakaś specjalna edycja?

post-66338-0-01632400-1515350276_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś przeoczyłem, napisze ktoś dlaczego na tym modelu jest taki logotyp? Jakaś specjalna edycja?

Nie. Ta flaga też jest nowym logotypem. Skoro to seria związana ze sportami motorowymi, to sprytnie wykorzystali flagę/szachownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się podoba ta faktura księżyca. Do tego mądrze umiejscowiona data. Mam ochotę zawyć do tego księżyca. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fota :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z trzymaniem czasu przez Wasze Tridenty? mój mierzony apką WatchCheck po miesiącu robi +6,8s/d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z trzymaniem czasu przez Wasze Tridenty? mój mierzony apką WatchCheck po miesiącu robi +6,8s/d.

Mój Pro Vintage tak miał zanim się dotarł. Teraz jak go noszę pół dnia, a potem odkładam tarczą do góry robi średnio +1s, jak używam cała dobę -0,5s.

 

Od ost. zmiany czasu spaźnia o ok 28s. Jestem bardziej niż zadowolony.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Pro Vintage tak miał zanim się dotarł. Teraz jak go noszę pół dnia, a potem odkładam tarczą do góry robi średnio +1s, jak używam cała dobę -0,5s.

 

Od ost. zmiany czasu spaźnia o ok 28s. Jestem bardziej niż zadowolony.

 

u mnie raczej nie chodzi o dotarcie bo u mnie już trochę jest - a i kupiłem go używanego. Chyba tak już pozostanie (co w sumie nie jest jakąś tragiczną wartością dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciekawi mnie wynik tego pojedynku. Jakość UK miałem okazję zweryfikować, a jegomość z krainy kangurów to dla mnie zagadka... Może Kolega jakąś porównawczą recenzję popełni? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To "versus" było przecież z przymrużeniem oka. Panzera jest bardzo przyzwoitym zegarkiem, ale jednak różnica w cenie nie wynika z niczego. A jest ona dosyć spora. Pominąwszy przecież wyprzedaże Warda, regularna cena tego Pro 600 Vintage to 825 euro, a z kolei regularna "światowa" cena Aquamarine to 535 dolarów (USD).

 

Na pisanie recenzji jestem zbyt leniwy i za mało mam czasu. Zresztą, napisałem ich w życiu całe mnóstwo, chociaż, fakt - nie były to recenzje zegarków - i już jestem w tej dziedzinie więcej niż spełniony. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie ta Panzera, tak wizualnie, to nawet się podoba. Tylko z mojej perspektywy problelem jest jej wielkość, a na Nowy Rok mam takie postanowienie, że mówię twarde i zdecydowane NIE dużym /moim zdaniem/ zegarkom ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...i nie stają po 15 godzinach...

Znaczy nie kwarce? Szkoda... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, na pewno nie jest to zegarek na malutkie łapeczki. ;) A wizualnie są bardzo fajne. Przyzwoicie wykonane i nie stają po 15 godzinach. ;)

Cóż, to może się kiedyś zlitują i zrobią coś dla takich jak ja, z malutkimi łapeczkami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójząb starej daty na chodzie w okolicach +4 sek. na dobę - zamówiłem do niego na wyprzedaży pasek XS, zobaczymy, czy wystarczy na mój nadgarstek 18cm...

 

trident01.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójząb starej daty na chodzie w okolicach +4 sek. na dobę - zamówiłem do niego na wyprzedaży pasek XS, zobaczymy, czy wystarczy na mój nadgarstek 18cm...

 

 

Obawiam się że na ostatnią dziurkę ledwie się dopnie.

Trzymam kciuki aby dotarła na miejsce bez asysty i aby w środku było to co zamówiłeś.

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że na ostatnią dziurkę ledwie się dopnie.

Trzymam kciuki aby dotarła na miejsce bez asysty i aby w środku było to co zamówiłeś.

Bez asysty? Może dotrzeć z panią listonoszką...

Policzyłem, że będzie trochę zapasu, powinny się zapinać w najgorszym razie na ostatnią - wziąłem dwa po 15Ł... Jeszcze jeden do biało-czerwonego :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez asysty? Może dotrzeć z panią listonoszką...

Policzyłem, że będzie trochę zapasu, powinny się zapinać w najgorszym razie na ostatnią - wziąłem dwa po 15Ł... Jeszcze jeden do biało-czerwonego :)

Może, tylko wpierw Pani listonoszka powinna wiedzieć gdzie dostarczyć... ;)

 

Zobaczymy. Na mojej małej łapie XS przy kopercie 43 mm zapina się na przedostatnią ale względny komfort uzyskuję na ostatniej. Z kolei "regular" zapinam na pierwszą i nadal jest za luźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, tylko wpierw Pani listonoszka powinna wiedzieć gdzie dostarczyć... ;)

 

Zobaczymy. Na mojej małej łapie XS przy kopercie 43 mm zapina się na przedostatnią ale względny komfort uzyskuję na ostatniej. Z kolei "regular" zapinam na pierwszą i nadal jest za luźny.

Jakby co, mam "zawodowy" dziurkacz do pasków :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, mam "zawodowy" dziurkacz do pasków :)

Taki co robi prostokątne dziurki? Do robienia kółek mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudy...

O! Maruda się odnalazł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

No, cos sie zadzialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.