Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś juz ma??

 

Christopher-Ward-C60-Trident-Bronze-Pro-


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patyna i  ciemnobrązowy pasek, w takiej konfiguracji wymiata.

post-95072-0-94738100-1520438224_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z tą wyprzedażą, bo wcześniej nie śledziłem szczegółowo wątku. Jeżeli teraz z upustem 100 funtów, mogę kupić Tridenta 38 mm na gumie za 560 funtów, to ile on kosztuje jak jest wyprzedaż? I jak często są wyprzedaże, to jest aż tak duża różnica w cenie? Czy lepiej polować na ebayu (nie wiem jak cena używki ma się do sztuki z wyprzedaży). Może ktoś chciałby się pozbyć czarnego tridenta z czarnym bezelem 38 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem tzw.almost mint nearly new przecena 300 funtów. Teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłem czy mocno "porysany" będzie, dręczy to mnie . Pozdrawiam

P.s nie było nowych z taką obniżką

Edytowane przez paweł79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyprzedaży chce skorzystac tysiące osób i nie jest to przesadą. Najciekawsze modele rozchodza się szybko, do tego bywa że strona jest przeciążona. Pamiętam jak Tajfuny znikały w oczach :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z tą wyprzedażą, bo wcześniej nie śledziłem szczegółowo wątku. Jeżeli teraz z upustem 100 funtów, mogę kupić Tridenta 38 mm na gumie za 560 funtów, to ile on kosztuje jak jest wyprzedaż? I jak często są wyprzedaże, to jest aż tak duża różnica w cenie? Czy lepiej polować na ebayu (nie wiem jak cena używki ma się do sztuki z wyprzedaży). Może ktoś chciałby się pozbyć czarnego tridenta z czarnym bezelem 38 mm.

Pomijam kwestię dostępności poszczególnych modeli na wyprzedaży... Ostatnie dwie wyprzedaże pokazały, że CWL nie jest na taki ruch sieciowy gotowy. Nawet jak coś dodałeś do koszyka, kilka godzin mogło trwać sfinalizowanie transakcji lub co gorsza w koszyku okazywało się, że produkt był już niedostępny. Poprzednie wyprzedaże pokazały, że popularne modele znikają w 20 min od czasu wysłania mailingu.

Wyprzedaże są maks 2x do roku. Poza wyprzedażami masz okresowe -15% lub kupony. Jak na coś jesteś zdecydowany, nie czekałbym na kolejną wyprzedaż tylko kupił z rabatem lub szukał okazji na zatoce. Nasz bazarek też nie jest złym pomysłem.

 

Witam. Zakupiłem tzw.almost mint nearly new przecena 300 funtów. Teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłem czy mocno "porysany" będzie, dręczy to mnie . Pozdrawiam

P.s nie było nowych z taką obniżką

Nie ma zmartwienia. Jak nie siądzie, odeślesz bezkosztowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak to wyglada to chyba najlepiej korzystać z kuponu znizkowego lub jak kolega kupił nearly new.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak to wyglada to chyba najlepiej korzystać z kuponu znizkowego lub jak kolega kupił nearly new.

Ano. Podczas tegorocznej wyprzedaży chciałem kupić 38 pro czarne lub vintage. Straciłem pół dnia klikając, a wynikiem jest wyłącznie ban na dostęp do strony - szybko w przeglądarce klikałem i zrobiłem DDOSa. ;) Zegarków nie udało mi się kupić, tylko kilka pasków, jak po czasie się okazało kompletnie mi zbędnych.

 

 

W razie co, 38 "Polish edition" leży na bazarku. ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Jestem mega ciekawy 595, ma ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ale wolę jednak czarną tarczę. Te fale robią robotę w zegarku, bo są dwa vintage pvd 38 na ebay, który mi się podoba, ale nie wiem czy nie będę żałował tych fal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ale wolę jednak czarną tarczę. Te fale robią robotę w zegarku, bo są dwa vintage pvd 38 na ebay, który mi się podoba, ale nie wiem czy nie będę żałował tych fal?

Po tym jak się przyzwyczaiłem już to dziwnego wzorka jaki pojawia się na czarnej tarczy z falami pod różnymi kątami zakupie vintage, pozybyciu się zwykłego pro, każdego dnia żałuję, bo jednak jak są fale świetnie się odcinają krawędzie indeksów od tarczy... Z drugiej strony lubię vintage, a zwykłego pro zapewne kiedyś znów kupię. Na białym z kolei te fale nie "intererują" pod różnymi kątami, są bardziej stonowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, chociaż zamieszałeś mi jeszcze bardziej ;) Bardzo przeszkadza ten wzór na początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, chociaż zamieszałeś mi jeszcze bardziej ;) Bardzo przeszkadza ten wzór na początku?

Po to jestem.  B)

Co oznacza bardzo? Ostrość szlifu indeksu równoważy niedogodności. :) Niezależnie który kupisz, przyzwyczaisz się. C60 to dzielne zegarki. PVD? Aż tak odważny nie byłem. O ile jestem w stanie przeżyć efekt rys, przytarć, przetarć, to po zdjęciach PVD na bransolecie wyglądał mi trochę plastikowo jak G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę teraz filmów na yt tarczy...jednak nowe logo jest fatalne na filmach. No może tak wyglądać jak G (miałem podobne wrażenie po macaniu Monstera pvd, chociaż na żywo jest super), na szczęście bransolety nie ma tylko pasek. Zalicytuję zobaczę jak pójdzie cena. Jest też czarny z zielonym bezelem, widział ktoś takie zestawienie na żywo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę teraz filmów na yt tarczy...jednak nowe logo jest fatalne na filmach. No może tak wyglądać jak G (miałem podobne wrażenie po macaniu Monstera pvd, chociaż na żywo jest super), na szczęście bransolety nie ma tylko pasek. Zalicytuję zobaczę jak pójdzie cena. Jest też czarny z zielonym bezelem, widział ktoś takie zestawienie na żywo????

Miałem. Zielony (racing green) jest świetny. W zależności od natężenia światła może być prawie czarny lub soczysto zielony. 

 

A tu "falkowy deseń":

 

post-52348-0-60273300-1492341938_thumb.jpg
 
post-52348-0-33717200-1492341924_thumb.jpg
post-52348-0-00096200-1492341918_thumb.jpg

 

 
i "nuda", dla porównania:

 

post-52348-0-65700700-1515935944_thumb.jpg
 
 
Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mam lidera. Atakuję go. Miałeś czarną tarczę z ceramcznym zielonym bezelem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mam lidera. Atakuję go. Miałeś czarną tarczę z ceramcznym zielonym bezelem???

Ano.  :ph34r: I mimo posiadania vintage i biało-czerwonego oraz pojawienia się w ofercie niebieskiego, zapewne wrócę do do zielono-czarnego. A co?! Fajny jest.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz licytacja in progress.

G'luck! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój C8 już wypakowany w UK. Nie słyszałem żeby któryś z Kolegów ćwiczył zwrot w ramach 60/60, zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.