Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

... I kajdany całe szczotkowane są do niego w sprzedaży na bieżąco...

Faktycznie. Sprawdziłem i są z podwójnym + na zapince. Jednak pamiętam, że przy okazji zmiany logo przez pewien czas ze szczotkowanymi był problem. Nawet na forum była chyba o tym mowa.

Ale teraz są. To dobrze.  :)

 

 

 

Edit: Zaraz ale czy te szczotkowane nie są przypadkiem tylko do C65 Trident Diver and C65 Trident GMT

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz w nadgarstku?

 

Malutko, obecnie około 15,5-16,0 cm.

W przypadku wersji 43mm L2L byl na styk z szerokością nadgarstka lub wrecz uszy lekko wystawały poza nadgarstek.

 

Na początku 38mm wydawała mi sie za mała i trochę "damska", jednak po dwóch dniach jest coraz lepiej

 

utVMPx2.jpg

Edytowane przez Pawel.Sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-92558-0-23186400-1541528628_thumb.jpg

 

korci mnie coś więcej, może na czarny piątek będą jakieś wodotryski cenowe :) :

-bronze ombe (jest mega dla mnie)

-C65 Trident blue

-C60 yellow


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jedyne, co odstręcza mnie od 38-ki Warda jest aktualne logo, które kojarzy się z jakąś powołaną ad hoc marką tzw. modową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmt dobrze wspominam. Po tym jak zmatowiłem bransolete to było lepiej :)

 

A od dziś taki :)

 

Świetny zegar. Jaka szkoda, że dokładnie tego modelu nie dali w kopercie z brązu. Szarpał bym w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jedyne, co odstręcza mnie od 38-ki Warda jest aktualne logo, które kojarzy się z jakąś powołaną ad hoc marką tzw. modową.

 

Zawsze gdy patrzę na tarczę nowego tridenta to wydaje mi się, że coś tam odpadło pod indeksem godziny 12 albo farba z tarczy się starła. ;)

Nie można tego inaczej wytłumaczyć jak zemsta projektanta. Nie mam pojęcia co tam musiało się stać. Z roboty go wyrzucili, premię zabrali czy zwierzchnik mu żonę bzyknął, ale nowe logo a raczej jego usytuowanie i zaburzenie proporcji tarczy to koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Stare ChWard trąci myszką i czcionka do bani. Oczywiście moim zdaniem ;)c9078d3aad4ee28469cfa04791020b10.jpgde62f13bc1d2e90fbc67bdae862cc46d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Krzyśki z starym o nowym logiem. Dla mnie to bez znaczenia. Każdy z nich mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy patrzę na tarczę nowego tridenta to wydaje mi się, że coś tam odpadło pod indeksem godziny 12 albo farba z tarczy się starła. ;)

 

Owszem, to puste miejsce wygląda nienaturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle razem.

 

13496570_1.JPG

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, noszę się z zamiarem zakupu tego zegarka:

https://www.christopherward.eu/c60-trident-bronze-ombre-le-4

 

Orientujecie się czy w najbliższym czasie jest szansa na wyrwanie go taniej niż z obecnym kodem na 120E?

Nie liczył bym na to. To przecież limitka jest. Taniej może kiedyś kupisz ale z drugiej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, noszę się z zamiarem zakupu tego zegarka:

https://www.christopherward.eu/c60-trident-bronze-ombre-le-4

 

Orientujecie się czy w najbliższym czasie jest szansa na wyrwanie go taniej niż z obecnym kodem na 120E?

Kup przez angielska stronę w funtach to ci wyjdzie taniej. Możesz też poczekać do Black Friday a potem do świątecznych wyprzedaży ale nie sądzę aby ten model był wyprzedawany

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, noszę się z zamiarem zakupu tego zegarka:

https://www.christopherward.eu/c60-trident-bronze-ombre-le-4

 

Orientujecie się czy w najbliższym czasie jest szansa na wyrwanie go taniej niż z obecnym kodem na 120E?

Obecnie w funtach też jest - 100. Do gwiazdki. Musisz tylko sprawdzić czy kod działa. Zakupy muszą być ponad 500 lub 600 funtów.

Wg mnie ceny w funtach są korzystniejsze.

 

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na stronie .co.uk gdzie jest cena w funtach kod 120Xmas18 podany przez rafi87 nie wchodzi.

Na stronie .eu kod jak najbardziej działa ale odejmuje "tylko" 120 euro.

Dzięki Panowie, poczekam do bf a jak nie będzie nic ciekawszego to chyba i tak się skuszę, bo zegarek jest ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie w funtach kod zmieniasz ze 120 na 100. Powinno odjąć ci sto funtów

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz? Bo jestem ciekaw jak na żywo. Mam takiego w brązie ale z niebieską tarczą. Zastanawiam się czy warto zmieniać

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie sprzedać swojego czarnego 38mm Tridenta. Następnym przystankiem byłby Aquis albo SMP 300m.

Jedyne co mnie blokuje to fakt, że ze starym logo już nigdy Tridenta nie kupię i jakość wykonania w przypadku Orisa identyczna, w Omedze wyższa, ale nie odzwierciedlająca ceny, oczywiście pomijając historię firmy i zastosowany mechanizm.

Tridenta mam rok, jeszcze 4 lata gwarancji na mechanizm zostało, ale adhd zegarkowe nie daje spokoju...

 

Co myślicie?

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie sprzedać swojego czarnego 38mm Tridenta. Następnym przystankiem byłby Aquis albo SMP 300m.

Jedyne co mnie blokuje to fakt, że ze starym logo już nigdy Tridenta nie kupię i jakość wykonania w przypadku Orisa identyczna, w Omedze wyższa, ale nie odzwierciedlająca ceny, oczywiście pomijając historię firmy i zastosowany mechanizm.

Tridenta mam rok, jeszcze 4 lata gwarancji na mechanizm zostało, ale adhd zegarkowe nie daje spokoju...

 

Co myślicie?

Zostawić C60 i zbierać na SMP. Może w międzyczasie cel się jeszcze zmieni? C60 to całkiem solidny wół roboczy w dobrych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawić C60 i zbierać na SMP. Może w międzyczasie cel się jeszcze zmieni? C60 to całkiem solidny wół roboczy w dobrych pieniądzach.

 

Jednak nie wytrzymałem i zegarek na bazarku, ale trzeba iść dalej ;)

Fotka z wczoraj

 

gl0SF8F.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.