Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o marudzenie , ale za każdym razem jak już byłem zdecydowany na zakup po oględzinach przez neta , to na żywo czar pryskał.

Ja wiem , że akurat od tego sprzedawcy mam 60 dni na zwrot , ale po co robić kłopot sobie i innym , jak się okaże , że to jednak nie to. :D

 

Podziwiam... Ja bym takich nerwów nie miał mając perspektywę, że ten egz. jest w tej cenie w ograniczonej ilości. ;) Widzę, że nadal leży więc może mało chodliwa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym go chętnie chapnął. Tyle że w tym miesiącu już zdecydowanie za dużo zegarowych atrakcji było.

Nie chce żaden kolega go kupić i dla mnie parę miesięcy nieruszonego w pudełeczku powstrzymać. A następnie po tej cenie odsprzedać.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyni razembbfd21f8efede628e719b5fce04ab87e.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kuzyni razem

Kolego @abir ale nie o tego niebieskiego się rozchodziło. Miał być też w pudełku do tego czasu.

 

Poza tym- niby fajnym żartem- ciekawa parka. Daj proszę więcej zdjęć. A co to za pasek na niebieskim?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @abir ale nie o tego niebieskiego się rozchodziło. Miał być też w pudełku do tego czasu.

 

Poza tym- niby fajnym żartem- ciekawa parka. Daj proszę więcej zdjęć. A co to za pasek na niebieskim?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

tak, wiem że nie o tego chodziło. to tak ogólnie :)

pasek to taki parciak nylonowy.

zdjęcia będą. czasu i światła w domu brakuje na ustawkę :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , Prosze o pomoc w sprawie zakupu u "Krzyska" . Po obejrzeniu ich oferty odpadłem , kilka m-cy walki ze soba i zona i Black Friday , klamka zapadła C60 Trodent COSC 600 z 15% zniżki ponad 1830 eurakow ( mieszkam w Hiszpanii) Wysyłka 25/11/2018 i 6/12 ślad sie urywa! Grzęźnie w jakimś magazynie ( wysłane przez Correos Espana odpowiednik Poczty Polskiej) Na moj e-mail do nadawcy , otrzymuje odpowiedz ze u nich poszło wszystko OK i to wina Poczty miejscowej , i zaczyna sie przepychanka z korespondencja .Na dzień dziesiejszy 18/12/2018 dalej cisza . Jako dowalenie do pieca otrzymuje od nich emaila ze teraz przed świetami wysylka ekspresowa do 48h gratis , jak z glupiego zartu. Oczywiscie zapytalem czy nie mogą wysłać drugiej aby otrzymać na święta ? A ta niech reklamują i jak sie znajdzie i o ile to zwrócą do nadawcy. Oczywiscie nie jest możliwe ! Ze swojej strony zapowiedziałem ze ja juz tej przesyłki nie odbiorę bo nie mam żadnej gwarancji co jest w środku , po tygodniach zagubienia , nawet gdyby sie odnalazła Nie wiem czy postępuje słusznie prosze o poradę ? A swoją droga to widze ze firma super dopóki nie powstają problemy , wtedy głowa w piasek i szukaj wiatru w polu ( mam nadzieje ze nie bede tam szukał wydanych kupę pieniędzy ) Trochę długo wyszło Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płaciłeś poprzez PayPal, nie masz się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybkość !! Dzieki , płaciłem karta

Ale szybkość ! Dzięki , płaciłem karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , Prosze o pomoc w sprawie zakupu u "Krzyska" . Po obejrzeniu ich oferty odpadłem , kilka m-cy walki ze soba i zona i Black Friday , klamka zapadła C60 Trodent COSC 600 z 15% zniżki ponad 1830 eurakow ( mieszkam w Hiszpanii) Wysyłka 25/11/2018 i 6/12 ślad sie urywa! Grzęźnie w jakimś magazynie ( wysłane przez Correos Espana odpowiednik Poczty Polskiej) Na moj e-mail do nadawcy , otrzymuje odpowiedz ze u nich poszło wszystko OK i to wina Poczty miejscowej , i zaczyna sie przepychanka z korespondencja .Na dzień dziesiejszy 18/12/2018 dalej cisza . Jako dowalenie do pieca otrzymuje od nich emaila ze teraz przed świetami wysylka ekspresowa do 48h gratis , jak z glupiego zartu. Oczywiscie zapytalem czy nie mogą wysłać drugiej aby otrzymać na święta ? A ta niech reklamują i jak sie znajdzie i o ile to zwrócą do nadawcy. Oczywiscie nie jest możliwe ! Ze swojej strony zapowiedziałem ze ja juz tej przesyłki nie odbiorę bo nie mam żadnej gwarancji co jest w środku , po tygodniach zagubienia , nawet gdyby sie odnalazła Nie wiem czy postępuje słusznie prosze o poradę ? A swoją droga to widze ze firma super dopóki nie powstają problemy , wtedy głowa w piasek i szukaj wiatru w polu ( mam nadzieje ze nie bede tam szukał wydanych kupę pieniędzy ) Trochę długo wyszło Pozdrawiam

No wiesz pretensji nie powinieneś mieć do Warda tylko do miejscowej poczty. Tak czy siak jak już dojdzie to dokładnie go obejrzyj i w razie czego możesz zwrócić w gwarancji 60/60. Moje dwa krzyski doszły szybko i bezproblemowo. Swoją drogą nie dziwię się że jesteś sfrustrowany, sam bym się wkurzył. Miejmy nadzieję że będzie Ok. Pozdrawiam

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdzie paczka, otwórz ją w obecności kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki , wiem ze to wina poczty od Warda dostałem info ze przesyłka dopóki ma starus w tranzycie nie moga jej reklamować . Czy tak jest nie wiem piszą ze tez to obserwują ze względu na długi juz czas od nadania Pozdrawiam

I w tym jest sęk , ze tylko Ward moze jako nadawca reklamować przesyłkę , i jakos za bardzo nie spieszno im Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa zniżek w oficjalnym sklepie Christophera? Czy któremuś z Was udało się wynegocjować tam rabat albo trafić zegarek w jakiejś promocji? Chcę czarnego Tridenta 600 w rozmiarze 38 mm. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newsletter przysyła kody promocyjne, a tu w temacie też je wstawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newsletter przysyła kody promocyjne, a tu w temacie też je wstawiamy.

Napisz do nich emila, dostaniesz kod na 100GBF lud 120 eur, w styczniu pewnie będzie wyprzedaż na 15% , albo polować na zegarki ze zwrotów dają do 30%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zagubionego przez pocztę zegarka, i owszem to ich wina, natomiast Pan Ward ma obowiązek ubezpieczyć przesyłkę i reklamować ja w przypadku zagubienia. Serio, nie życzę nikomu by zniknęła przesyłka od nich ! Zachowują sie jak ostanie dziady i 3 świat przy nich to luksus. Przykład : zniknal telefon z Chin , 1 wiadomość i Chińczyk odpowiada , czy wysłać nowy czy zwrot pieniędzy . Tutaj nie , cały czas odpychanie od siebie problemu i my nic nie mozemy a tak naprawde co to obchodzi kupującego? Płaci i chce dostać towar, A sprawy odpowiedzialności załatwiają miedzy soba nadawca i kurier Doprawdy żenujące , jak sie skończy zobaczymy

Dla pełnej jasności zegarki super, hiper i och i ach! W razie jakichkolwiek problemów z wysyłka żenada i 2 metry mułu Mam nadzieje ze nikt nie poczuł sie dotknięty Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wiadomo gdzie jest moj zegarek!kupilem 25/11 z 15% znizka a teraz jest z 40% !!! Zebym nie mogl zwrocic w tych 60 dniach i kupic po raz 2 ten sam model z jeszcze wieksza znizka. A Cos mi nie pasowalo bo model zegarka po moim zakupie, za kilka dni zniknal ze strony sklepu, a teraz wraca w calej krasie z rabatem 40%. A ten 1 dalej "zagubiony". Pomijajac ze na swieta bez prezentu.Juz Panu Wardowi pogratulowalem polityki sprzedazy, oczywiscie anulujac zamowienie z 25/11. Zeby sprawa byla jasna zglosilem tez do CEC (europejskie biuro Ochrony konsumenta) A kolegom zycze w nowym roku udanych zdobyczy zegarkowych, i zawsze tyle samo zegarkow otrzymanych co zaplaconych ( szczegolnie u Christophera Warda) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exclusive 4 Day Sale Preview

The Christopher Ward January Sale is now open exclusively to our loyal customers who can enjoy savings of up to Half Price on watches and more than 50% on a wide selection of premium quality leather straps.

The sale is opened to the public on Monday 7th January.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów ma tego c7 rapide automatic? Ten z przeceny 50% wygląda obłędnie. Szkoda tylko, że to stal z powłoką, a nie ceramika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z posiadaczy Tridenta dopasować do niego bransoletę typu jubilee?

Ciekawi mnie jakby to wyglądało i czy któraś z dostępnych bransolet na rynku pasowałaby do modelu 38mm(w uszach 20mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem c65 vintage divera na wyprzedaży ale nie podszedł mi do końca, oczywiście mogę odesłać i tak zrobię ale chciałem zapytać najpierw tutaj, może ktoś szuka a nie załapał się. Oddam oczywiście po kosztach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim Tridentem. Jest już trochę zemną ale cieszy ciągle tak samo. I jest to mój najdokładniejszy zegarek w kolekcji. 

post-104304-0-88904900-1547723248_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.