Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Te indeksy w kropki już nie bardzo są retro... Za to jeden nasz kolega ucieszy się może z braku cyfr u góry i na dole :P

 

Bardziej wybredny jestem... "Z bele czego" się nie cieszę... :P Prima aprilis w styczniu? Brytole mają gest, nie ma co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z cyframi dużo lepszy. Gdyby zdecydowali się go klepać w kopercie z brązu jak droższego brata SH21 już byłby mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z cyframi dużo lepszy. Gdyby zdecydowali się go klepać w kopercie z brązu jak droższego brata SH21 już byłby mój.

Mnie też jednak pierwsza wersja tarczy bardziej pasuje - nawet nie dlatego, że już mam, tylko te kropki jakoś nie pasują stylistycznie do reszty, za bardzo Seiko, i kojarzą się z kwarcowymi Tridentami, chociaż jeszcze wcześniej Trident automat też był z indeksami-kropkami... Mechanizm na ręczny naciąg dobrze się sprawuje, wygodny w obsłudze, chód bardzo dokładny - szkoda, że nie idą w tym kierunku.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy to przekierowanie nie jest związane z zamieszaniem wokół Brexitu? I spadkiem kursu funta ? Wobec euro, tak mi sie wydaje choc moge byc w błędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Z tego co widzę, na dole strony jest możliwość wybrania kraju i waluty, niestety nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy mógłby się pojawić w wersji z białą lumą. Albo lepiej nie, trudniej by było utrzymać abstynencję zakupową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy model mi się podoba, szkoda że nie jest w 38-milimetrowej kopercie jak Trident. A swoją drogą jego nowa wersja też fajnie się zapowiada. Ciekawe czy doczekamy się wersji z brązu z ciemnogranatową tarczą, coś jak limitowany Oris Carl Brashear tylko mniejszego.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbując wejść na stronę https://www.christopherward.co.uk/ jest automatycznie przekierowywany na https://www.christopherward.eu/

Nie byłoby to problemem gdyby nie to, że na eu ceny są w euro i są jakieś 10% wyższe.

Macie pomysł jak temu zaradzić?

Przekierowanie działa tylko na stronie głównej zatem wystarczy na strone EU wejść na dowolną podstronę, a następnie w pasku adresu podmienić .eu na. co.uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wrzucę też, a co mi tam, podbijamy temat :)

 

DSC-1309-pop.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Tomasz, grzebałeś mi w rotomacie!? ;)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Tomasz, grzebałeś mi w rotomacie!? ;)

Leszku ten nie musi się kręcić :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku ten nie musi się kręcić :D

No wiem, ale i tak lubię go sobie trzymać za szybą, żeby mieć przed oczami :D  A silnik akurat pod tym wyłączony...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100SPRING19 aktualny kod rabatowy , działa tylko w funtach -100 , gdy ktoś był "potrzebujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wrzucę też, a co mi tam, podbijamy temat :)

 

 

Gdy zadebiutował wzbudził zachwyt, teraz jest jeszcze lepiej. A to dobrze świadczy o zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma na niego ochotę, to trzeba się szybko decydować:

https://www.christopherward.co.uk/events/jansale2019/nearly-new3/c65-trident-vintage-diver-neary-new-3d2cfe

 

Polecam do tego dodać do tego bransoletę i użyć kodu 100SPRING19.

 

Zegarek z bransoletą i paskiem za 500 funtów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki umiejscowienie nazwy firmy i liternictwo sugerują, że jest to kopia zegarka Calvin Klein - nie zdecyduję się :-)

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej się na niego patrzę tym bardziej mi się podoba, niebieski też (zdjęcie z sieci). 

post-28668-0-80062000-1550170285_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary fajniejszy :D

DSC-1354p.jpg

 

DSC-1360p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak „żeście” mi "nagadali" ;) i tak myślałem cały czas, ale jednak nowy chyba fajniejszy

Edytowane przez gunit82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się tutaj:) dzisiaj przyszedł. Jestem barrrrdzo zadowolony:D71039f71eda0956ef03337c81d8c7d1e.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze lumeshot. Myślałem że to old radium będzie słabsze, ale jakoś daje radę:)79905c253beb5432a8f743f9c6f9e078.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pochwalę się tutaj:) dzisiaj przyszedł. Jestem barrrrdzo zadowolony:D

 

 

Świetne są tridenty, mam nadzieję że kiedyś uda mi się wrócić do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120SPRING19 kod rabatowy 120€  przy zakupach od 600, ważny do 31.03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.