Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego dnia

post-92558-1550488658,9698_thumb.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa, jedyny obok Tudora BB brąz, który mi pasuje wizualnie - razem z bezelem i tarczą.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa, jedyny obok Tudora BB brąz, który mi pasuje wizualnie - razem z bezelem i tarczą.

Kiedy zatem kupujesz "Ombré"?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zatem kupujesz "Ombré"?  ;)

Tomek, znasz mnie, podoba mi się cały browar, ale kupić sobie mogę tylko jedno piwo, bo już nie to zdrowie ;) No może dwa :P A serio: brązowe koperty mnie jednak trochę odstraszają wyglądem po kilku/kilkunastu miesiącach. Poza tym jako alergik wolę nie eksperymentować - stal 316L jest już sprawdzona pod tym względem i nic nigdy się nie działo. A pooglądać zawsze mogę u kolegów czy w necie... :)

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej się na niego patrzę tym bardziej mi się podoba, niebieski też (zdjęcie z sieci). 

Nie kuś! Bo będę musiał wycofać się rakiem z pierwszych mych wrażeń na jego temat. ;)

Tomek, znasz mnie, podoba mi się cały browar, ale kupić sobie mogę tylko jedno piwo, bo już nie to zdrowie ;) No może dwa :P A serio: brązowe koperty mnie jednak trochę odstraszają wyglądem po kilku/kilkunastu miesiącach. Poza tym jako alergik wolę nie eksperymentować - stal 314L jest już sprawdzona pod tym względem i nic nigdy się nie działo. A pooglądać zawsze mogę u kolegów czy w necie... :)

Znam ten ból, zarówno co do browaru, jak i co do zachowania brązu po czasie... 

 

 

choć, ja dość mocno opuściłem się w kolejnych zakupach... więc może czas... choć dla testów... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
09761cc6f85b4bb277332ba859f95783.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No atak klonów, kurka wodna (że zacytuję klasyka z pamiętnego 1971 roku - film "Nie lubię poniedziałku")...

 

IMG-20190224-125725.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No atak klonów, kurka wodna (że zacytuję klasyka z pamiętnego 1971 roku - film "Nie lubię poniedziałku")...

 

 

Uprzejmie uprasza się o nie kuszenie mnie! ;) Zbieram na coś innego!  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie uprasza się o nie kuszenie mnie! ;) Zbieram na coś innego!  B)

Taaa, znam tę mantrę, a ile już podczas takiego zbierania na Graala wpadło i wypadło sikorek z gniazdka, co? ;)

Zobacz, jak się do Ciebie uśmiecha ten wypukły szafir :D

 

IMG-20190224-125825.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie uprasza się o nie kuszenie mnie! ;) Zbieram na coś innego! B)

Oj tam oj tam :D Tomasz bierz, bo warto :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, znam tę mantrę, a ile już podczas takiego zbierania na Graala wpadło i wypadło sikorek z gniazdka, co? ;)

Zobacz, jak się do Ciebie uśmiecha ten wypukły szafir :D

 

 

Sztuk jedna. Bateryjka do zadań specjalnych... ale to się nie liczy. Czas najwyższy aby C60 sobie czasem odpoczął.

 

Ano. Genialny jest. Podobnie koperta. Tarcza mniej, no i wskazówki nie takie dopieszczone jak w C60. Szczerze... rozważam C65 w wersji automat, albo GMT. Pozostaje kwestia wersji no i koloru.

 

Oj tam oj tam :D Tomasz bierz, bo warto :)

Wiem. Miałem od Leszka na testy. Bardzo przyjemny zegarek. Kształt i dopracowanie koperty wybijają z kapci.

 

Btw, czy bransoleta do C65 jest taka sama jak w C60?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, czy bransoleta do C65 jest taka sama jak w C60?

Nie do końca, ogniwa do regulacji długości pasują tu i tu (sprawdzałem), ale już maskownice są różne, bo wysokość kopert i uszu jest inna. Oczywiści chodzi tylko o kajdan 22mm.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, ogniwa do regulacji długości pasują tu i tu (sprawdzałem), ale już maskownice są różne, bo wysokość kopert i uszu jest inna. Oczywiści chodzi tylko o kajdan 22mm.

Dziękuję! Głupia sprawa... Miejmy nadzieję, że z kolei w ramach C65 jest ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma rację, brzydal jakich mało, w życiu go nie sprzedam, głupio by mi było wciskać komuś coś tak mało estetycznego... :P

 

IMG-20190226-190615-913.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma rację, brzydal jakich mało, w życiu go nie sprzedam, głupio by mi było wciskać komuś coś tak mało estetycznego... :P

 

 

Oj nie mam. Nie przypominam sobie takiego wątku... Cieszę się jednak, że fajny zegar zostanie na dłużej. Inna sprawa, to chyba ciut głupio byłoby aby nam się to samo podobało, czyż nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie mam. Nie przypominam sobie takiego wątku... Cieszę się jednak, że fajny zegar zostanie na dłużej. Inna sprawa, to chyba ciut głupio byłoby aby nam się to samo podobało, czyż nie? ;)

Wręcz odpadłby nam istotny pretekst do spotkań i podziwiania wzajemnych niedawnych zdobyczy, gdybyśmy kupowali całkiem to samo :)

Ale jakieś zbieżności gustów i tak pozostają, dzięki czemu siedzimy na tych samych markach/tematach i raczej na Hublota nie zbieramy :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz odpadłby nam istotny pretekst do spotkań i podziwiania wzajemnych niedawnych zdobyczy, gdybyśmy kupowali całkiem to samo :)

Ale jakieś zbieżności gustów i tak pozostają, dzięki czemu siedzimy na tych samych markach/tematach i raczej na Hublota nie zbieramy :D

Prawda, choć patrząc na moją częstotliwość zmian ja w tym towarzystwie raczej jestem biorcą niż dawcą. :)

 

Myślę, że trzeba powiedzieć: ...jeszcze nie zbieramy... Może nie koniecznie na Hublota, ale życzmy sobie abyśmy kiedyś takie problemy rozwiązywali. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie umieścić odpowiedź Ch.Ward na mojego maila na temat tego, że mój 5dniowiec manual(COSC) w piątej dobie robi -19 s/d:

"To achieve cosc accuracy the watch has to be fully wound. When the watch is run down you will notice the timing tolerance will increase. This isn't a fault with the watch, it just needs to be kept fully wound to keep the accuracy.

 

If you need any further assistance please let me know."

 

Co z nimi zrobić?

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego popołudnia ;)

8b098b71c5cf3c9514a8f6fa237b2994.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz bardziej podoba mi się ten zegar. Coś czuję, że wskoczy na listę.

 

Ps. Mógłby ktoś dekiel pokazać?

Edytowane przez Błyskawiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz bardziej podoba mi się ten zegar. Coś czuję, że wskoczy na listę.

 

Ps. Mógłby ktoś dekiel pokazać?

Jak to kiedyś mawiał ten szczupły Wójcik w kabarecie: nać klient, naćpan...:

 

dupkaC65.jpg

zabek01.jpg

zabek02.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba zachorzałem na C65... Czy Ch.W robi od czasu do czasu jakieś promołszyn, czy nie ma co liczyć na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były C65 nerly new na -30% chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba zachorzałem na C65... Czy Ch.W robi od czasu do czasu jakieś promołszyn, czy nie ma co liczyć na to?

I dobrze, bo to całkiem przyzwoity zegarek świetnej jakości za rozsądne pieniądze. Nie licząc okresowych wyprzedaży, ost. były Tridenty (ale C60) z rabatem -15%. Aktualnie jest promocja -100GBP lub -120EUR. Kody znajdziesz powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jeszcze dorzucę to, czego ne widać: Sellita "na korbkę", która siedzi w środku, robi odchyły dobowe rzędu sekundy (a czasem nawet poniżej) na dobę!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.