Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

No to kłopot z głowy. Była rozterka, nie ma rozterki. Parę elementów na plus ale ogólnie nie bardzo. Czyli środki zostaną chyba zachowane na coś innego.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Z ust mi to wyjąłeś! A wystarczyło tylko pomniejszyć kopertę, zrobić matowy bezel z falami na tarczy i byłoby dobrze...

 

Świeże zdjęcia: http://horology.world/forums/topic/36-new-christopher-ward-c60-trident-mk3-designs-for-2019/page/2/

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia. MkII ma się świetnie.

 

post-52348-0-32171300-1556646794_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Tak. Mnie też ta wersja się bardzo podoba.

post-102018-0-25873700-1556648122_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajne te Tridenty chłopaki macie.

Tomku, na udostępnionych przez Ciebie promocyjnych zdjęciach i wideo wygląda to już nieco lepiej. Nadal mi się całokształt nie "domyka" ale i te wskazowki wyglądają na niektórych zdjęciach lepiej. Na innych za wąskie lub za krótkie. Pytanie czy to kwestia fotek? Oczekiwania miałem nieco inne i szału, tak na pierwsze spojrzenie, nie ma. Może muszę przetrawić?

 

EDIT: Pasek i bransoleta świetna. Koperta fajna. Luma na bezelu również. Wskazówki musiałbym zobaczyć na żywo. Tarcza, logo... hmmm. No "upgrade" to to nie jest.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajne te Tridenty chłopaki macie.

Tomku, na udostępnionych przez Ciebie promocyjnych zdjęciach i wideo wygląda to już nieco lepiej. Nadal mi się całokształt nie "domyka" ale i te wskazowki wyglądają na niektórych zdjęciach lepiej. Na innych za wąskie lub za krótkie. Pytanie czy to kwestia fotek? Oczekiwania miałem nieco inne i szału, tak na pierwsze spojrzenie, nie ma. Może muszę przetrawić?

 

EDIT: Pasek i bransoleta świetna. Koperta fajna. Luma na bezelu również. Wskazówki musiałbym zobaczyć na żywo. Tarcza, logo... hmmm.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Mówisz o tym secie:

http://horology.world/forums/topic/36-new-christopher-ward-c60-trident-mk3-designs-for-2019/?do=findComment&comment=326

http://horology.world/forums/topic/36-new-christopher-ward-c60-trident-mk3-designs-for-2019/?do=findComment&comment=327

?

 

Mnie to głównie te wskazówki nie leżą. Mam mieszane uczucia... chętnie zobaczę na żywo i dopiero wtedy podejmę decyzję. Dla mnie była by to jednak wymiana, bo dwóch C60 mi nie trzeba. Dlatego tak ostrożnie do tego podchodzę zwłaszcza, że ciut się na C65 sparzyłem... A mogło być tak pięknie. ;)

 

P.S. Tu jest takie zdjęcie, które psuje ogólny odbiór:

 

2c2edb19d25f9616870bbc4b69b6ffca.jpg

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, nie powaliło mnie ale staram się dopatrzeć pozytywów. Wskazówki to jeden ze słabszych punktów. Fakt. Często warto jednak zobaczyć na żywo jak grają ze światłem. Podsumowując, ogólny projekt mnie nie zachęcił. Chyba nawet do skorzystania z bezproblemowego zwrotu. Poczekam i pooglądam.

@tts widziałem tę fotkę i trudno ją zapomniec. Słabo to wygląda.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na plus 3 rozmiary koperty w zwykłej wersji, i nawet te wskazówki jakoś lepiej wyglądają...

 

 

post-106574-0-85136200-1556654533_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PistolPete ale co na tej fotce słabo wygląda?


satis verborum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PistolPete ale co na tej fotce słabo wygląda?

Na tej akurat, proporcje (wskazówka, indeks, logo). Jednak każdemu zegarkowi można zrobić zarówno zachęcające jak i nieatrakcyjne zdjęcie.1af51c411a2103353a12f9f5101992ca.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się właśnie bardzo podoba, że wskazówka godzinowa sięga idealnie do indeksów godzinowych a wskazówka minutowa do tej podziałki minutowej. Dopiero teraz zauważyłem, że w poprzedniej generacji też tak było a wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Ogólnie nowa generacja bardzo mi się podoba, ubolewam tylko nad tym, że wersja Elite nie występuje w rozmiarze 38. Sceptycznie podchodzę też do świecącego bezela. Aha, i chyba trochę podrożały ale mam nadzieję, że to taki "urok nowości" i niebawem pojawią się promocje i kody rabatowe jak to Chr. Ward bywało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi się podoba (przynajmniej na stronie), fajnie to gra ze sobą. Plus za logo na 12 (nie ma już tego wrażenia pustki), minus za ubogą wersję 40 mm (nie ma czarno - czerwonej oraz Elite). Elite kozak! I chyba jednak szkoda fal, chociaż piszę to bardziej z przyzwyczajenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmmm... paski fajnie wyglądają, bransoleta też. No i po wielu latach nagabywań przez klientów i forumowiczów wreszcie w Tridencie C60 zmniejszyli tę kopertę (jest jakiś złoty środek między 43 i 38). Co by tu jeszcze pozytywnego napisać... :P Mam ochotę znowu wrzucić kilka zdjęć swojego divera C65 ;) Taki wredny/wybredny i zgryźliwy się na starość zrobiłem...

 

EDYTA: Jest nowy kod na zakupy w Euro - 120SUN19 Można wykorzystać od razu na nowości i zaoszczędzić 120 EUR powyżej 600 EUR.

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... paski fajnie wyglądają, bransoleta też. No i po wielu latach nagabywań przez klientów i forumowiczów wreszcie w Tridencie C60 zmniejszyli tę kopertę (jest jakiś złoty środek między 43 i 38). Co by tu jeszcze pozytywnego napisać... Mam ochotę znowu wrzucić kilka zdjęć swojego divera C65 ;) Taki wredny/wybredny i zgryźliwy się na starość zrobiłem...

 

EDYTA: Jest nowy kod na zakupy w Euro - 120SUN19 Można wykorzystać od razu na nowości i zaoszczędzić 120 EUR powyżej 600 EUR.

Ano. Rano były jeszcze zepsute ceny w USD na Ellite... Z kodem można było go wyrwać za ok. 3,4k PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Bardzo fajny ten MK III! Taki agresor :) zwłaszcza niebiesko-pomarańczowy Elite.

SuperLuminova w standardzie X1 to najdroższa luma - po pierwszych 2h świeci o 60% jaśniej niż standardowa SuperLuminova, Aplikacja pomarańczowej lumy też nie zdarza się często, przy X1 C1 co prawda szybko będzie widoczna różnica w świeceniu, ale patrząc na projekt całościowo - podoba mi się ten ruch.

Zawsze podobały mi się nurki z pomarańczowymi akcentami, PO na czele, ale przy współczesnych rozmiarach Omegi ten model praktycznie przestał być wygodny do noszenia. Z mniejszą kopertą, Trident ma zdecydowanie więcej sensu jako zegarek do codziennego noszenia.

 

https://www.watchitallabout.com/christopher-ward-c60-trident-mk3-watch-intro-and-review-elite-1000/

 

 

 

ESBAEmt.jpg

Do czasu zobaczenia tego zdjęcia nie byłem pewien co myślę o nowych wskazówkach. Są in plus, bo gdy układają się w linii przypominają trójząb:) pewnie to nie przypadek.

Dopiero na video zobaczyłem, że godzinowa ma jeszcze fasetowanie.

Super-agresor;) Ma to wszystko sens.

 

ewxzFoK.jpg

 

Dobrze, że chłopaki nie siedzą w miejscu i rozwijają ten model. Moim zdaniem zmiany trafione.

Szczerze, jako agresywny pomarańczowy nurek ten zegarek jest po prostu ciekawszy niż PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten MK III! Taki agresor :) zwłaszcza niebiesko-pomarańczowy Elite.

SuperLuminova w standardzie X1 to najdroższa luma - po pierwszych 2h świeci o 60% jaśniej niż standardowa SuperLuminova, Aplikacja pomarańczowej lumy też nie zdarza się często, przy X1 C1 co prawda szybko będzie widoczna różnica w świeceniu, ale patrząc na projekt całościowo - podoba mi się ten ruch.

Zawsze podobały mi się nurki z pomarańczowymi akcentami, PO na czele, ale przy współczesnych rozmiarach Omegi ten model praktycznie przestał być wygodny do noszenia. Z mniejszą kopertą, Trident ma zdecydowanie więcej sensu jako zegarek do codziennego noszenia.

 

https://www.watchitallabout.com/christopher-ward-c60-trident-mk3-watch-intro-and-review-elite-1000/

 

http://www.youtube.com/watch?v=IbncqM6hJag

 

 

ESBAEmt.jpg

Do czasu zobaczenia tego zdjęcia nie byłem pewien co myślę o nowych wskazówkach. Są in plus, bo gdy układają się w linii przypominają trójząb:) pewnie to nie przypadek.

Dopiero na video zobaczyłem, że godzinowa ma jeszcze fasetowanie.

Super-agresor;) Ma to wszystko sens.

 

ewxzFoK.jpg

 

Dobrze, że chłopaki nie siedzą w miejscu i rozwijają ten model. Moim zdaniem zmiany trafione.

Szczerze, jako agresywny pomarańczowy nurek ten zegarek jest po prostu ciekawszy niż PO.

Kupuj! ;) Będę miał okazję przymierzyć i się przekonać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Kupuj! ;) Będę miał okazję przymierzyć i się przekonać... ;)

 

7.2k PLN po kodzie nie dam, poczekam, w końcu z Krakowa jestem :D

Szkoda, że nie widziałem tych zepsutych cen w USD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.2k PLN po kodzie nie dam, poczekam, w końcu z Krakowa jestem :D

Szkoda, że nie widziałem tych zepsutych cen w USD :(

Jako, że z Krakowa jestem to się chwilę zastanawiałem czy nie brać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.2k PLN po kodzie nie dam, poczekam, w końcu z Krakowa jestem :D

Szkoda, że nie widziałem tych zepsutych cen w USD :(

Update: Zapomniałem o "vacie"... Sorry za zamieszanie. 7,2k? Coś mi jednak inną cenę pokazuje po przeliczeniu na PLN nawet z "watą"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Update: Zapomniałem o "vacie"... Sorry za zamieszanie. 7,2k? Coś mi jednak inną cenę pokazuje po przeliczeniu na PLN nawet z "watą"... ;)

 

Masz racje. 6.2k bo 1,445 to cena w EUR a nie GBP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. 6.2k bo 1,445 to cena w EUR a nie GBP :)

Blisko... Ja bym tam jeszcze kilka setek urwał... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej! A co tu się dzieje?

 

 

Jest ok,przecież to luma i to w macro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią, że powyższa nowość to tylko kolejny z miliona zegarków w tym stylu. Na żywo z pewnością zyskuje, ale cóż z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście relację z premiery MK3 dla mediów (media launch) 30.04. w Londynie? Te akwaria z Tridentami...? Kolega Guy z forum CW wrzucił kilka fajnych zdjęć bezpośrednio z imprezy: https://www.christopherwardforum.com/viewtopic.php?f=1&t=52002

Zainspirowało mnie to, nie ukrywam...

No więc: Londyn, późny wieczór, 30 kwietnia, Covent Garden... wróć! 2 maja, rankiem w Tychach, łazienka w śląskim mieszkaniu:

 

prysznic02.jpg

prysznic01.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.