Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyżby to był przyczynek do późniejszego wyboru "ścieżki kariery"? ;)

No coś w tym musi być, jak byłem niekumaty za młodu, tak pozostałem "zawodowo"... :D;)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym musi być, jak byłem niekumaty za młodu, tak pozostałem "zawodowo"... :D;)

Tia... ;)

Warren-Buffett-Quotes-11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... ;)

 

Hmm, będzie OT, ale Tomek sprowokował mnie trochę do wynurzeń nie tyle zawodowych, co "credowych" - jeśli miałoby mi przyświecać, zarówno zawodowo jak i osobiście, jakieś motto, to raczej nie Buffet, ale stary poemat amerykańskiego pisarza, Maxa Ehrmana z 1927 roku, który pięknie Piwnica pod Baranami przełożyła na pieśń-hymn. Poniżej tylko początek w oryginale, do którego to oryginału jestem bardzo - także z racji zawodowych - przywiązany... No a CW to firma, która powstała w Wielkiej Brytanii, więc jakiś tam związek językowo-kulturowy jest :)

Desiderata

GO PLACIDLY amid the noise and the haste, and remember what peace there may be in silence. As far as possible, without surrender, be on good terms with all persons.

Speak your truth quietly and clearly; and listen to others, even to the dull and the ignorant; they too have their story.

Avoid loud and aggressive persons; they are vexatious to the spirit. If you compare yourself with others, you may become vain or bitter, for always there will be greater and lesser persons than yourself.

Enjoy your achievements as well as your plans. Keep interested in your own career, however humble; it is a real possession in the changing fortunes of time.

Exercise caution in your business affairs, for the world is full of trickery. But let this not blind you to what virtue there is; many persons strive for high ideals, and everywhere life is full of heroism....


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, będzie OT, ale Tomek sprowokował mnie trochę do wynurzeń nie tyle zawodowych, co "credowych" - jeśli miałoby mi przyświecać, zarówno zawodowo jak i osobiście, jakieś motto, to raczej nie Buffet, ale stary poemat amerykańskiego pisarza, Maxa Ehrmana z 1927 roku, który pięknie Piwnica pod Baranami przełożyła na pieśń-hymn. Poniżej tylko początek w oryginale, do którego to oryginału jestem bardzo - także z racji zawodowych - przywiązany... No a CW to firma, która powstała w Wielkiej Brytanii, więc jakiś tam związek językowo-kulturowy jest :)

Desiderata

GO PLACIDLY amid the noise and the haste, and remember what peace there may be in silence. As far as possible, without surrender, be on good terms with all persons.

Speak your truth quietly and clearly; and listen to others, even to the dull and the ignorant; they too have their story.

Avoid loud and aggressive persons; they are vexatious to the spirit. If you compare yourself with others, you may become vain or bitter, for always there will be greater and lesser persons than yourself.

Enjoy your achievements as well as your plans. Keep interested in your own career, however humble; it is a real possession in the changing fortunes of time.

Exercise caution in your business affairs, for the world is full of trickery. But let this not blind you to what virtue there is; many persons strive for high ideals, and everywhere life is full of heroism....

Leszku, szacunek! Takie OT mogą lecieć częściej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zguba się znalazła...post-52348-0-45822200-1564591044_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zguba się znalazła...

...tylko kajdan gdzieś nadal wisi :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko kajdan gdzieś nadal wisi :D

Nawet wiem gdzie.... ;) I nie wisi, a leży i czeka aż przejdzie mi faza na G10... Zaopatrzyłem się ostatnio w solidną baterię i nawet udało się upolować kilka "canvasów" więc pełną gębą korzystam z letniej aury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się drugiego Krzysztofa 12b20e4e6e85744785837aa8de282e9e.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się drugiego Krzysztofa

Klasa zegar, jeden z najciekawszych w dotychczasowym portfolio CW, ciągly bym go miał, gdyby nie te 43mm - szczególnie na bransolecie dawało się odczuć rozmiar. Teraz 43mm od CW zastąpiłem... 58, ale BB od Tudora i jest wszystko idealnie :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik...post-52348-0-22627500-1564755566_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik...attachicon.gif20190802_161533.jpg

Oj, czekaj, porównamy sobie te czarne tarcze ze złotymi/beżowymi akcentami niedługo... ;)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa zegar, jeden z najciekawszych w dotychczasowym portfolio CW, ciągly bym go miał, gdyby nie te 43mm - szczególnie na bransolecie dawało się odczuć rozmiar. Teraz 43mm od CW zastąpiłem... 58, ale BB od Tudora i jest wszystko idealnie :D

Nie sprzeczajmy się o rozmiar

Dla mnie 38 mm to ideał, choć łapę mam większą

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Poprzednik...

Tyż bomba

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzeczajmy się o rozmiar

Dla mnie 38 mm to ideał, choć łapę mam większą

 

 

A, to spoko, ze zdjęcia trudno zgadnąć, czy to 38 czy 43 - teraz pewnie bym się prędzej sam zdecydował na 38, bo 39mm mi pasuje jak ulał w nieco innej kopercie (BB).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, czekaj, porównamy sobie te czarne tarcze ze złotymi/beżowymi akcentami niedługo... ;)

Ha! Tylko czy jest co porównywać? ;)

Nie sprzeczajmy się o rozmiar

Dla mnie 38 mm to ideał, choć łapę mam większą

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Tyż bomba

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Tak cały czas myślę o 38. Miałem "Polish Edition" i sprzedałem bo do tego rozmiaru kolor tarczy powodował, że zegarek wydawał się ciut mało męski. ;) Nawet niedawno miałem na oku 38 Vintage ale finalnie jednak się powstrzymałem, bo najbliższy cel jwst inny i nie ma co po raz raz kolejny zbaczać z kursu.

 

Kiedyś trzeba będzie spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Tylko czy jest co porównywać? ;)

 

 

Zawsze jest, skromne (nie zawsze dobrze "wypozycjonowane" ;) ) logo CW nie oznacza, że cały zegar to niższa półka. Akurat BB58 ma manfuakturowy werk i to jedyna zasadnicza różnica, bo Tridenty mają wiele zalet nieustępujących standardom "Różyczki"...

 

IMG-20190802-183126.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Robert, gratuluję, kolejnego Chrisa! Oba są ozdobą Twojej kolekcji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, gratuluję, kolejnego Chrisa! Oba są ozdobą Twojej kolekcji :)

A dziękuję Pawle

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest, skromne (nie zawsze dobrze "wypozycjonowane" ;) ) logo CW nie oznacza, że cały zegar to niższa półka. Akurat BB58 ma manfuakturowy werk i to jedyna zasadnicza różnica, bo Tridenty mają wiele zalet nieustępujących standardom "Różyczki"...

 

Moje kaprawe oko może i tak nie wychwycić różnicy. ;) Tak czy siak, wszak nie o zegarki tu chodzi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mogłem zajarzyć, co to są te "kamizy", jak miałem 5 lat :P

Teraz już rozumiesz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-52348-0-13307500-1564826218_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro lecimy z Tridentem vintage - porównanie wirtualne, na podstawie archiwalnego już tylko zdjęcia C60 i aktualnego BB58:

 

Blackadder01.jpg

IMG-20190531-165157.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro lecimy z Tridentem vintage - porównanie wirtualne, na podstawie archiwalnego już tylko zdjęcia C60 i aktualnego BB58:

 

Jak odkryjesz wszystkie karty może okazać się, że pretekst do spotkania zniknął.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.