Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No to jeszcze raz...

Tomku, bransoleta się znalazła. ;)

Ehhh, świetny jest ten Trident.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kurczę, a miałem pilnować funduszu na inny cel... Jak tak dalej pójdzie skończy się kolejnym Tridentem... ;)

 

Ehhh, świetny jest ten Trident.

Nic tylko "kupywać"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic tylko "kupywać"... ;)

Daj znać jak będziesz sprzedawał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, chyba bardzo kochacie swoje c60tki bo poluje od dłuższego czasu na mniejsze wersje 38/40 i ni hu hu ^^

 

A ja dalej nosze moją c65 :)11bde6c07d83a57da4e215d6862899ec.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

958c5838bdfe8e5ebf9369112b281944.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edit, jakby ktoś szukał automacik c65 jest na grupie FB, do wzięcia, kolega sprzedaje

Edytowane przez cecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będziesz sprzedawał :)

post-52348-0-35713200-1566137984_thumb.jpg

 

Żal się pozbywać... Sprzedałem jednego i żałuję... Kusi kolejny... ale albo Trident albo króliczek. ;)

????

post-52348-0-88727300-1566138628_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W doniczkachf8f93af7f42e6368a1f066443d6dc985.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest. Trochę inny niż planowałem ale jest piękny :)

afc7e5b8128d19d78bdc677f9874c52c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest. Trochę inny niż planowałem ale jest piękny :)

 

Fajny  :)  Ja jak w końcu zbiorę środki, albo trafię jaką mega promocję to chyba zapoluję na nowego C60 w najmniejszym rozmiarze. A tymczasem:

post-106574-0-48330300-1566308550_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest. Trochę inny niż planowałem ale jest piękny :)

Nic nie szkodzi mieć dwóch... ;) Nie tylko dobrze zrobiony, ale i twardy zawodnik... łatwo się nie poddaje. Solidny daily driver.

 

Fajny :) Ja jak w końcu zbiorę środki, albo trafię jaką mega promocję to chyba zapoluję na nowego C60 w najmniejszym rozmiarze. A tymczasem:

Na mega promocję bym nie liczył. Za dobrze się sprzedają... no chyba że wtopili z tą nową serią... Nie sądzę bo dostała bardzo solidny upgrade, a cena niewiele wzrosła. Sam chętnie bym 38 przytulił na testy ale tym razem już nie z białą tarczą... Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką cenę za jaką kupiłem C7 Rapide to nawet nie liczę, ale za jakiś czas może się pojawia na "nearly new". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką cenę za jaką kupiłem C7 Rapide to nawet nie liczę, ale za jakiś czas może się pojawia na "nearly new".

30% brzmi rozsądnie. Patrząc jednak na to jak szybko znikają ciekawe egzemplarze podczas wyprzedaży z mniejszą zniżką, jeżeli masz zamiar nosić rozważyłbym zakup z kuponem -100GBP lub zatokę albo bazarek CWL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na razie tylko plany, bo nie mam żadnego divera, a coraz bardziej dochodzę do wniosku, że dla mnie najlepszy rozmiar to poniżej 40mm albo tak jak mam w C7 Rapide niby 42mm, ale bardzo małe L2L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na razie tylko plany, bo nie mam żadnego divera, a coraz bardziej dochodzę do wniosku, że dla mnie najlepszy rozmiar to poniżej 40mm albo tak jak mam w C7 Rapide niby 42mm, ale bardzo małe L2L.

Nowa 38 ma 45mm, stara miała 45,5. Myślę i waham się czy rozważać 42 z L2L 49,3mm. Poniżej 50mm więc już jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właściwie to poza starym kwarcowym Casio mam teraz zegarki z L2L od ok. 48.5mm do 51mm co przy nadgarstku ok 16-16.5cm jest wartościami maksymalnymi. Certina (51mm) nawet często wydaje mi się za duża ale ją lubię i zostanie ze mną. Dlatego też chciałbym zobaczyć jak będzie z L2L właśnie ok 45, myślę że to będzie dla mnie idealny rozmiar, chociaż 40mm wersji też nie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właściwie to poza starym kwarcowym Casio mam teraz zegarki z L2L od ok. 48.5mm do 51mm co przy nadgarstku ok 16-16.5cm jest wartościami maksymalnymi. Certina (51mm) nawet często wydaje mi się za duża ale ją lubię i zostanie ze mną. Dlatego też chciałbym zobaczyć jak będzie z L2L właśnie ok 45, myślę że to będzie dla mnie idealny rozmiar, chociaż 40mm wersji też nie odrzucam.

Zatem z mojego doświadczenia bierz 38 zarówno z uwagi na rozmiar L2L do Twojego nadgarstka, a także dlatego że w rozmiarze 40mm nie ma żadnego wyboru - zrobili ale dlaczego tylko czarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem z mojego doświadczenia bierz 38 zarówno z uwagi na rozmiar L2L do Twojego nadgarstka, a także dlatego że w rozmiarze 40mm nie ma żadnego wyboru - zrobili ale dlaczego tylko czarny?

 

Tego właśnie nie mogę pojąć czemu tylko czarny jest w tym rozmiarze...i chociaż akurat czarnego nie odrzucam to chyba najbardziej mi się widzi czarny z czerwonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie nie mogę pojąć czemu tylko czarny jest w tym rozmiarze...i chociaż akurat czarnego nie odrzucam to chyba najbardziej mi się widzi czarny z czerwonym.

Jak będą chętni zrobią inne kolory. Póki co sprawdzają czy malkontenci mieli rację i 40 będzie się sprzedawać jak 38 i 42. Już zrobili ten błąd, że MkI i MkII były w dużej gamie kolorystycznej. Skończyło się gigantyczną wyprzedażą. Stąd wielu nadal twierdzi, że Tridenty to po 300GBP chodzą na wyprzedaży... ;)

Tego właśnie nie mogę pojąć czemu tylko czarny jest w tym rozmiarze...i chociaż akurat czarnego nie odrzucam to chyba najbardziej mi się widzi czarny z czerwonym.

Jak będą chętni zrobią inne kolory. Póki co sprawdzają czy malkontenci mieli rację i 40 będzie się sprzedawać jak 38 i 42. Już zrobili ten błąd, że MkI i MkII były w dużej gamie kolorystycznej. Skończyło się gigantyczną wyprzedażą. Stąd wielu nadal twierdzi, że Tridenty to po 300GBP chodzą na wyprzedaży... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ładna sztuka  :) Co do wersji 40mm to pewnie masz rację, że testują jak się będzie sprzedawać. A tak wgl to wróciła wyprzedaż, nic specjalnego, chyba że ktoś szuka Jumping Hour to mają na -60%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie kupil 40 ale uwazam ze cena regularna kest troszke za duza ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie kupil 40 ale uwazam ze cena regularna kest troszke za duza ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Spoko, zaraz będą kolejne kupony... Patrząc na konkurencję i to co poszło w tym upgrade cena jest ok w stosunku do jakości. Po 4 (?) latach noszenia Tridentów i stwierdzam, że jest to "bang the buck".

Ładna sztuka :) Co do wersji 40mm to pewnie masz rację, że testują jak się będzie sprzedawać. A tak wgl to wróciła wyprzedaż, nic specjalnego, chyba że ktoś szuka Jumping Hour to mają na -60%.

Dank!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.