Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza wersja MkII też jest niczego sobie.

post-52348-0-56431000-1567007916_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pierwsza wersja MkII też jest niczego sobie.

 

Jest świetna! Także w białej wersji.

c433e67038a7f1574b67612e0d214c88.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak  :) . Pierwsza masz na myśli, że ze starym logo?

Tak, logo na 12, choć z kolejnego wypustu MkII podoba mi się bardzo upgrade koronki i mikroregulacja w bransolecie.

Jest świetna! Także w białej wersji.

Daje radę. To jest zielony bezel?

Mi tez c60 mk3 podoba sie strasznie, czekam na jakis kid rabatowy i ogień ;)

No, to będzie pierwszy Mk3 na forum. :)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, logo na 12, choć z kolejnego wypustu MkII podoba mi się bardzo upgrade koronki i mikroregulacja w bransolecie.

 

 

Tak myślałem, ja jestem wśród tych nielicznych, którym nie przeszkadza nowe logo. W sumie to uważam, że zarówno stare jak i nowe są słabe więc które z nich jest mi bez różnicy  ;) A najbardziej bym widział takie jak mam w C7, czyli bez żadnych napisów i tylko flagi  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ja jestem wśród tych nielicznych, którym nie przeszkadza nowe logo. W sumie to uważam, że zarówno stare jak i nowe są słabe więc które z nich jest mi bez różnicy  ;) A najbardziej bym widział takie jak mam w C7, czyli bez żadnych napisów i tylko flagi  :D

Miałem taki pomysł kiedy pierwszy raz flagę zobaczyłem... no i zrobili... szkoda, że na 9 został napis... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Daje radę. To jest zielony bezel?

 

Bezel czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też... Sam upgrade z MkII do MkIII to bardzo duży przeskok. Koperta jest świetna. Dzięki uprzejmości Kolegi Leszka miałem okazję przez dłuższy czas poznać jej uroki w C65. W C60 nadal nie jestem przekonany do kształtu wskazówek ale dobrze, że w ciągu 60 dni można bezkosztowo zegarek odesłać. Szkoda, że 40mm nie ma w innych kolorach niż czarny, bo mniej bym się zastanawiał.

Tomku, ale koperta nowego Tridenta C60 jest inna niż C65, zdecydowanie wyższa i inaczej wyprofilowana. Do C65 zmieścili manualny mechanizm (Sellita SW210) i nic więcej (bez wahnika, żadnych bajerów typu dodatkowe zabezpieczenie antymagnetyczne/antywstrząsowe jak np. w Ballach) - dzięki czemu mogli sobie pozwolić na 11,5mm, a MKIII ma już 13,4mm wysokości. C65 ma też aluminiowy bezel, takie rozwiązanie jest w tej limitce Apex, z tego, co doczytałem.

A Jacek ma już model 65, z innej stajni - stąd pewnie bardziej go interesuje C60, zgadza się, Jash?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest świetny, no i cena jakoś bardzo nie odstrasza.

6c9083896b66bfa2b13e231914e53caa.jpg

 

 

6baa7fd2b44fcf5707dbbffc13b5c86b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ale koperta nowego Tridenta C60 jest inna niż C65, zdecydowanie wyższa i inaczej wyprofilowana. Do C65 zmieścili manualny mechanizm (Sellita SW210) i nic więcej (bez wahnika, żadnych bajerów typu dodatkowe zabezpieczenie antymagnetyczne/antywstrząsowe jak np. w Ballach) - dzięki czemu mogli sobie pozwolić na 11,5mm, a MKIII ma już 13,4mm wysokości. C65 ma też aluminiowy bezel, takie rozwiązanie jest w tej limitce Apex, z tego, co doczytałem.

A Jacek ma już model 65, z innej stajni - stąd pewnie bardziej go interesuje C60, zgadza się, Jash?

Nowszy c65 - ten z okrągłymi nakładanymj indeksami to automat ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszy c65 - ten z okrągłymi nakładanymj indeksami to automat ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

No fakt, skupiłem się na swoim egzemplarzu, bo Tomek taki miał w rękach. Potem CW wypuścił całą gamę automatów w tej kopercie, choć pierwsza wersja była tylko w manualu.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej walucie masz towar w koszyku?

Sprawdziłem w funtach i działa, jeśli euro to spróbuj 120CW19

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo faktycznie, super, jade dzis zobaczyc na zywo c60 mk3 i jak mi podpasuje to zamawiam 40 ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. Odgrzalem kotleta z tymi screenami więc usuwam zdjęcia.

 

Trend z logo na środku podoba mi się

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ale koperta nowego Tridenta C60 jest inna niż C65, zdecydowanie wyższa i inaczej wyprofilowana. Do C65 zmieścili manualny mechanizm (Sellita SW210) i nic więcej (bez wahnika, żadnych bajerów typu dodatkowe zabezpieczenie antymagnetyczne/antywstrząsowe jak np. w Ballach) - dzięki czemu mogli sobie pozwolić na 11,5mm, a MKIII ma już 13,4mm wysokości. C65 ma też aluminiowy bezel, takie rozwiązanie jest w tej limitce Apex, z tego, co doczytałem.

A Jacek ma już model 65, z innej stajni - stąd pewnie bardziej go interesuje C60, zgadza się, Jash?

Leszku,

w pelni władz umysłowych to napisałem... ;) Wszystko prawda. Chodziło o wykonanie, profil, płaszczyzny i szlify. Mam przeczucie, że będzie się równie dobrze jak C65 nosił.

Oo faktycznie, super, jade dzis zobaczyc na zywo c60 mk3 i jak mi podpasuje to zamawiam 40 ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Sprawdź sobie zanim klikniesz w której walucie jest korzystniej kupić.

Edit. Odgrzalem kotleta z tymi screenami więc usuwam zdjęcia.

 

Trend z logo na środku podoba mi się

Jeszcze tylko pozostaje pozbyć się napisu na 9 i będzie teges. ;)

100CW19 - n

owy kod na 100 GPB

Oraz nowa kolekcja Armed Forces

https://www.christopherward.eu/watches/armed-forces-collection

Się mi podoba na pierwszy rzut oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku,

w pelni władz umysłowych to napisałem... ;) Wszystko prawda. Chodziło o wykonanie, profil, płaszczyzny i szlify. Mam przeczucie, że będzie się równie dobrze jak C65 nosił.

Sprawdź sobie zanim klikniesz w której walucie jest korzystniej kupić.

Jeszcze tylko pozostaje pozbyć się napisu na 9 i będzie teges. ;)

Się mi podoba na pierwszy rzut oka...

Ja wrzucałem właśnie fotki tej kolekcji armed - tam napis na środku (to miałem na myśli wspominając o logo, co w przypadku chce jest mylące;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucałem właśnie fotki tej kolekcji armed - tam napis na środku (to miałem na myśli wspominając o logo, co w przypadku chce jest mylące;))

Dziś jest naprawdę szalony dzień... ;) Post factum się zorientowałem, że to może dotyczyć nowej kolekcji ale nie zdążyłem edytować posta... Ubiegłeś mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej faktycznie miedzy e a gbp jest mega roznica cenowa, c60 mk3 na zywo okazał się piękny więc:

665d43f435855822ac098d2a4f84d771.jpg

Edytowane przez bober5264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej faktycznie miedzy e a gbp jest mega roznica cenowa, c60 mk3 na zywo okazał się piękny więc:

Którego zamówiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he bo to "moja" koperta :P;)

Też bym przygarnął... Fajna tarcza :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he bo to "moja" koperta :P;)

Też bym przygarnął... Fajna tarcza :D

Ano... tylko... automat... Manual nie jest niższy? Edyta: nie jest. W obu przypadkach 11,55mm.

W sumie to nie rozważałem go przeglądając nowe wypusy... ale wprawne oko Mojego Osobistego Doradcy go wypatrzyło... Fajny... Chyba nawet z tą kopertą mógłbym żyć, bez moczenia zegarka w morzu. ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.