Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Którego zamówiłeś?

C60 mk3 40mm ;) dla mie diver idealny

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pasek - dzięki temu jest mniej roleksowy i... zieleń pasuje do brązu. :)

 

55e756d762612ef83177dc98b650f8cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fajne. Zegarek jest dosyć ciężki w fotografowaniu. Owe fale też nie jest łatwo pokazać.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może i nie łatwo, ale ja tam bez trudności, okiem nieuzbrojonym, je dostrzegłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fale robią różnicę w porównaniu z nowszym.

 

e001204f6a2f8d203babfe3b2b353ace.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszym i droższym. Pomyśleć tylko - w środku ETA2893-2, a ja za swojego nie dałem nawet 2000. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten brąz fajny, podobnie, jak C60 w brązie, ale ja to chyba dziwny jestem, bo do mnie gada i to bardzo ŻÓŁTY :D

https://www.christopherward.eu/watches/dive/c65-trident-316l-limited-edition-yellow-range

 

Fale robią różnicę w porównaniu z nowszym.

 

Fale są zajebibi :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fale robią różnicę w porównaniu z nowszym.

 

 

Fajny!

 

Brakuje mi ich w vintage. Świetnie uwypuklają szlify na indeksach choć... wolę czarną tarczę. Na białej to nie było to. Niestety trzeba było się do nich przyzwyczaić bo pod pewnym kątem robił się specyficzny deseń jak zagrało światło. Tego efektu nie widziałem w białym.

 

 

Ten brąz fajny, podobnie, jak C60 w brązie, ale ja to chyba dziwny jestem, bo do mnie gada i to bardzo ŻÓŁTY :D

https://www.christopherward.eu/watches/dive/c65-trident-316l-limited-edition-yellow-range

 

Fale są zajebibi :D

Faktycznie... mocno specyficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z żółtym, jak c65 manual do mnje nie gada to jak zobaczyłem żółtego to powiedziałem wow . Ta c65 w automacie w brązie tez super. Czekam na c60 40 mm kolegi i opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robimy spotkanie właścicieli Hamiltonów, ale zasadniczo otwarte - inne marki i modele też mile widziane! Już wiadomo, że będą ludzie z kilkoma modelami Christopher Ward. Spotykamy się w Katowicach-Nikiszowcu, w restauracji "Prohibicja", 14.09. (sobota) od godz. 12:00. Dajcie znać na PW - do mnie lub do Łukasza (@reelax), kto jest chętny, bo musimy zrobić rezerwację i w zależności od liczby zainteresowanych będziemy wcześniej rezerwować miejsca (jeszcze alternatywnie drugi lokal w pobliżu). Proponuję, żeby wziąć wszystko, co mamy, włącznie z paskami, bo jest okazja nie tylko do pooglądania, ale też wymiany i innych "biznesów".

Adres "Prohibicji" to ul. Krawczyka 1, parkować można przy ul. Szopienieckiej, między ul. Nałkowskiej i ul. Krawczyka.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)7f01274a6dbf66e41aef6a9dd1d5a443.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

Ps. Fgmczasem c60 czeka już na mnie w domu, ale zobaczę go dopiero za tydzien

Edytowane przez bober5264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś skórzane paski to nie moja bajka, więc taka zmiana i chyba tak zostanie  ;)

post-106574-0-67629800-1567776199_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100CW19 to kod dla gbp, ppza tym ceny w gbp są niższe ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj cudo, rozmiar idealny ;)

 

Faktycznie prezentuje się świetnie. Napiszesz jak w porównaniu do C65 wypada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj cudo, rozmiar idealny ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Niech się nosi!

Jaki masz rozmiar nadgarstka?

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek malutki - 16,5cm.

Co do c65 to wizualnie świetne uzupełnienie, z różnic takich na szybko to 'na oko' c60 jest zauważalnie mniejszy - przez kształt bezela.

Bransoleta 20mm w tym modelu to super rozmiar, szkoda że w c65 nie ma 20 zamiast 22, byłby jeszcze smuklejszy :)

Bałem się troszkę tej grubości - 13mm ale podobnie jak c65 dekielek ładnie 'chowa się' w nadgarstek. Bardzo wygodny tak jak c65.

Ponoszę troszkę i postaram się napisać recenzję, a jak ktoś ma jakieś pytania to oczywiście postaram się odpowiedzieć

 

Ps. Najbardziej jednak coeszy mnie to że nie wziąłem 38mm, to musi być malutki klocek - tu proporcje są świetne

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda i leży! Oj żeby wyszła w końcu wersja 40 mm czerwono - czarna to miałbym poważny dylemat co do następnego zakupu.

Edytowane przez gunit82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek malutki - 16,5cm.

Co do c65 to wizualnie świetne uzupełnienie, z różnic takich na szybko to 'na oko' c60 jest zauważalnie mniejszy - przez kształt bezela.

Bransoleta 20mm w tym modelu to super rozmiar, szkoda że w c65 nie ma 20 zamiast 22, byłby jeszcze smuklejszy :)

Bałem się troszkę tej grubości - 13mm ale podobnie jak c65 dekielek ładnie 'chowa się' w nadgarstek. Bardzo wygodny tak jak c65.

Ponoszę troszkę i postaram się napisać recenzję, a jak ktoś ma jakieś pytania to oczywiście postaram się odpowiedzieć

 

Ps. Najbardziej jednak coeszy mnie to że nie wziąłem 38mm, to musi być malutki klocek - tu proporcje są świetne

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Fajnie. Dzięki.

Miałem wersję 38 z MkII i powiem szczerze, że wydawał mi się klockiem. Był zwarty i czasem po kilku dniach noszenia 38, tarcza w 43 wydawała się taka pusta przez rozmiar.

40 - ciekawa opcja. Koniecznie muszę przymierzyć.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.