Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny zegarek. Coraz bardziej skłaniam się do tego właśnie modelu jako pierwszego zegarka. Co mnie martwi to że budżet podniesiony i przekroczony już po raz któryś tam. A pytanie mam do obeznanych w temacie. Co ile są jakieś dobre promocję na markę CHW i jak procentowo to wygląda.

Mam jeszcze pytanie trochę poza tematem. W Łodzi odbędą się teraz dwie imprezy "zegarkowe", tj. "It's All About Watches" i "AuroChronos Festival". Czy na którymś z tych wydarzeń będzie możliwość zobaczenia zegarków Christopher Ward? Tak w ogóle dla osoby która by chciała pooglądać trochę zegarków przed pierwszym zakupem to która z tych imprez będzie bardziej odpowiednia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do promo to kilka razy do roku robią -100gbp i z tego powodu skusiłem się na zakup ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek. Coraz bardziej skłaniam się do tego właśnie modelu jako pierwszego zegarka. Co mnie martwi to że budżet podniesiony i przekroczony już po raz któryś tam. A pytanie mam do obeznanych w temacie. Co ile są jakieś dobre promocję na markę CHW i jak procentowo to wygląda.

Mam jeszcze pytanie trochę poza tematem. W Łodzi odbędą się teraz dwie imprezy "zegarkowe", tj. "It's All About Watches" i "AuroChronos Festival". Czy na którymś z tych wydarzeń będzie możliwość zobaczenia zegarków Christopher Ward? Tak w ogóle dla osoby która by chciała pooglądać trochę zegarków przed pierwszym zakupem to która z tych imprez będzie bardziej odpowiednia?

 

Prawdopodobnie na żadnej. Tak jak już kolega wspomniał - regularnie jest -100 GBP, kody łatwo można znaleźć. Od czasu do czasu jest wyprzedaż (clearance) i wtedy jest trochę taniej, ale wybór zegarków losowy i ograniczona dostępność. Gdybyś na wyprzedaży załapał się na "nearly new" to bierz w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek. Coraz bardziej skłaniam się do tego właśnie modelu jako pierwszego zegarka. Co mnie martwi to że budżet podniesiony i przekroczony już po raz któryś tam. A pytanie mam do obeznanych w temacie. Co ile są jakieś dobre promocję na markę CHW i jak procentowo to wygląda.

Mam jeszcze pytanie trochę poza tematem. W Łodzi odbędą się teraz dwie imprezy "zegarkowe", tj. "It's All About Watches" i "AuroChronos Festival". Czy na którymś z tych wydarzeń będzie możliwość zobaczenia zegarków Christopher Ward? Tak w ogóle dla osoby która by chciała pooglądać trochę zegarków przed pierwszym zakupem to która z tych imprez będzie bardziej odpowiednia?

W Polsce CW się w zasadzie nie promuje, imprezy marka organizuje, albo współorganizuje głównie w UK i USA. Zawsze jest opcja odesłania zegarka, który Ci się nie podoba. Obecnie na zakupy w Euro jest kod: 120CW19 - zniżka 120 EUR przy wydaniu powyżej 600 EUR.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką opcję wysyłki wybieracie zamawiając od Krzysztofa: Free Standard International Delivery, czy płatną dodatkowo International Express?

Ma się rozumieć, że ze strony GB, nie ma dodatkowych opłat?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwykła po otrzymaniu maila od dhl o nadaniu była kolejnego dnia, za to z wysyłką Krzyśki troszkę się ociągali

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... za to z wysyłką Krzyśki troszkę się ociągali

Ile?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim z okolic Górnego Śląska i Zagłębia, a także zapaleńcom z najdalszych zakątków kraju i zagranicy, przypominam, że w sobotę sabat zegarkomaniaków w samo południe (może być 12:15...;-) w Katowicach Nikiszowcu. Po szczegóły proszę pisać na PW - do mnie albo do kolegi @reelax!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile?

Zamówiłem w piątek rano, wysłali w środę, doszedł w czwartek

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką opcję wysyłki wybieracie zamawiając od Krzysztofa: Free Standard International Delivery, czy płatną dodatkowo International Express?

Ma się rozumieć, że ze strony GB, nie ma dodatkowych opłat?

 

Ja też wybierałem zwykłą, i też kilka dni czekali z wysyłką. Oczywiście bez dodatkowych opłat.

Przy okazji sprawdziłem dokładność mojego C7 - na ręku od 10 dni bez przerwy i zrobił na + 9 sekund  ^_^

post-106574-0-20121300-1568311297_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, czyli jak do tygodnia, to spoko.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tu, bo problem dotyczy zakupu ChW. Po wypełnieniu danych wybieram opcję zapłaty przez Paypal. Przekierowuje mnie na stronę, zatwierdzam płatność i wrzuca mnie spowrotem na stronę Warda z podsumowaniem zamówienia. Na końcu strony jest Order Now. Klikam i wrzuca mnie spowrotem na stronę PP z prośbą, tym razem, o uzupełnienie danych karty. Wypełniam daje ok i znów wrzuca mnie na stronę Warda. Zamówienie nie jest zrobione, płatność też. Czy to problem z zamawianiem na stronie ChWarda czy coś z PP. Było już za późno na infolinię paypal ale może ktoś miał podobne przygody i wie czym to się je? Kupowałem już przez PP ale nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tu, bo problem dotyczy zakupu ChW. Po wypełnieniu danych wybieram opcję zapłaty przez Paypal. Przekierowuje mnie na stronę, zatwierdzam płatność i wrzuca mnie spowrotem na stronę Warda z podsumowaniem zamówienia. Na końcu strony jest Order Now. Klikam i wrzuca mnie spowrotem na stronę PP z prośbą, tym razem, o uzupełnienie danych karty. Wypełniam daje ok i znów wrzuca mnie na stronę Warda. Zamówienie nie jest zrobione, płatność też. Czy to problem z zamawianiem na stronie ChWarda czy coś z PP. Było już za późno na infolinię paypal ale może ktoś miał podobne przygody i wie czym to się je? Kupowałem już przez PP ale nie było żadnych problemów.

 

Z Ch. Wardem nie miałem takich problemów, ale kiedyś próbowałem coś kupić z Geckoty z tym że nie przez PP, a po prostu płatność kartą. Próbowałem kilka razy i za każdym to samo bez efektu. Ostatecznie nie udało mi się dokończyć zakupu...

Do tej pory nie wiem czy to był problem od nich czy coś ze strony banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tu, bo problem dotyczy zakupu ChW. Po wypełnieniu danych wybieram opcję zapłaty przez Paypal. Przekierowuje mnie na stronę, zatwierdzam płatność i wrzuca mnie spowrotem na stronę Warda z podsumowaniem zamówienia. Na końcu strony jest Order Now. Klikam i wrzuca mnie spowrotem na stronę PP z prośbą, tym razem, o uzupełnienie danych karty. Wypełniam daje ok i znów wrzuca mnie na stronę Warda. Zamówienie nie jest zrobione, płatność też. Czy to problem z zamawianiem na stronie ChWarda czy coś z PP. Było już za późno na infolinię paypal ale może ktoś miał podobne przygody i wie czym to się je? Kupowałem już przez PP ale nie było żadnych problemów.

PP nie wszystkie karty autoryzuje i jest problem np. z kartami "charge'owymi" (tzw. bankomatowymi), nawet ze znaczkiem VISA. Miałem swego czasu dwie podpięte pod PP i tylko jedną obsługiwał, mimo że druga była bezpośrednio do kont walutowych. Może właśnie o to chodzi, żeby jeszcze na konwersji walut mogli zarobić w PP/VISA? I dlatego nie akceptują (nie autoryzują transakcji) kartami, które są najlepsze do zakupów za granicą... Albo wymagają tylko kredytowych?

Możesz jeszcze spróbować najpierw przelać środki (w Euro lub funtach) bezpośrednio na PP, a potem zapłacić tymi środkami. Wyjdzie, czy to problem z podpiętą kartą.

A jeszcze: karta aktualna, nie była wznawiana (mogą być nowe numery i termin)?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C60 w rozmiarze 40mm dostępny także w niebieskim kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP nie wszystkie karty autoryzuje i jest problem np. z kartami "charge'owymi" (tzw. bankomatowymi), nawet ze znaczkiem VISA. Miałem swego czasu dwie podpięte pod PP i tylko jedną obsługiwał, mimo że druga była bezpośrednio do kont walutowych. Może właśnie o to chodzi, żeby jeszcze na konwersji walut mogli zarobić w PP/VISA? I dlatego nie akceptują (nie autoryzują transakcji) kartami, które są najlepsze do zakupów za granicą... Albo wymagają tylko kredytowych?

Możesz jeszcze spróbować najpierw przelać środki (w Euro lub funtach) bezpośrednio na PP, a potem zapłacić tymi środkami. Wyjdzie, czy to problem z podpiętą kartą.

A jeszcze: karta aktualna, nie była wznawiana (mogą być nowe numery i termin)?

Dzięki Leszku. Karta oczywiście aktualna i już używana via PayPal. Będę kombinował. Zadzwonie w poniedziałek, albo wtorek do PP. Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kod rabatowy w jego przypadku nie działa :(

 

Pewnie dlatego, że to Pre-order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś z Was coś zamawiał mógłbym podłączyć się do zamówienia? Chciałbym pudełeczko podróżne ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale recenzje zapraszam do przeczytania mojej skromnej recki nowego c60 ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiły się w ofercie 40mm gmt ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Dobrze widzę, że bransoleta cała szczotkowana? Wreszcie :P Może jednak by zrobili wskazówkę gmt pod kolor bezelka, np. czerwoną do czerwonego... Ta pomarańczowa jakoś mi tu nie pasuje.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.