Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Na bazarku chyba jakiś jest jeszcze w cenie wyprzedażowej po ostatniej promocji -50%

 

Założyłem, że przed powrotem do manuala najpierw dam szansę GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem, że przed powrotem do manuala najpierw dam szansę GMT.

Chyba kiedyś wrzucałem tutaj fotke tudora i c65 gmt Pepsi. Dla mnie kolory chw do bani. Ten czerwony leci mardzo mocno w róż. Kumpel ma jak coś, może by podrzucił na jakieś fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dość ważna, a nikt nie pisze, że z początkiem roku Chris Ward odszedł z firmy.

Szykuje się interesujący czas dla firmy, odejście założyciela, brexit. Bardzo ciekawy jestem jak będzie wyglądał CW za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zmienią nazwę na "Mike France". W skrócie będzie się mówiło " ale masz fajną france"

Edytowane przez WielkiKlocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może dojśc do nieporozumień. Ty komuś powiesz o zegarku a on powie " zabije tego ginekologa , to miała być tajemnica"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę nam zajęło, zanim się zaprzyjaźniliśmy (zwłaszcza z paskiem), nawet myślałem o odesłaniu. Na szczęście odczekałem "chwilę", policzyłem do dziesięciu i absolutnie nie żałuję. Świetny zegarek :)

 

49383691628_513304aff3_c.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamówił ktoś może tego khaki? Ja miałem na niego chęć, jednek brak bransolety mnie zastopował, ale ciekawy jestem jak ten kolor się prezentuje na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamówił ktoś może tego khaki? Ja miałem na niego chęć, jednek brak bransolety mnie zastopował, ale ciekawy jestem jak ten kolor się prezentuje na żywo.

Też mnie kusił :) Może być ciekawie. Czarna tarcza, jak się okazało, jest jednak dla mnie za smutna.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opalamy się... przy kuchence mikrofalowej ;)

Zielony kusił za pół ceny, ale niebieski daje radę.

 

IMG-20200114-143726.jpg

retrolook.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski chyba najciekawszy. Przynajmniej na zdjęciach tak wygląda, bo na żywo nie miałem przyjemności go jeszcze oglądać.

 

Mnie w ogóle trafiła się jakaś dziwna wersja paskowa, bo zdaje się pasek Vintage Oak w kolorze "tan" inaczej zupełnie na zdjęciach się prezentuje niż ten mój sprzed kilku postów. Pierwsze wrażenie - fatalny, ale jak się dłużej przyjrzeć, to czarny i jasny brąz na pasku świetnie korespondują z tarczą i indeksami.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski chyba najciekawszy. Przynajmniej na zdjęciach tak wygląda, bo na żywo nie miałem przyjemności go jeszcze oglądać.

 

Mnie w ogóle trafiła się jakaś dziwna wersja paskowa, bo zdaje się pasek Vintage Oak w kolorze "tan" inaczej zupełnie na zdjęciach się prezentuje niż ten mój sprzed kilku postów. Pierwsze wrażenie - fatalny, ale jak się dłużej przyjrzeć, to czarny i jasny brąz na pasku świetnie korespondują z tarczą i indeksami.

Kolorystycznie fajnie to u Ciebie wygląda, czarna tarcza też jest ciekawa, myślę, że jeszcze się do niej przekonasz w różnych warunkach oświetleniowych. A paski skórzane CW niestety nigdy mi do końca nie odpowiadały albo fakturą, albo grubością, albo wykonaniem, itp. Co innego bransolety i gumy. Do wyprzedażowych egzemplarzy zwykle dają najzwyklejsze paski, chciałem kiedyś dopłacić, żeby mi wymienili, ale Wera (jak jeszcze w dziale sprzedaży pracowała i się tym zajmowała) powiedziała, że na wyprzedaży to są już zestawy nie do rozddzielenia...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale przecież mieli kilka wersji na wyprzedaży różniących się właśnie rodzajem i kolorem paska. Do mnie doszła oficjalnie wersja VT, a pasek wygląda jak coś w stylu Vintage Oak Italian Leather Tan Distressed, który był dołączany do zupełnie innego modelu zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czarna tarcza jest spoko :-) Dzięki Tomek :-)

post-34987-0-81636000-1579015066_thumb.jpg

post-34987-0-35949100-1579015076_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny daje radę, jeszcze więcej klimatu „vintage”. :P

 

Ja mam mały problem z tym zegarem (oczywiście żona twierdzi, że przesadzam, ale kobiety nie mają oka do takich detali ;)). Bezel nie centruje idealnie z indeksem na 12, a sam indeks jest trochę krzywo nałożony i nierówny. Nie jest to coś z czym nie można żyć (zwłaszcza za połowę ceny), ale minie trochę nim się przyzwyczaję, a do tego czasu będzie mnie ten drobny defekt drażnił. :P

 

Macie jakieś takie niedoróbki w swoich egzemplarzach? Ciekaw jestem czy to cecha modelu, marki (pozdrowienia dla fanów seiko :P), czy zwyczajnie miałem pecha. ;)

Edytowane przez ntcm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja w swoim opisanych przez Ciebie niedoróbek nie dostrzegam.

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szukajcie, a znajdziecie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój C7 natomiast posiada chyba najgłośniejszą Sellitę jaką miałem do tej pory :)

 

Nie mówie o "cykaniu" ale o "słyszalności" mechanizmu jak się ręką mocniej porusza.

 

Zegarek jako całość super, tyle że teraz muszę sprzedać innego wakacyjniaka :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, żadnych defektów czy niedokładności, a najbardziej byłem pozytywnie zaskoczony chodem zegarka z naciągiem ręcznym - odchyłka rzędu 1s/d.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój C7 natomiast posiada chyba najgłośniejszą Sellitę jaką miałem do tej pory :)

 

Nie mówie o "cykaniu" ale o "słyszalności" mechanizmu jak się ręką mocniej porusza.

 

Zegarek jako całość super, tyle że teraz muszę sprzedać innego wakacyjniaka :lol: .

 

Mój C7 ma dokładnie tak samo, czyli ten typ tak ma  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny daje radę, jeszcze więcej klimatu „vintage”.

 

Ja mam mały problem z tym zegarem (oczywiście żona twierdzi, że przesadzam, ale kobiety nie mają oka do takich detali ;)). Bezel nie centruje idealnie z indeksem na 12, a sam indeks jest trochę krzywo nałożony i nierówny. Nie jest to coś z czym nie można żyć (zwłaszcza za połowę ceny), ale minie trochę nim się przyzwyczaję, a do tego czasu będzie mnie ten drobny defekt drażnił.

 

Macie jakieś takie niedoróbki w swoich egzemplarzach? Ciekaw jestem czy to cecha modelu, marki (pozdrowienia dla fanów seiko :P), czy zwyczajnie miałem pecha. ;)

Wszystkie Wardy i Seiko jakie miałem były w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.