Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

To jest oryginalny pasek od tego Krzyśka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być... Fabryczny nie dość, że i tak ogólnie d*py nie urywa to jeszcze przy kopercie jest na tyle gruby, że o nią obciera... Też tak macie czy tylko ja mam pecha? Na zdjęciu jest to: https://strapsco.com/product/dassari-tribute-ii-vintage-italian-leather-quick-release-watch-strap/ Bardzo dobry jakościowo i miękki, mogę polecić. Zresztą nie wiem czy znowu nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wyglądał pasek, kiedy zegarek do mnie dotarł - Vintage Oak Tan (podobno, bo na zdjęciach ze strony CW zupełnie inaczej wyglądał, ten wygląda jak jeden z pasków dołączanych do wersji ich nurka w brązie):

 

49428243623_e32ff7628b_c.jpg

 

 

Po niedługim czasie noszenia wygląda tak:

 

49428243723_3f6aa08288_b.jpg

 

 

Specjalnie się nie przejmuję, bo zamówiłem zegarek z paskiem Vintage Oak Camel, a dostałem przez pomyłkę Vintage Oak Tan, który niebawem będzie wyglądał jak Camel ;)

 

BTW, mój się nie przeciera w miejscu mocowania do koperty.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciekawe rzeczy z tymi paskami. Jak dla mnie, jakość jest całkiem spoko, co zresztą zaznaczyłem w recenzji, choć przyznaję, nie nosiłem na ori pasku i pewnie nawet nie będę nosił ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca, ale paździerz hehehe  :lol: Czyli paski to raczej nie jest ich mocna strona  <_<

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca, ale paździerz hehehe  :lol: Czyli paski to raczej nie jest ich mocna strona  <_<

Paski skórzane - moim zdaniem, nie. Miałem kilka różnych i żaden ani d..., ani czego innego nie urywał. Za to guma do C65 świetna, ten hybrydowy też ciekawie wygląda, a i na bransolety złego slowa nie powiem.

Tu guma się demonstruje:

C6507.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc i poradę. Muszę kupić gumę do czarnego C 65. Znalazłem taki pasek silikonowy HORIDO  z żółtą (lub białą)  nicią.

Możecie mi doradzić czy będzie pasował. Może ktoś ma takowy i napisze coś o jakości w/w paska. 

  

post-67542-0-41164100-1579776596_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki miałeś ten zegarek, co postanowił się zepsuć?

Brąz z niebieską tarczą

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc i poradę. Muszę kupić gumę do czarnego C 65. Znalazłem taki pasek silikonowy HORIDO  z żółtą (lub białą)  nicią.

Możecie mi doradzić czy będzie pasował. Może ktoś ma takowy i napisze coś o jakości w/w paska. 

Jeżeli chcesz gumę, to nie kombinuj z kolorowymi przeszyciami, bo mała szansa, że dobrze się zgrają z kolorem indeksów. Te dziurkowane to raczej pasują do zegarków typu rally (z motywami samochodowymi), gumę bym wybrał prostą, nie za grubą (płaska koperta). Musi być czarny? Popatrz na to:

https://www.bartonwatchbands.com/collections/quick-release-soft-silicone-rubber-watch-bands-straps/products/khaki-tan-top-black-bottom-elite-silicone

https://www.bartonwatchbands.com/collections/quick-release-soft-silicone-rubber-watch-bands-straps/products/brown-top-khaki-bottom-elite-silicone

Jakbyś musiał obejrzeć, to założę i pstryknę c65.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz gumę, to nie kombinuj z kolorowymi przeszyciami, bo mała szansa, że dobrze się zgrają z kolorem indeksów. Te dziurkowane to raczej pasują do zegarków typu rally (z motywami samochodowymi), gumę bym wybrał prostą, nie za grubą (płaska koperta). Musi być czarny? Popatrz na to:

https://www.bartonwatchbands.com/collections/quick-release-soft-silicone-rubber-watch-bands-straps/products/khaki-tan-top-black-bottom-elite-silicone

https://www.bartonwatchbands.com/collections/quick-release-soft-silicone-rubber-watch-bands-straps/products/brown-top-khaki-bottom-elite-silicone

Jakbyś musiał obejrzeć, to założę i pstryknę c65.

 

Dzięki za pomoc i poradę.

Super paski, teraz mam zagwozdkę khaki czy brązowy?

Edytowane przez apgrod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to guma do C65 świetna, ten hybrydowy też ciekawie wygląda, a i na bransolety złego slowa nie powiem.

 

 

Mam hybrydowy na C7 i jak nie lubię gumy to jest naprawdę fajny i bardzo dobrze wykonany.

Tylko zapachu wanilii mu brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc i poradę.

Super paski, teraz mam zagwozdkę khaki czy brązowy?

Ten jasny nie jest khaki tylko beżowy. To pewnie błąd na stronie BWB.

Na wszelki wypadek kilka fotek na tej gumie - żeby ocenić grubość i fakturę. Moim zdaniem idealnie dopasowana kolorem do indeksów... Aha, klamerka podmieniona ze skórki.

 

IMG-20200123-135558.jpg

IMG-20200123-135516.jpg

IMG-20200123-140120.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Bartony przyciągają kurz i wszelkie syfy? Jaka jest ich grubość bo na stronie takiej informacji nie widzę? Szkoda, że 22 mm nie zwęża się do 18... @ledr, faktycznie kolorystycznie wygląda to bardzo dobrze w zestawieniu z indeksami.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gładkie przyciągają trochę, ale Elite już nie (faktura pewnie). Grubość linijką mierzona: 4mm przy uszach, potem zwęża się do 2,5mm - to Elite, a zwykłe gumy 3mm po całości (wrażenie cienkich i niesamowicie wygodnych).

Wysłałem już koledze @apgrod na PW, ale skoro jest takie zainteresowanie, to jeszcze przyspamuję w dwóch zestawach, 20mm i 22mm. Wszystko Barton Watch Bands:-) Trochę na mnie zarobili, ale wolę poczekać na przesyłkę z USA i zapłacić tylko 2 dolary za wysyłkę, niż niektóre wynalazki z polskich sklepów.

 

IMG-20200123-134922.jpg

IMG-20200123-134929.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałbyś jak wypadają jakościowo te canvasy od nich? Miałeś zdaje się dwa na bazarku i zanim się zorientowałem, to ten, którym byłem zainteresowany zmienił już właściciela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałbyś jak wypadają jakościowo te canvasy od nich? Miałeś zdaje się dwa na bazarku i zanim się zorientowałem, to ten, którym byłem zainteresowany zmienił już właściciela ;)

Jak wypadają jakościowo? Może najlepiej Ci odpowiem, że ja nigdy nie sprzedawałem ich na bazarku, bo by mi było szkoda... Najlepsze canvasy, jakie nosiłem, trudne do zniszczenia, wygodne, miękkie, z bardzo porządnymi klamrami. Dobre wykonanie (obszycia), trwałe. Wystarczy wlożyć do pudełka z którąś gumą Bonetto Cinturini i po miesiącu oba pachną wanilią :P

Tylko Barton mi nie chce płacić za reklamę :ph34r:

Jeszcze specjalnie dla kolegi @clusca - a co, teleskopy na "szybkozłączkach", to można się bawić w przebieranki ;):

IMG-20200123-145333.jpg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zatem za pomyłkę, widziałem czyjeś ogłoszenie z podobnymi canvasami, zielonym i niebieskim i jakoś tak mi się skojarzyło.

Dziękuję za opinię, zamówię zatem u nich coś na próbę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zatem za pomyłkę, widziałem czyjeś ogłoszenie z podobnymi canvasami, zielonym i niebieskim i jakoś tak mi się skojarzyło.

Dziękuję za opinię, zamówię zatem u nich coś na próbę :)

Żaden problem, nastaw się tylko przy zamówieniu na czekanie - ostatnio, pewnie przez okres świąteczny, zamówienie szło do mnie miesiąc.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda pasek Bartona po kilku miesiącach użytkowania. Na żywo przebarwienia są jeszcze bardziej widoczne.

 

 

Edytowane przez WielkiKlocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu życzy miłego weekendu :D

ed891fd94849e75fd0856effe438c70e.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="tommly" post="2697705"

 

Staropolskie: nawzajem :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.