Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Może któraś śrubka się wy.....kręciła :D Oby tylko nie poszła w tryby.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, do czorta.

 

Tzn. cieszę się z Waszego braku podobnych problemów. ;)

Nic to, zagadam do supportu. Na razie niby wszystko gra, ale to coś co tam mieszka i hałasuje może ewoluować. :)

Może ten obcy to wahnik? ;) Nie kupił Kolega przypadkiem automatu?

 

Żartuję... Skorzystaj z supportu jak planowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ntcm

U mnie też cos delikatnie stuka. Poza tym zegarek chodzi dokładnie i nie wykazuje jakichkolwiek oznak uszkodzenia. Mam jeszcze jedną sztukę w domu - przysłali mi dwie zamiast jednej, ale jeszcze nie odesłałem. Sprawdzę jak w tym drugim zegarku to wygląda.

 

Edyta:

Ok, sprawdziłem. W drugim egzemplarzu, nowiutkim i nie noszonym, jest dokładnie tak samo. Jeżeli ten dźwięk u Ciebie, to takie delikatne niemetaliczne głuche stukanie, to raczej bym się nie martwił. Chyba, że miałeś pecha z jednym, a ja z dwoma egzemplarzami ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten obcy to wahnik? ;) Nie kupił Kolega przypadkiem automatu?

 

Żartuję... Skorzystaj z supportu jak planowałeś.

A może zabrakło manuali i w gratisie wsadzali automaty? :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam C65, co prawda kupiony około rok temu i nie wydaje on żadnych dźwięków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, do czorta.

 

Tzn. cieszę się z Waszego braku podobnych problemów. ;)

Nic to, zagadam do supportu. Na razie niby wszystko gra, ale to coś co tam mieszka i hałasuje może ewoluować. :)

 

Jak będzie już po, pochwal się jak się skończyło. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie od czasu do czasu wrócić do Krzyśka.

 

post-110877-1580822680,7539_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za nasłuchiwanie!

 

 

Z Anglii przyjechał czy z Chin? ;)

 Po drodze jeszcze Szwajcarię mieli zahaczyć, ale kto ich tam wie.  :D 
 
 

@ntcm
U mnie też cos delikatnie stuka. Poza tym zegarek chodzi dokładnie i nie wykazuje jakichkolwiek oznak uszkodzenia. Mam jeszcze jedną sztukę w domu - przysłali mi dwie zamiast jednej, ale jeszcze nie odesłałem. Sprawdzę jak w tym drugim zegarku to wygląda.
 
Edyta:
Ok, sprawdziłem. W drugim egzemplarzu, nowiutkim i nie noszonym, jest dokładnie tak samo. Jeżeli ten dźwięk u Ciebie, to takie delikatne niemetaliczne głuche stukanie, to raczej bym się nie martwił. Chyba, że miałeś pecha z jednym, a ja z dwoma egzemplarzami ;)

 Dzięki! Jeśli kontrola jakości jest taka, jak tu i ówdzie twierdzą, to obie opcje są możliwe. Dobrze, że 5 lat gwarancji. ;)
 
 

Też mam C65, co prawda kupiony około rok temu i nie wydaje on żadnych dźwięków.

 Nawet nakręcony? To też coś jest nie tak.  :P 
  
 
 

Jak będzie już po, pochwal się jak się skończyło.

Wiadomo, zdam szczegółową relację. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie, czy Sellita SW210-1 ma jakieś zabezpieczenie przed przypadkowym przekręceniem przy nakręcaniu? Chyba użyłem za dużo siły i uszkodziłem werk... Zegarek przestał działać :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Sellita SW210-1 ma jakieś zabezpieczenie przed przypadkowym przekręceniem przy nakręcaniu? Chyba użyłem za dużo siły i uszkodziłem werk... Zegarek przestał działać :-(

:o

Rafał może po prostu zablokowałeś tylko zapadkę na zębatce? Trzeba by ręcznie ją podnieść i rozprężyć sprężynę, no ale to bez zdjęcia dekla nie da rady.

 

Spróbuj przytrzymać koronkę, jakbyś nakręcał i poruszać zegarkiem, ewentualnie delikatnie popukać o rękę, może puści.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, wejdę w dialog z producentem i zobaczymy... Oczywiście koronka po wyciągnięciu do pozycji 2 pozwala na kręcenie wskazówkami, ale po docośnięciu dalej to samo. Znaczy nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wejdę w dialog z producentem i zobaczymy... Oczywiście koronka po wyciągnięciu do pozycji 2 pozwala na kręcenie wskazówkami, ale po docośnięciu dalej to samo. Znaczy nic.

Rafał, Ty to masz szczęście, jak nie bliskie spotkania z krawężnikiem, to znowu przy nakręcaniu, wyluzuj :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, taki mój urok... Kiedyś w jednym zegarku, któremu tu reklamy nie zrobię, urwałem cały wałek. Znaczy jakimś cudem go wyjąłem. Taki mam mocarny chwyt w palcach :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może moim skromnym zdaniem automacik. Ten problem odejdzie.

post-110877-1580837948,4713_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam ich siedem... Kolejnego nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 13-nastka jest pechowa wiec jeszcze sporo przed tobą :)

 

Daj znać jak serwis CW, mam pozytywne doświadczenia ale ciężko się dobić do nich czasiem.

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki, będę na bieżąco raportował. Już jestem po wymianie pierwszych "uprzejmości" ;-) Maili znaczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

To prawda, że Christopher Ward odszedł z firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak

 

January 3, 2020

"As the Christopher Ward brand moves forward into the new decade with more optimism than ever, it’s tinged with more than a little sadness that it will be without Chris himself.

For, after nearly 16 years, Chris has now left the business and will no longer be involved on an ongoing basis.

Of course, as a co-founder and the man whose name adorns the dial, he will always be part of the history of the brand but as many people inside CW know, his involvement with the business has declined significantly in recent years and it seemed right for everyone, including Chris, that this was the moment to formally step aside.

Peter and I will miss seeing him on a daily basis although we certainly won’t miss the smug look on his face as his beloved Liverpool Football Club chalk up yet another win on their way to the title. We’re hoping to be together at the Everton v Liverpool derby game in March when I am confident the blues will take the three points!

So, we thank Chris for the last 16 years, the ups, the downs, the football banter and the laughs (mainly the laughs!) and we wish him every future success in whatever he chooses to do next as well as reminding him to not become a stranger to his many friends at CW.


Mike France

CEO & co-founder"

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

EDIT: Sorry Jash, jak klepnalem wyslij to twoj post juz byl.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.