Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Biały cudo, żona na taki w 38 mm choruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeże kupony:

  • 100SPRING20 - 100 GBP zniżki dla zakupów powyżej 500 GBP,
  • 120SPRING20 - 120 EUR zniżki dla zakupów powyżej 600 EUR,
Ważne do 31 marca 2020.

 

Smacznego! ;)

Nie nie, na co mi kolejny zegarek, no na co :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, nie gadaj głupot. Nie pytaj po co ale jaki teraz.

Wybór teraz, jak dla mnie oczywiście, jest tylko jeden - C65 PEPSI, ale to nie są tanie rzeczy :D

 

Edyta: Chociaż żółtek i białas też kuszą.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad C60 Trident Pro 600 ale wciąż nie wiem czy 40 czy 38.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,5. Najlepszy (najbardziej proporcjonalny) rozmiar to 38 mm, ulubiony to 36 mm. Ale mowa o zegarkach z lunetą. Nurkowy bezel daje inna percepcję zegarka. Jedyny nuras jakiego mam to Ray II. I tez jest ok chociaż przy innych wydaje się duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim nadgarstku brałbym 40 mm jeśli ma być bardziej casualowo i 38 mm jeśli bardziej elegancko.

 

Sam mam MV Nereide GMT (42 mm) ale i Stenka Ocean One (39 mm) i na nadgarstku 18 cm tak dla mnie to właśnie wyglada,

 

Zalezy w co bardziej celujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce żeby było fajnie ;) miałem O1 39 mm. Bardzo fajnie leżał, chociaż uszy uważam powinny iść w dół. Puściłem ze względów estetycznych. Mat tarczy i brak kontrastu na bezelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały cudo, żona na taki w 38 mm choruje...

Ten biały na samym dole to jest 38mm możemy się dogadać jak żona bardzo choruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam temat lepszej polowie, zobaczymy. Woli zawsze nowe ale ten juz niedostepny jest wiec ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryżu już nie było, to chociaż mąkę wziąłem :D

e42f8a78a32767a89689c6fa454e2608.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="tommly" post="2725403"

 

Trzeba brać co jest, póki jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię policzyć, ile takich samych (a czasem tych samych) zegarków mieliśmy w różnych momentach z Tomkiem - @tommly. I nie zawsze to była kwestia zamiany, jak ostatnio, jeszcze w dodatku przez "pośrednika." Czy to świadczy o podobnym guście, też nie potrafię powiedzieć... :P

 

IMG-20200307-185953.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię policzyć, ile takich samych (a czasem tych samych) zegarków mieliśmy w różnych momentach z Tomkiem - @tommly. I nie zawsze to była kwestia zamiany, jak ostatnio, jeszcze w dodatku przez "pośrednika." Czy to świadczy o podobnym guście, też nie potrafię powiedzieć... :P

Tych samych egzemplarzy Leszku, to może nie za wiele było, ale podobnych zegarków, a i owszem, z tym się nie sposób nie zgodzić.

Może to kwestia wieku i doświadczenia (nic nie ujmując młodzieży) :D:P

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię policzyć, ile takich samych (a czasem tych samych) zegarków mieliśmy w różnych momentach z Tomkiem - @tommly. I nie zawsze to była kwestia zamiany, jak ostatnio, jeszcze w dodatku przez "pośrednika." Czy to świadczy o podobnym guście, też nie potrafię powiedzieć... :P

 

 

"Pośrednik" speaking :) Pan Europ Chrono kiedyś wróci do mnie, być może nawet od Tomka ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy z Was trochę swingersi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie swingowanie polecam wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak forma nobilitacji i pewien sukces. ChW doczekał się homage'a

 

https://a.aliexpress.com/_BSqdLx

Ten zielony nawet całkiem - i są fale na tarczy, jak za dawnych, dobrych czasów... ;)

Wiele wyjaśnia jedno z ostatnich zdjęć:

 

post-66359-0-66717500-1583615334_thumb.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedyś ludziom zacznie równo mocno bić w dekiel na punkcie CW jak obecnie ma to miejsce w przypadku Rolexów, Patków i AP.

Osobiście nie chciałbym tego, choć życzę firmie i marce jak najlepiej. Przy mojej ogromnej sympatii do CW, bardzo ich lubię takimi jak są teraz i właśnie dlatego, że są tacy jak teraz- za mali na mainstream i rozpoznawalność na poziomie chociażby Longinesa czy Orisa, z drugiej strony zdecydowanie za duzi na anonimowy microbrand, który ma trzy modele na krzyż w swojej ofercie. CW daje mi poczucie posiadania wyjątkowego produktu i spory wachlarz modeli do wyboru dzięki czemu czerpię ogromną przyjemność z noszenia Krzyśków

 

Wysłane z mojego CMR-AL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.