Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Taki paseczek przyleciał dzięki AliEx... Wuhan, sruchan, ale w rękawiczkach odpakowywałem. Skórka wyśmienita w dotyku.

 

C65-Wu.jpg

C65-wuh.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki paseczek przyleciał dzięki AliEx... Wuhan, sruchan, ale w rękawiczkach odpakowywałem. Skórka wyśmienita w dotyku.

 

 

 

Daj namiary! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="ledr" post="2733010"

 

Pasuje mu i nieźle wygląda, ten Krzychu chyba jednak najlepiej prezentuje się na bransie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="ledr" post="2733010"

 

Pasuje mu i nieźle wygląda, ten Krzychu chyba jednak najlepiej prezentuje się na bransie :-)

Prawie cały czas go trzymam na kajdanie, czasem na meszu, ale w zimie można trochę poprzebierać w skórki :)

Jeszcze oryginalna guma w odwodzie. Nie ma szans, żeby się znudził :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="ledr" post="2733083"

 

Masz rację :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyjątkowa i nam się dzieliła.

 

post-52348-0-90880300-1584613648_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyjątkowa i nam się dzieliła.

 

attachicon.gif20200319_104632.jpg

He, he, Tomek, a masz coś w rezerwie na sytuację: "Code Red!"...?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, Tomek, a masz coś w rezerwie na sytuację: "Code Red!"...?

No właśnie... czy CWL ma coś w ofercie na syt. "Code Red"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tak, ewentualnie c60 40mm - aktualnie mój nr 1 ;)45dd1acc366abd22a0190074efc196dd.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś edc 38/40mm. Ideałem byłby tudor bb36 mimo 36mm wygląda jak 38mm.

Widzę u chw wyprzedaż nearly watch i spodobał mi się ten model. Co myślicie, może ma ktoś już ten model?

https://www.christopherward.eu/events/clearance2/nearly-new3/c65-trident-vintage-1ae11c

Warto?

 

Moim zdaniem bardzo warto. Co prawda z tym konkretnym modelem do czynienia nie miałem ale za to mam C65 trident Bronze, który jest świetny po prostu, co tu dużo gadać. Oba modele są bardzo mocno spokrewnione więc musi być sztos, cudów nie ma:) Ale będzie dość mały, ich 38 wygląda i nosi się jak 38, nie jak w roleksie na przyklad gdzie 36mm leży jak 38mm. Tak czy siak rozmiar idealny dla każdego moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś edc 38/40mm. Ideałem byłby tudor bb36 mimo 36mm wygląda jak 38mm.

Widzę u chw wyprzedaż nearly watch i spodobał mi się ten model. Co myślicie, może ma ktoś już ten model?

https://www.christopherward.eu/events/clearance2/nearly-new3/c65-trident-vintage-1ae11c

Warto?

Mogę napisać jaka jest koperta - rewelacyjnie wygodna i starannie wykonana (mam C65 retro diver). Tu masz filmik z modelem na pasku:


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie rzeczywistość za oknem, to bym się mocno "jarał":

 

post-66359-0-55006800-1585815282_thumb.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie rzeczywistość za oknem, to bym się mocno "jarał":

Hmm, czy ja wiem Leszku. Jakoś dziwnie mi się odbiera ten zegar. Takie pomieszanie kilku stylów, diver, pilot i do tego jeszcze to GMT ... ale to tylko MSZ :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie to historia pod tytułem "jak CHWard próbował Balla zrobić" :)

 

PS

 

Koszmarny i nieproporcjonalny

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z proporcjami może i prawda, nie wiem, czy trzeba było aż taką wysoką kopertę robić, ale podobieństwo do Balla to nie grzech, obie marki mi pasują wizualnie :)

Tak naprawdę to dopiero po wzięciu do ręki można będzie podjąć sensowną decyzję. A to odległa przyszłość... W najbliższym czasie zamierzam nacieszyć się tym, co mam, bo od zakupów zegarkowych są jednak ważniejsze rzeczy. A do niedawna można było odnieść wrażenie, że niekoniecznie...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie, że nie grzech tylko takiej firmie jak CHW, która jakby nie patrzeć ma swój styl, chyba nie wypada się wzorować. To nie Invicta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że na dłuższą metę odnaleźć swój styl to najlepsza droga, tymczasem z czegoś żyć trzeba, a czasy ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CW jak patrze na premiery / zapowiedzi to chyba probuje teraz strzelac na wszsytkie strony liczac ze cos zlapie. Dziwne i troche szkoda, bo dla mnie mieli juz wypracowany swoj styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że szkoda tego co CHW wypracował do tej pory na takie "wzorowane się", tum bardziej że wyszedł pokraczny zegarek.

 

W tej kwestii:

 

Też myślę, że na dłuższą metę odnaleźć swój styl to najlepsza droga, tymczasem z czegoś żyć trzeba, a czasy ciężkie.

mam zupełnie inne zdanie, przecież "czasy ciężkie", tu domyślam się, że chodziło o wpływ epidemii, pojawiły się po wyprodukowaniu tego zegarka, więc argument z mającym dopiero nastąpić lub zaczynającym się kryzysen jest nietrafiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jednak trzeba porzucić swoją strefę komfortu i wyjść na zewnątrz ;)

8dce9753b1e2e5352efa74cfae6857a5.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.