Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej by człowiek zwariował :)

Co racja, to racja.

Już w domu :)

2a7f6906478af4cddd03b5ca0b48b52e.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="tommly" post="2744539"

 

Marzy mi się ten model. Chyba na niego w końcu zapoluję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś na domowo - nawet mi przerwa między kopertą a tym meszem nie przeszkadza...

 

IMG-20200409-111737.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje skojarzenie jak patrzę na tego nowego CW ;)

 

424D5586-1609-4EA7-B310-07636FB0162D.jpeg.c8f0717bd144b12566c4fdb3d10f5cee.jpeg
 

05C510B9-99A9-407F-B1BD-2CA24C420D6B.jpeg.e2821029ea2afbe5104f1796c2e8b72b.jpeg

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba i gdyby to była wersja COSC, łykam od razu.
Nie rozumiem co miało znaczyć zdanie "strzał na oślep"? Firma się rozwija a za tym idą nowe produkty i nowe pomysły. Ten jest spójny z linią C60, wnosi coś ciekawego. Zgodzę się, że może nie być to ponadczasowy design i dla każdego ale jest, wzbogaca portfolio CW i na pewno znajdzie swoich zwolenników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Popatrz na wcześniejsze modele - dla mnie są wizualnie spójne i prezentują coś, co bym nazwał językiem designu CW.

 

Przyjrzyj się teraz trzem ostatnim modelom, GMT dla mnie to Ball, Worldtimer jakiś choinkowy (za dużo wszystkiego) a to powyżej ... cóż, nie widzę w tym klasycznej i stonowanej elegancji z charakterystycznym twistem. To nie jest CW, jakiego bym kupił i osobiście mam wrażenie, że dziwne próby znalezienia nowych klientów tudzież odnalezienia swojego nowego ja pokrywają się w czasie z odejściem Christophera Warda z firmy.

 

Co nie znaczy, że nie będzie chętnych na te zegarki - tak jak Breitling to absolutnie nie moja bajka tak firma ma się dobrze i jak to ująłeś rozwija się i wypuszcza nowości.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zobaczę na żywo, to nie uwierzę... Czy jakoś tak to leciało?

Tu jest porządna recka gościa, który pomacał i obejrzał z bliska: https://wornandwound.com/review/hands-on-christopher-ward-c60-sapphire/


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 



U mnie też nowość od Krzyśka



Bardzo fajny, gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, ledr napisał:

Dopóki nie zobaczę na żywo, to nie uwierzę... Czy jakoś tak to leciało?

Tu jest porządna recka gościa, który pomacał i obejrzał z bliska: https://wornandwound.com/review/hands-on-christopher-ward-c60-sapphire/

 

Znam, czytałem. Sęk w tym, że ja nie mam wątpliwości odnośnie jakości wykonania, to na bank jest dobry i dobrze poskładany zegarek. Problem polega na tym, że wizualnie mi nie podchodzi, w przeciwieństwie np. do Sandhursta. :)
 

 

 

16 godzin temu, Szymon. napisał:

U mnie też nowość od Krzyśka

 

Gratuluję. Od jakiegoś czasu zaczyna mi się marzyć zegarek z fazami księżyca w kolekcji. Jak wrażenia?

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Szymon. napisał:

U mnie też nowość od Krzyśka

Bardzo mi się podoba ten model. Wygląda świetnie. Gratulacje :)

 

16 godzin temu, cordi7 napisał:

Kolejny strzał na oślep jak dla mnie. Quo vadis CW?

Mnie również się wydaje ciekawy. Coś nowego, świeżego, niesztampowego. Poza tym "każda potwora znajdzie swego amatora", ludzie kupują i zachwycają się takimi zegarkami, że oczy bolą jak się na nie patrzy, więc absolutnie nie traktowałbym tego jako strzał na oślep. Zapewne zrobili jakieś "badania opinii publicznej" i nie poświęcili mnóstwa czasu i pieniędzy na coś, co nie będzie miało wzięcia :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli zgadzamy sie, ze gusta sa rozne, czego nigdy nie kwestionowalem :)

 

PS. Ladnie wykonana czesciowo przejrzysta tarcza dla przykladu - wiem wiem, cena jakby z innej polki ;)

 

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2229/3563/products/1902_3_2048x2048.jpg?v=1580453393

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Póki co jestem bardzo zadowolony. Wygląda swietnie :)

 

dtBElgUh.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na wcześniejsze modele - dla mnie są wizualnie spójne i prezentują coś, co bym nazwał językiem designu CW.
 
Przyjrzyj się teraz trzem ostatnim modelom, GMT dla mnie to Ball, Worldtimer jakiś choinkowy (za dużo wszystkiego) a to powyżej ... cóż, nie widzę w tym klasycznej i stonowanej elegancji z charakterystycznym twistem. To nie jest CW, jakiego bym kupił i osobiście mam wrażenie, że dziwne próby znalezienia nowych klientów tudzież odnalezienia swojego nowego ja pokrywają się w czasie z odejściem Christophera Warda z firmy.
 
Co nie znaczy, że nie będzie chętnych na te zegarki - tak jak Breitling to absolutnie nie moja bajka tak firma ma się dobrze i jak to ująłeś rozwija się i wypuszcza nowości.
Zgodzę się odnośnie nowego GMT, też mi pasuje do nich jak do świni siodło. Pójdę dalej, cała linia Elite, mimo, że piękna i bardzo mi się podoba, jest z d*py bo, za przeproszeniem, po ki grzyb tworzyć komercyjne zegarki z wr 1000. Wiadomo, że nikt tego nie kupi do nurkowania ale na siłę pchają taki produkt na zasadzie- bo się da, bo mamy, bo możemy. A klient dostaje cegłę, ładną, ale cegłę.

Co do szafira, kwestia gustu, będzie na pewno wywoływał mieszane uczucia co już właśnie ma miejsce dla mnie jest jak najbardziej ok i mimo wszystko widzę w nim spójność z designem CW. Niespójne wydają mi się wszystkie Rapide. Ale to jak już wspomniałem, kwestia gustu.

Zobaczymy jak się pojawią pierwsze recenzje video, będzie nam łatwiej wtedy oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, jak to mówią „mądrego to i miło posłuchać”, plus 1 ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę kilka mikrobrandów i wydaje się to w sumie normalną drogą rozwoju (i nie mówimy tu o high endzie typu Ming). Zaczynasz jako nikomu nie znany producent, kupujesz ludzi designem, jakością i ceną. W miarę jak wyrabiasz sobie markę cena idzie w górę (dobrze jak fajny design i jakość pozostają) bo w końcu kiedyś czas zacząć odcinać kupony od ciężkiej pracy i cieszyć się życiem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już o tym mowa, to nie jestem do końca przekonany, czy CW to mikrobrand. Z tym prostym przełożeniem: "im dłużej istniejesz, tym bardziej drożejesz" ;) też różnie bywa.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.