Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2020 o 18:42, KRZYSIO napisał:

Cóż, fajny dekiel to połowa sukcesu. Miło na niego popatrzeć, choć normalnie go nie widać :)

 

Zegarek to całość i dlatego dekiel też musi odpowiadać właścicielowi, a że są tacy co to oglądają równie często jak tarcze to już nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest oglądać dekiel mając zegarek na ręku :) Niemniej jednak cieszy sama świadomość ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem sobie w stanie wyobrazić, że czasem nasza choroba przybiera takie formy, że kupujemy po dwie sztuki tego samego, żeby jedną nosić na ręku, a drugą podziwiać "od tyłu"...

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu szału nie robi ale i tak go lubię ????

20200608_193929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ledr napisał:

Jestem sobie w stanie wyobrazić, że czasem nasz choroba przybiera takie formy, że kupujemy po dwie sztuki tego samego, żeby jedną nosić na ręku, a drugą podziwiać "od tyłu"...

 

Bardzo różne przybiera formy, ja np. mam trzy Worldmastery i to wszystkie jasne, wszystkie takie same ;) ale to akurat tak wyszło rodzinnie - historycznie.

 

Ale to wątek innej marki, dlatego dodam, że mnie logo jak na ostatnim zdjęciu podoba się bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TRobert napisał:

Z tyłu szału nie robi ale i tak go lubię ????

Bardzo fajny ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go od lutego, a uparty egoista nie chciałby dzielić się nadgarstkiem z innymi zegarkami z kolekcji 8b28d85a0a8dcde84a9f477317757177.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zamówiłem Tridenta C65 na jasnobrązowym pasku vintage (camel). Niestety przez pomyłkę otrzymałem zegarek z innym paskiem (tan), który nawiasem mówiąc wyglądał zupełnie inaczej niż na zdjęciach ze strony CW. Tutaj muszę napisać, że CW stanęli na wysokości zadania. Po krótkiej wymianie uprzejmych maili otrzymałem informację o nadaniu przesyłki, a po kilku dniach paczuszkę z całkiem nowym, pięknie zapakowanym paskiem :)

 

20200611_132519-1000px.jpg.628be11fbb17cff47696f40e57336768.jpg 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Wstawiam jako ciekawostke fote skradziona z grupy na FB. Moze cos mi umknelo, ale nie widzialem tu tego modelu nigdy...

 

 

Był taki, jak się nie mylę to C1 Grand Malvern Small Second, fajny 😃

Edit: nie doczytałem "tu" 🙂

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja źle przeczytałem 😉 bo tu na forum to też nie widziałem chyba.

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam wrażenie, że oni sami to zdejmują 😉 Niby, że się tak sprzedają hehe

Dziś nie widziałem, ale były też chyba wczoraj i aż nie wierzę, że tak to schodzi w kilka minut na -30%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne tricki marketingowe mogą stosować, to prawda. Sam fakt, że robią cały czas to NEARLY NEW, HALF PRICE i seryjne wyprzedaże, tudzież "tajne" kody, które rozsyłają ludzie innym ludziom po całym globie ;), jest już powszechnie znany. Na pewnej grupie dla fanów CW na FB, odwiedzanej głównie przez Brytoli, często widzę utyskiwania, że ktoś tam nie zdążył. Wynikałoby z tego, że jedna dość spora grupa ludzi na te akcje poluje.

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam poluję , dlatego widzę jak nieraz dzień po dniu pojawiają się te same modele znikające po kilku minutach to zaczynam się właśnie zastanawiać, tym bardziej że spora część tych które wrzucają to nie są te najbardziej popularne, niektóre wręcz mocno stare, a i tak znikają. Co innego gdy się pojawi coś na -50% to cena zrobi swoje, ale takie promocje nie zdarzają się tak często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest w końcu nearly new 😉

I mając tego świadomość poluję na większy rabat niż 30%, gdzie przy średniej cenie zegarków które mnie interesują ok 700f, to kod na 100f daje mi jakieś 15% i mam nowy, wybieram kolor itp.

Tym bardziej mnie dziwi, że tam tak wszystko schodzi na pniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A, to sorry, musiałem przeoczyć jakoś.
Nietrudno przeoczyć przy ilości modeli i wariantów, vide https://cwarchive.knack.com/cwarchive/
Jukejczycy  ze wspomnianej grupy często marudzą, że do tych akcji są po prostu wrzucane zwroty od klientów.
a bo są... dziwne... przecież to od początku było wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień zaczął się źle od... przekręcenia C65 Trident Diver Potem na stronie Krzysia przeczytałem, że mają serwis nieczynny do odwołania ze względu na to, że nie są w stanie zapewnić bezpiecznego środowiska swoim technikom


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj kolegę @fidelio. Jemu się też coś podobnego przytrafiło: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/120463-christopher-ward-butikowy-dżentelmen-z-aspiracjami/?do=findComment&comment=2704313. Nie wiem, czy przeoczyłem, czy się kolega nie chwalił finałem sprawy. Swoją drogą jestem ciekaw, jakie jest stanowisko CW w podobnych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpytaj kolegę [mention=34987]fidelio[/mention]. Jemu się też coś podobnego przytrafiło: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/120463-christopher-ward-butikowy-dżentelmen-z-aspiracjami/?do=findComment&comment=2704313. Nie wiem, czy przeoczyłem, czy się kolega nie chwalił finałem sprawy. Swoją drogą jestem ciekaw, jakie jest stanowisko CW w podobnych przypadkach.

Dzięki! Napisałem do niego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Najki napisał:


Dzięki! Napisałem do niego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapytaj w CW, czy zgodzą się na naprawę u sprawdzonego zegarmistrza (najlepiej, żeby miał autoryzację jakiś znanych marek, ale u mnie nie było takiego wymogu) bez odsyłania im do Londynu. Otwierałem Tridenty C60 na gwarancji za zgodą mailową CW i nie było problemu, a czasem to jest 1h roboty u sensownego zegarmistrza. W końca tam standardowa Sellita siedzi. Nawet jakbyś miał sam zapłacić, to i tak warto, bo czas stracony na czekanie na zegarek wędrujący po całej Europie też jest cenny.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej dyskusji z CW. Krótka piłka: jeśli ktokolwiek inny niż oni otworzy zegarek to tracę gwarancję. Nie ma znaczenia czy będzie to serwis z autoryzacją Omegi, Longinesa i innych dużych marek (pytałem dodatkowo) czy pan Mietek odkręci dekiel w szopie. Po otwarciu tracę gwarancję, kropka. A że gwarancji zostało jeszcze około 55 miesięcy to nie będę nawet zastanawiał się czy zorientują się czy nie. Mam czekać aż łaskawie otworzą ponownie swój serwis, czyli nie wiadomo kiedy. Mam sobie codziennie sprawdzać ich stronę, bo tam będzie opublikowana informacja. W sumie trochę ich rozumiem, ale z drugiej strony kiepska ta sytuacja z nieczynnym do odwołania serwisem...

 

@clusca: kolega @fidelio jednak nie naprawia w CW. U niego usterka związana jest z kołem.

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.