Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

To już było dobrą chwilkę temu. Pewnie ze dwa miesiące. Kupiłem w promocji za 50% więc nawet za te dwie stówy więcej uważam, że jak najbardziej jest wart swojej ceny i w żadnej mierze nie mam uczucia, że przepłaciłem.

Po prostu - jak jeszcze kiedyś będę miał okazję kupować CW, to wtedy będę sprytniejszy.

Mam podobne odczucia co do każdego CWLa jakiego miałem/mam, no ale... ja od zawsze kupowałem w GBP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2020 o 11:13, ledr napisał:

Mnie się podoba Lympstone, tarcza (z włókien węglowych mieszanych z żywicą) robi robotę i ciekawe nawiązanie w nazwie do bazy szkoleniowej komandosów brytyjskich na południowym wybrzeżu. Nawet dekiel czarny - chyba że mnie monitor zawodzi...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się zdarza, aby podobała mi się lwia część kolekcji danego producenta. GMT ciągle na ręku.

 

DSC02580.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co im szkodziło zostawić te wskazówki w Tridencie, dla mnie to był deal-breaker plus ta falowana tarcza, szczególnie efektowna w bieli...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2020 o 22:24, TRobert napisał:

Podoba mi się 🙂, ale ja bym chyba wybrał tą brązową, czy jak oni twierdzą "sand black".

Na mnie też zrobił wrażenie w wersji z brązową tarczą :)

W dniu 29.08.2020 o 09:23, Istvan napisał:

Indeksy na plus.

 

 

No i na całe szczęscie poradzili sobie z symetria na tarczy :) Babol usunięty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 2 tygodniach od otrzymania zegarka, serwis Krzyśków podał diagnozę. Przekręcenie sprężyny 🤦‍♂️ Koszt naprawy 165 GBP 🤦‍♂️ Napisali też, że w ramach gwarancji pierwsza naprawa przekręconej sprężyny jest gratis 🤷‍♂️ Szacowany czas naprawy 8-10 tygodni 🤦‍♂️ Mój C65 leży zepsuty już od czerwca 😢 Swoją drogą ten koszt naprawy pozagwarancyjnej byłby wyższy niż cena kompletnego nowego mechanizmu jeśli wierzyć cenom w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomek123er napisał:

Tobie przynajmniej chcą naprawić, mi napisali , że zegarek jest ok i się czepiam. Jutro mam odebrać.

:o 

Napisałeś im, że reklamujesz, bo nierówno tyka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Najki napisał:

Szacowany czas naprawy 8-10 tygodni 🤦‍♂️ Mój C65 leży zepsuty już od czerwca 😢

 

Takie terminy są normalne. Niedawno zawiozłem cztery swoje zegarki do uznanego zegarmistrza. Termin? Nawet 3 m-ce. Sama ETA, żadnych chronografów, czy manufaktury.

 

Rzadko się o tym mówi, ale zegarki mechaniczne uczą pory i cierpliwości.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Najki napisał:

Po ponad 2 tygodniach od otrzymania zegarka, serwis Krzyśków podał diagnozę. Przekręcenie sprężyny 🤦‍♂️ Koszt naprawy 165 GBP 🤦‍♂️ Napisali też, że w ramach gwarancji pierwsza naprawa przekręconej sprężyny jest gratis 🤷‍♂️ Szacowany czas naprawy 8-10 tygodni 🤦‍♂️ Mój C65 leży zepsuty już od czerwca 😢 Swoją drogą ten koszt naprawy pozagwarancyjnej byłby wyższy niż cena kompletnego nowego mechanizmu jeśli wierzyć cenom w internecie.

 

165 GBP nie wygląda jakoś przerażająco przez pryzmat kosztu pełnego serwisu, a także kosztów związanych z obsługą takiego zlecenia. Jest szansa, że skoro robi to "ASO" to zrobi to dobrze. Nowy werk nie w wersji "Standard" kosztuje mniej niż 165 GBP?

 

8-10 tygodni? hmmm... niestety "na cito" nie robią ;) i kojarzę takie terminy w innych markach... Pozostaje kupić dublera :) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
165 GBP nie wygląda jakoś przerażająco przez pryzmat kosztu pełnego serwisu, a także kosztów związanych z obsługą takiego zlecenia. Jest szansa, że skoro robi to "ASO" to zrobi to dobrze. Nowy werk nie w wersji "Standard" kosztuje mniej niż 165 GBP?
 
8-10 tygodni? hmmm... niestety "na cito" nie robią default_wink.png i kojarzę takie terminy w innych markach... Pozostaje kupić dublera default_smile.png 
 
 
 

Kiedyś szukałem z ciekawości i widziałem SW210 na ebayu czy gdzieś za trochę ponad 100 USD czy EUR, a niedawno automat SW200 za 150 EUR.


Zdaję sobie sprawę, że ebay i podobne to nie jest super wiarygodne źródło. Z drugiej jednak strony oni pewnie też w innych cenach kupują hurtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Najki napisał:


Kiedyś szukałem z ciekawości i widziałem SW210 na ebayu czy gdzieś za trochę ponad 100 USD czy EUR, a niedawno automat SW200 za 150 EUR.


Zdaję sobie sprawę, że ebay i podobne to nie jest super wiarygodne źródło. Z drugiej jednak strony oni pewnie też w innych cenach kupują hurtem.

To jest kwestia jaki grade werka. Nie wiem czy tak jest dalej ale do pewnego czasu CWL nie pakował do swoich zegarków bazowych mechanizmów. 

Kolejna kwestia to koszt robocizny i tym sposobem mamy cenę jaką mamy

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest kwestia jaki grade werka. Nie wiem czy tak jest dalej ale do pewnego czasu CWL nie pakował do swoich zegarków bazowych mechanizmów. 
Kolejna kwestia to koszt robocizny i tym sposobem mamy cenę jaką mamy


No tak, ale pytanie też jaki jest zakres naprawy przy przekręceniu. Wyobrażam sobie, że to „tylko” kwestia sprężyny i mocowania? Nie sądzę, aby w takim wypadku cały mechanizm przekładali. Chociaż kto wie... W końcu to „ASO”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ciekawy zegarek. Historia stojąca za zegarkiem. Elementy samolotu w zegarku. Wszystko pięknie. Tylko ta cena 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, cena jednak rzeczywiście skłania dość mocno do przemyślenia zakupu. Ciekawie w polskiej wersji językowej strony przetłumaczyli zakładkę "The badge". Hmmm... "łazienka" chyba nie jest tym, co mieli namyśli ;)

 

850312880_Screenshot2020-09-1117_09.51-1200px.thumb.jpg.f42d6b57f6fe677d453e5fa6adc5823e.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, clusca napisał:

Piękny zegarek, cena jednak rzeczywiście skłania dość mocno do przemyślenia zakupu. Ciekawie w polskiej wersji językowej strony przetłumaczyli zakładkę "The badge". Hmmm... "łazienka" chyba nie jest tym, co mieli namyśli ;)

 

Podejrzewam, że nie oni tłumaczyli, ale jest to jakieś tłumaczenie maszynowe.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz rację, ale tworząc przedmiot i kampanię reklamową limitowanego zegarka za ponad 13k PLN wypadałoby zadbać o pewne szczegóły. Łazienka, bitwa o Brytyjkę, czy ostateczne zapomnianie, to tylko fragment ich strony. Wolę nie szukać dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, clusca napisał:

bitwa o Brytyjkę

Polscy piloci byli nie lada podrywaczami i niejedna bójka z lokalsami była sprowokowana przez ich skuteczne zaloty wobec brytyjskich kobiet. Także ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloty,podloty i przeloty  dobry pilot ma we krwi no ale chyba lekko odlecieliśmy od tematu...😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B7D4460E-6507-468C-9413-40AFEAF2F560.jpeg
 

Naprawdę ciężko będzie mi się z nim rozstać - podtrzymuje swoje zdanie - świetny zegarek! 

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MshR napisał:

Naprawdę ciężko będzie mi się z nim rozstać - podtrzymuje swoje zdanie - świetny zegarek! 

W pełni się zgadzam ale ja nie jestem obiektywny bo nadal na niego choruję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.