Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon nie odbieram tak tego jako trend a jako ciekawostkę którą chciałem sprawdzić i zaspokoić małego głoda ;)

Bardziej skłaniałem się jak mój zegarek może wyglądać po reakcji chemicznej.

Efekt wizualny o 180 stopni wywraca wcześniejszy wygląd zegarka.

A plusik jeszcze taki że każdy zegarek tego typu będzie niepowtarzalny.

Kolory na kopercie i lunecie rozkładają się w sposób losowy i indywidualny dla każdego zegarka.

Uzyskujemy w ten sposób niepowtarzalny zegarek.

Zdaje sobie sprawę że obecnie łocz robi mieszane uczucia wśród niektórych naszych forumowiczów.

Jak to w życiu innym się podobają rude panie a innym z podwójnym zielono niebieskim balejażem ;)


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to, że przy takim zegarku można spróbować zegarka z platyną, a jak się znudzi wrócić do pierwotnych kolorów i w każdej chwili próbować od nowa innego rozkładu platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakby luksusowo w kolorze strap 🔵

 

IMG_20200924_121731.jpg


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale eksperyment! Skala zjawiska powala :) 

Czytając Twoje wypowiedzi to czuć, że jesteś bardzo zadowolony. Rozumiem zatem, że nawet tak gruby nalot nie przekszadza w noszeniu. 

 

Planujesz coś dalej z tym robić? Jakbyś miał czyścić to proszę koniecznie wrzuć zdjęcia czy wideo na forum. Penwie nie ja jeden jestem ciekawy jak to teraz wygląda pod spodem.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zawszy byłem ciekaw, czy taka patyna nie brudzi ciuchów. @Volturi, dasz znać, jak to u Ciebie wygląda?

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MichTheOne napisał:

Ale eksperyment! Skala zjawiska powala :) 

Czytając Twoje wypowiedzi to czuć, że jesteś bardzo zadowolony. Rozumiem zatem, że nawet tak gruby nalot nie przekszadza w noszeniu. 

 

Planujesz coś dalej z tym robić? Jakbyś miał czyścić to proszę koniecznie wrzuć zdjęcia czy wideo na forum. Penwie nie ja jeden jestem ciekawy jak to teraz wygląda pod spodem.

Tak zegarek wygląda od spodu.

Na focie najwyższe uszko koperty po próbie paznokciowej, chciałem zobaczyć jak przylega sztuczna patyna do koperty.

Patyna odchodzi w sposób łatwy i bezproblemowy. Na pewno patyna naturalnie wytworzona trzyma się lepiej.

Warto też napisać jak jest słoneczny dzień mam na kopercie więcej niebieskiego. Wystarczy  wystawić go na

działanie słońca aby po chwili cieszyć się żywszym i mocniejszym kolorem blue.

 

2 godziny temu, clusca napisał:

A ja zawszy byłem ciekaw, czy taka patyna nie brudzi ciuchów. @Volturi, dasz znać, jak to u Ciebie wygląda?

 

Już odpowiadam. Byłem wczoraj na grzybach i złapał nas deszcz.

Zegarek miał spotkanie z wodą i na zakończenie grzybobrania 

będąc już w samochodzie złapałem się kierownicy i tu- Zong.

Widzę odbarwioną skórę na ręce w okolicach gdzie koronka

spotkała się z naskórkiem mojej ręki. Barwienie jest.

Wcześniej od spodu na deklu też było ale zaraz po "opaleniu" koperty

amoniakiem który nazbierał się w tym miejscu. Po wyczyszczeniu dekla szmatką

z sokiem cytrynowym, było ok. 

Tak czy inaczej jak nie ma kontaktu nadgarstek z dużą wilgocią czy tez wodą 

nie zauważyłem do tej pory plamienia czy na rękawach

jakiś niespodzianek typu zabrudzenia.

Z białym mankietem od koszuli też nie testowałem Wink Reaction GIF by reactionseditor

IMG_20200926_101730.jpg

Edytowane przez Volturi

Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany... 316L ;)

 

20200927_150808.thumb.jpg.b16dab7225288637268454a2ce6cae20.jpg

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nurtuje mnie takie pytanie. Mam nadzieję, że za czas niedługi stanę przed wyborem zakupu Tridenta C60 MK3, ale no właśnie, nie wiem w jakim rozmiarze - czy 40mm czy 42mm? 

Mój nadgarstek mierzy sobie 17,5cm, a obecny diver 40mm i 46mm l2l wydaje mi się deczko za mały, szczególnie jeśli nie jest na bransolecie. Proszę o radę kogoś, kto przerabiał obie wersje, z wdzięcznością poznałabym doświadczenia w tym aspekcie. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał wersję 40 mm ale wolę mniejsze (a nadgarstek mam 18-18,5 cm czyli ciut większy).

Mam 2 divery, 39 i 42, ten pierwszy wyglada bardziej elegancko, drugi - bardziej jak tool watch.


Zależy czego szukasz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, Krachaa said:

Panowie, nurtuje mnie takie pytanie. Mam nadzieję, że za czas niedługi stanę przed wyborem zakupu Tridenta C60 MK3, ale no właśnie, nie wiem w jakim rozmiarze - czy 40mm czy 42mm? 

Mój nadgarstek mierzy sobie 17,5cm, a obecny diver 40mm i 46mm l2l wydaje mi się deczko za mały, szczególnie jeśli nie jest na bransolecie. Proszę o radę kogoś, kto przerabiał obie wersje, z wdzięcznością poznałabym doświadczenia w tym aspekcie. 😉

Wyżej masz MkII z 51,5mm l2l na nadgarstku 17,5cm. Po wymiarach na stronie myślę, że 40mm będzie bardzo wygodny. Gdyby nie wskazówki to bym swojego właśnie na 40mm zamienił.  Jak nie siądzie, bez ryzyka możesz odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Krachaa napisał:

Panowie, nurtuje mnie takie pytanie. Mam nadzieję, że za czas niedługi stanę przed wyborem zakupu Tridenta C60 MK3, ale no właśnie, nie wiem w jakim rozmiarze - czy 40mm czy 42mm? 

Mój nadgarstek mierzy sobie 17,5cm, a obecny diver 40mm i 46mm l2l wydaje mi się deczko za mały, szczególnie jeśli nie jest na bransolecie. Proszę o radę kogoś, kto przerabiał obie wersje, z wdzięcznością poznałabym doświadczenia w tym aspekcie. 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że też uważam 40mm za lepiej pasujący. Mam nadgarstek 18cm (ale dość wąski) i diver 42mm to już jest raczej max na jaki sobie pozwalam. Rozmiar 40mm wygląda moim zdaniem zgrabniej na nadgarstkach do 18cm.

Jeżeli chodzi o rozmiar zegarka, to myślę, że ten trochę za mały zawsze wygląda lepiej niż ten trochę za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź suwmiarką szerokość nadgarstka, odejmij 1cm i zobacz czy L2L jest mniejsze od 0 do0.5 cm. Przy toolwachach pozwalam sobie odjąć 0.8 cm. I to jest mój sposób. Pomiar wykonaj powyżej kości nadgarstkowej.
Pomiar obwodu nadgarstka jest dobry jak kupujesz pasek do zegarka, a nie zegarek.
PS.
Jeżeli zegarek ma być wizytowy to idejmuję 1.5 cm
I jeszcze jedno, pomiar wykonaj rano, zanim ręka zwiększy swój obwód.
I jak najbardziej ostatnie zdanie Perpetuum jest w punkt. No chyba, że jak się zmieni moda to chcesz zostać z zegarkiem jak "Himilszbach z angielskim"




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka w rozmiarze 42 i jeden nawet większy i są w porządku i pomimo że dużo zależy od zegarka to również jak poprzednicy uważam że ten 40 mm będzie lepszym rozwiązaniem niż jego większa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie rady i uwagi, chyba jednak 40mm będzie odpowiedniejszym rozmiarem do codziennego użytku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ortodoksem, jak diver to tylko niebieski. 😉

Nie spieszy mi się generalnie, poczekam na promkę na stronie, albo z drugiej ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej chwili masz promkę i kod na zniżkę 120 EUR albo lepiej 100 GBP. No i generalnie dużo taniej kupować w GBP w sklepie CW niż w EUR.

To nie jest 50% zniżki, ale już nieźle. Nie wiem, czy na C60 będą aż takie takie duże zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, Krachaa said:

Jestem ortodoksem, jak diver to tylko niebieski. 😉

Nie spieszy mi się generalnie, poczekam na promkę na stronie, albo z drugiej ręki. 

Raczej na spektakularne obniżki bym nie liczył... może jakieś pojedyncze egzemplarze pod koniec roku, może "nearly new" z -30% ale to trzeba mieć szczęście i szybko klikać. Jak Kolega @Perpetuum Mobile napisał te -100GBP to całkiem dobra promocja. Ewentualnie pozostaje jeszcze zakup z drugiej ręki, czy tu czy na bazarku CWL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce, to se ponoszę
71dab90cd9c4a91af3ec844ace2039c9.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naprawy reklamacyjnej mojego zegarka , CHW odpisał, że zegarek mieści się w tolerancji , ale moje domniemanie, że nic nie zrobili

okazały się na wyrost, jednak coś pogmerali i podregulowali. W tej chwili cztery doby są w przyzwoitej dokładności, a piąta ..... no cóż to już tak musi

chyba być, nawet stawiany za wzór R3235 w trzeciej dobie mocno siada z precyzją.

 

Screenshot_20201004-102643_Gallery.jpg

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie tą aplikację zainstalować do pomiaru..

 

A u mnie zmiana koloru na kopercie.. Powrót do rzeczywistości i zapuszczam się

na naturalną patynę.

IMG_20201004_123619.jpg


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.