Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nowość od Krzyśka - nie widziałem w tym wątku przynajmniej: https://www.christopherward.com/dive/c60-chronograph/C60-42ACH3-S0KK0-B0.html

Wygląda świetnie. Kurcze, chyba będę musiał polubić chronografy, bo do tej pory mi nie podchodziły ;)

 

580194990_C60Chronograph.thumb.jpg.03fb11de6f1494f7a7be084ed74aed49.jpg

 

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny :)

Mój C65 Trident Vintage Diver w końcu wrócił z serwisu :D Na razie wszystko wydaje się OK. No może po za tym, że chyba nieumiejętnie go otwierali, bo zostawili dwie ryski na dekielku. I chyba niedokładnie zapakowali, bo jak otworzyłem pudełko to jedna z części paska nie była wpięta w zaczep, więc teoretycznie zegarek mógł uderzać się o brzegi pudełka, gdy kurierzy rzucali paczką :( No, ale na razie działa, więc będę "jeździł, obserwował" 

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, clusca napisał:

Chyba nowość od Krzyśka - nie widziałem w tym wątku przynajmniej: https://www.christopherward.com/dive/c60-chronograph/C60-42ACH3-S0KK0-B0.html

Wygląda świetnie. Kurcze, chyba będę musiał polubić chronografy, bo do tej pory mi nie podchodziły ;)

Wygląda świetnie, nie mam nic przeciwko chronografom, ale popatrz na grubość - ponad 17mm. Trochę się boję, że rękę trzeba będzie jeszcze na zabezpieczającym temblaku nosić, żeby to ogarnąć rozmiarowo...:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ledr napisał:

Wygląda świetnie, nie mam nic przeciwko chronografom, ale popatrz na grubość - ponad 17mm. Trochę się boję, że rękę trzeba będzie jeszcze na zabezpieczającym temblaku nosić, żeby to ogarnąć rozmiarowo...:-)

 

Dokładnie. Zamiast WR600 mogłoby być WR300 albo WR200 ale za to jakieś 3mm mniej na grubości i zegarek dużo by zyskał.

Po co komu abstrakcyjny WR, który zwykle uzyskuje się kosztem grubości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jakis ogolny trend - nie wiem skad i dlaczego, taki wyscig zbrojen na WR.

 

Certina robi np. serie DS-2 z WR 100m ale dzieki podwojnej uszczelce w koronce i dodatkowej na walku (zapewniajacej wodoszczelnosc nawet w przypadku odciagnietej koronki) jest to wiecej niz dosc.

OK, rozumiem ze dla divera 200m to niejako standard i wyglada lepiej niz 100m ale jesli przez to mam 1 czy 2 mm wiecej to jak dla mnie mija sie to z celem, 17 mm grubosci to juz cegla po prostu jest 😕

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to C-60 Chronograph jest kolejnym świetnie wyglądającym projektem od ChW. Osobiście z prawdziwą radością nosił bym 80% z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chrono i jeszcze w automacie ma swoją min wysokość. Pamiętam, że X-Wind miał ok 15mm, a tu jeszcze grube szkło dochodzi.  17mm w nurku to jeszcze nie jest tragedia. Popatrzcie na niektóre PO w chrono. Jak są warunki nadgarstkowe i się podoba to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny jest, faktycznie grubasek, ale jak ktoś ma odpowiednią łapę to czemu nie. W sumie to moja Certina DS-1 ma prawie 15mm grubości i da się ją nosić, a nie ma chrono i do tego WR100 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek powyżej 13-13,5 mm jest już klockowate i nie ma co zaklinać rzeczywistości :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Balansujący Na Osi said:

Ciekawe na ile ten nowy C60 byłby cieńszy z mniejszym WR?

Może po prostu taki był projekt i tak "klocek" ma być?

Myślę, że o ok 2mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, cordi7 said:

Cokolwiek powyżej 13-13,5 mm jest już klockowate i nie ma co zaklinać rzeczywistości :)

 

No to spróbujmy! ;) Kwestia proporcji i profilu koperty.  Tej ślicznotki raczej bym nie podejrzewał o klockowatość ;)


https://omegaforums.net/attachments/img_4949-png.288790/

1 minute ago, Balansujący Na Osi said:

Trzeba przyznać, że te 2 mm to już jest coś..

Zgoda, co ciekawe widziałem już chrono na V7750 z kopertą mniejszą niż 40mm i wyglądało dobrze... Tylko co to było? ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ładne, a i modelka niczego sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Trochę zdjęć mojego C65, zrobionych dzisiaj z nudów:

 

DSC01746_3000_2000.thumb.JPG.61aceb69c3ed7d508815006814b59fe3.JPG

 

DSC01751_3000_2000.thumb.JPG.4430523daebcb85501068d2e0a3acc62.JPG

 

DSC01758_3000_2000.thumb.JPG.b80a458bcb1941ecc88883ddbbf1dfa4.JPG

 

DSC01769_3000_2000.thumb.JPG.bedb5f2321a7a42915a33afa94cdd956.JPG

 

DSC01784_3000_2000.thumb.JPG.bd748514088e55ab28320353e66f7352.JPG

 

DSC01785_3000_2000.thumb.JPG.43f977911db8cc8105f1ed120e275fbe.JPG

 

DSC01788_3000_2000.thumb.JPG.972b3fa7449c2486619270fc4d36485c.JPG

 

DSC01792_3000_2000.thumb.JPG.dc84bd2551fee362127f7b46448db03e.JPG

 

 

Dla mnie ten zegarek jak i cała linia 6X - petarda!

Edytowane przez Volturi

Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Volturi napisał:

Dla mnie ten zegarek jak i cała linia 6X - petarda!

 

Tak jest. Piękne zegarki. I ten najnowszy, C60 Lympstone też bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten pasek w C65 vinage oak też im się udał.  Najczęściej jest tak że jak kupuję zegarek to pasek idzie do wymiany A tutaj został oryginalny i bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ten pasek w C65 vinage oak też im się udał.  Najczęściej jest tak że jak kupuję zegarek to pasek idzie do wymiany A tutaj został oryginalny i bardzo mi się podoba.

Zgadza się. Ten zegarek wolę na tym pasku niż na bransolecie. Jest piękny. Natomiast mam z nim mały problem. Bez żadnych powodów i bez żadnego przeciążenia rozerwał się z jednej strony. W miejscu gdzie jest zrobiony otwór na przycisk teleskopu do szybkiej zmiany paska. Tam zawsze pozostaje tylko mały kawałek skóry i on, nawet nie wiem kiedy, się rozerwał.

e44f090c219d760432bfe9196274fdd8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minutes ago, Perpetuum Mobile said:


Zgadza się. Ten zegarek wolę na tym pasku niż na bransolecie. Jest piękny. Natomiast mam z nim mały problem. Bez żadnych powodów i bez żadnego przeciążenia rozerwał się z jednej strony. W miejscu gdzie jest zrobiony otwór na przycisk teleskopu do szybkiej zmiany paska. Tam zawsze pozostaje tylko mały kawałek skóry i on, nawet nie wiem kiedy, się rozerwał.

 

A ja bym zapytał Obsługi Klienta CWL. Nic nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.