Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zegarek jest jeszcze na gwarancji, a pasek w dobry stanie to był zrobił zdjęcia pokazujące dobry stan i wysłał in pytanie wraz ze zdjęciem uszkodzenia, które dałeś wyżej. Nic nie szkodzi. Może powiedzą, że gwarancja to obejmie, albo może chociaż dadzą rabat na nowy pasek jeśli byś chciał?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba warto spróbować. Zegarek na gwarancji, kupiony późną wiosną tego roku. Noszony niewiele, tak raz na tydzień przez kilka ostatnich miesięcy, bo lubię codziennie założyć coś innego.

Jeżeli się za to zabiorę, to dam znać czym się to skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Nie mogę tego rabatu znaleźć na stronie ChW, pewnie nie dla wszystkich 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem świeżakiem na forum i chciałabym zapytać o ogólne opinie dotyczące zegarków CW, rozważam zakup C60 Lympstone albo Certina DS Action Chrono Diver - dobre rady mile widziane 🙃szczególnie, że pieniądze podobne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały wątek, w którym napisałeś dotyczy marki CW, nie ma sensu się powtarzać. Jest tez sporo na forum o Certinach.

 

Obydwie marki produkują dobre zegarki, budżet podobny, więc kieruj się swoim gustem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, arckx napisał:

Ciekawe... Nie mogę tego rabatu znaleźć na stronie ChW, pewnie nie dla wszystkich 😞


Kod DISCOVERY bodajże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie, dawno już widziałem w internecie model C1 Power Reserve Chronometer, ale widzę na stronie producenta, że jest jako pre-order do listopad tego roku. Wiecie dlaczego? Czy początkowo był to tylko koncept? Zamówił ktoś albo planuje?

https://www.christopherward.com/dress/c1-power-reserve-chronometer/C01-40APR1-S00W0-LBB.html#product-technical-data

 

edit

zauważyłem, że już było raz jako pre-order, pewnie zbierają interesantów i dopiero produkują odpowiednią liczbę modeli.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, 70soul napisał:

Panowie mam do was pytanie, dawno już widziałem w internecie model C1 Power Reserve Chronometer, ale widzę na stronie producenta, że jest jako pre-order do listopad tego roku. Wiecie dlaczego? Czy początkowo był to tylko koncept? Zamówił ktoś albo planuje?

https://www.christopherward.com/dress/c1-power-reserve-chronometer/C01-40APR1-S00W0-LBB.html#product-technical-data

 

edit

zauważyłem, że już było raz jako pre-order, pewnie zbierają interesantów i dopiero produkują odpowiednią liczbę modeli.

Myślę, że w tym wypadku pre-order oznacza dla nich, że nie mają na stanie i spodziewają się kolejnej dostawy pod koniec listopada, więc zachęcają do zarezerwowania sobie egzemplarza, bo przyjść może tylko kilka z produkcji.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, ledr napisał:

Myślę, że w tym wypadku pre-order oznacza dla nich, że nie mają na stanie i spodziewają się kolejnej dostawy pod koniec listopada, więc zachęcają do zarezerwowania sobie egzemplarza, bo przyjść może tylko kilka z produkcji.

Więc bedzie trudno zobaczyć na żywo. Aż napiszę do nich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc bedzie trudno zobaczyć na żywo. Aż napiszę do nich..
A gdzie planowałeś zobaczyć na żywo? U kogoś chyba tylko.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szymon. napisał:
8 godzin temu, 70soul napisał:
Więc bedzie trudno zobaczyć na żywo. Aż napiszę do nich..

A gdzie planowałeś zobaczyć na żywo? U kogoś chyba tylko.

Mieszkam w Anglii w weekend mógłbym podjechać pociągiem do Maidenhead, będę dzisiaj dzwonił do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Anglii w weekend mógłbym podjechać pociągiem do Maidenhead, będę dzisiaj dzwonił do nich.
A jak planujesz jechać do showroomu to tak.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem na myśli, zapytam czy maja ten model na wystawie. W internecie pod tym adresem jest jakiś salon.CFE9F9A8-992A-4AA1-9EC5-E93AF7145CAD.thumb.png.86199ca4049ee18c45ffe3c2a0980bc6.png 


Edit

Dowiedziałem się, że z okazji świrusa nie pracują w weekendy. W dni robocze chyba nie pojadę. Jednak przed świętami weekendy będą dostępne. Dodatkowo robią spotkania online, na programie loom chyba. Spotkania się umawia na ich stronie internetowej. Więc każdy może się umówić. Pani mnie zapewniła, że w salonie mają prototyp każdego modelu.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to chętnie dosiądę się do szanownych kolegów z takim oto białasem

 

IMGP9504.thumb.JPG.a352c8fd5a442e48bbf4cb4c9559d046.JPGIMGP9544.thumb.JPG.d86356e1e3c2e2120417b35598c2bbc9.JPGIMGP9518.thumb.JPG.16b90a396af9b25309b08c0e91d0235d.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, czasem żałuję, że pogoniłem swojego białasa, jeszcze ze starym logo.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki, dobry zakup, tylko te wskazówki jakoś mi się gryzą, ale to pewnie zboczenie spowodowane przyzwyczajeniem do starej wersji i jego wskazówek...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.