Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek ja kupiłem żółtego na pasku, wiec jak coś to wiesz😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, satanic napisał:

Tomek ja kupiłem żółtego na pasku, wiec jak coś to wiesz😉

👍 oki doki

Wolałbym na bransie, ale 200 ojro dodatkowo, nie będę przepłacał :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransy u ChW są bardzo fajne, regulacja się super sprawdza, dlatego dla mnie wybór był oczywisty - brałem z bransą. Jakby nie było, to na pasku też bym wziął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo ja już nic z tego nie wiem - będą w końcu te podatki do zapłaty czy po prostu dostanę przesyłkę? 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka dojdzie z niespodzianką. Albo będzie niespodzianka w postaci VAT do zapłacenia, albo będzie niespodzianka w postaci braku VAT do zapłacenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał:

Prosze o wybaczenie Milordzie, 40-ka w tym roku i miazdzyca dala znac o sobie :D

Podobnie jak powyzej - wrzucaj fotki jak dojdzie bo jesli dobrze czytam to tez zamowiles.

 

Spoko :P

Tak, zamówiłem. Jak pisałem w innym temacie, myślałem nad nim mocno. A że cena atrakcyjna, to brałem bez namyślunku. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa jak nie mogłem najpierw zmienić na stronie ojro na funty, tak teraz nie mogę się od godziny zalogować, kazało mi zresetować hasło i ni widu ni słychu wiadomości od Chr.Warda.

Mówię założę nowe konto, to znowu nie mogę hasła wprowadzić, mimo stosowania różnych kombinacji małych dużych liter i znaków specjalnych oraz cyfr.

Ci Angole to wiedzą jak człowieka zniechęcić 🤔


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony Grand Tourer zupełnie się wyprzedał. A miał trafić do subkolekcji i osobnego pudełka. Kupiłem już numer 2, 3 i 4. Następny miał być ChW. I co teraz?

 

Bez-tytu-u.jpg

 

 

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tommly napisał:

Kuźwa jak nie mogłem najpierw zmienić na stronie ojro na funty, tak teraz nie mogę się od godziny zalogować, kazało mi zresetować hasło i ni widu ni słychu wiadomości od Chr.Warda.

Mówię założę nowe konto, to znowu nie mogę hasła wprowadzić, mimo stosowania różnych kombinacji małych dużych liter i znaków specjalnych oraz cyfr.

Ci Angole to wiedzą jak człowieka zniechęcić 🤔

 

Ja miałem to samo i zamówiłem bez konta bo się nie doczekałem na reset hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Istvan napisał:

Zielony Grand Tourer zupełnie się wyprzedał. A miał trafić do subkolekcji i osobnego pudełka. Kupiłem już numer 2, 3 i 4. Następny miał być ChW. I co teraz?

Ta panda to co to jest🤔 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako GUEST nie przyjmuje mi adresu do wysyłki, jaja jak berety 😝


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tommly napisał:

A jako GUEST nie przyjmuje mi adresu do wysyłki, jaja jak berety 😝

 

U mnie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dorian06 napisał:

Ta panda to co to jest🤔 

 

Straton. W drodze do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę na początku tej całej imprezy był C65 Trident GMT z niebieska tarczą w naprawdę świetnej cenie - około 430 funtów - nearly new, podczas gdy dwie inne wersje były za jakieś 730 funtów (również "nearly new"). Ciekawe, czy to pomyłka, czy ceny w tej kategorii uzależnione są od stopnia "zużycia" tych zegarków.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu w ofercie. Miło. Niedługo będzie mój. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Istvan napisał:

Straton. W drodze do mnie.

Zapowiada się interesujaco. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam, szkoda nerwów. Przy przeliczniku PayPala dodatkowo 170 zł dolicza, wolę poczekać na bazarek :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur..de balans... Jestem zły, że myślałem, że dojdzie podatek... A były do kliknięcia C65 Trident Automatic i C5 Malvern 595 w fajniutkiej cenie... Tym razem trzeba było mniej zachowawczości.

 

26 minut temu, Dorian06 napisał:

Zapowiada się interesujaco. 

 

Miałem ten zegarek w ręku i tak jak wykończenie koperty i bransolety bym jeszcze przeżył to grubość tego zegarka jest bardzo rozczarowująca.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Malverna też żałuję, a czarny Trident Automatic kliknięty. Pewnie któryś wyląduje na bazarku, bo aż cztery Krzyśki mogą się pogryźć w pudełku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Krygo napisał:

Miałem ten zegarek w ręku i tak jak wykończenie koperty i bransolety bym jeszcze przeżył to grubość tego zegarka jest bardzo rozczarowująca.

 

Zamówiony przeze mnie Straton Driver ma 12,5 mm grubości i 40 mm szerokości.

 

A słabe wykończenie względem czego do 300 USD?

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kurczaki namówiliście, miałem wątpliwości wprawdzie co kliknąć - były 3 opcje, ale w sumie chyba nie powinienem żałować, wygrał KOMPRESOR 😜

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Istvan napisał:

 

Zamówiony przeze mnie Straton Driver ma 12,5 mm grubości i 40 mm szerokości.

 

A słabe wykończenie względem czego do 300 USD?

 

No i dla mnie to jest grubas przy tych wymiarach. Wygląda dziwnie. Słabe wykończenie... Ogólnie, nie patrząc przez pryzmat ceny (nawet nie wiedziałem ile kosztuje). Zresztą napisałem, ze to jeszcze bym przeżył. To tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać, ale poczekaj chociaż aż do Ciebie dotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Krygo napisał:

 

No i dla mnie to jest grubas przy tych wymiarach. Wygląda dziwnie. Słabe wykończenie... Ogólnie, nie patrząc przez pryzmat ceny (nawet nie wiedziałem ile kosztuje). Zresztą napisałem, ze to jeszcze bym przeżył. To tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać, ale poczekaj chociaż aż do Ciebie dotrze.

 

Mój Longines 1954 ma 40 mm i 14 grubości. ML Pontos, też chronograf - 43 i 16, Seiko Brightz Phoenix Chronograf - 40 i 15,2. Jak widać, 12,5 mm to kompakt przy mechanicznych wersjach. ;) A wykonanie - cóż, nie oczekuję cudów, ale ma być klimatycznie. Zegarek ma zasilić subkolekcję i stanowić jedynie urozmaicenie. To nie flagowiec. ;) W każdym razie, dzięki za opinię.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.