Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś miał taki pasek na wymianę lub na zbyciu, dajcie znać bo nie załapałem się niestety na taką wersję tylko z gumąc3c1984f739b5381fb3fe2748f73da89.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz chyba czego żałować. Gdybym miał kupować z paskiem, to chyba wybrałbym teraz ichnią hybrydę. Te skórzane paski, to moim zdaniem dość dziwny twór. Niby "feeling" mają jak tekturo-papier, więc założyłem, że dość szybko się zużyje, ale o dziwo, po jakimś czasie widać na nim ślady zużycia, ale dalej da się go nosić. Ucierpiał jedynie wizualnie, jest używalny, ale nie wygląda już za ciekawie. Za te pieniądze, jakie sobie za niego życzą znajdziesz u naszych forumowych "paskotwórców" coś znacznie lepszego, a gumę będziesz miał do innego zegarka, bo C65 Trident Vintage na gumie jakoś niespecjalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem co zostało z tych ochłapów, też mi ta guma nie pasuje do vintage ale trudno, kogo od nas możesz polecić, żeby zlecić wykonanie paska z quick release, na szybko przejrzałem Internet i nic ciekawego nie mogę znaleźć do tego C65 Vintage, chyba że możecie podrzucić jakieś propozycje pasków które by pasowały? Ja nic ciekawego nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz cały dział paskowy: https://zegarkiclub.pl/forum/forum/70-paski-i-akcesoria-zegarkowe/. Znajdziesz tam na pewno coś ciekawego. Na szybko to paski z tego wątku MZ by znakomicie pasowały do tego zegarka: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/144920-pipała-leatherworks/page/8/. Nie wiem, jak cenowo, ale jak będzie za drogo, to z pewnością znajdziesz w innych tematach coś, co Ci się spodoba i będzie za "rozsądne" pieniądze :) A jakbyś szukał czegoś mniej eleganckiego, a bardziej "heavy-duty", to kolega z tego wątku ma fantastyczne, grube, mięsiste paski: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/page/12/.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://strapsco.com/product/dassari-hand-stitched-classic-leather-watch-band/?attribute_sizes=22mm&attribute_colors=Black

 

Polecam te paski gorąco. Bardzo dobra jakość i mięciutkie od początku. 3 w cenie 2 to tam promocja jak z sokiem Costa :D, czyli wieczna, ale do tego często są dodatkowe rabaty. Jeden minus, że z dnia na dzień ich nie dostaniesz bo przesyłka chwilę potrwa. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, clusca napisał:

Nie masz chyba czego żałować. Gdybym miał kupować z paskiem, to chyba wybrałbym teraz ichnią hybrydę. Te skórzane paski, to moim zdaniem dość dziwny twór. Niby "feeling" mają jak tekturo-papier, więc założyłem, że dość szybko się zużyje, ale o dziwo, po jakimś czasie widać na nim ślady zużycia, ale dalej da się go nosić. Ucierpiał jedynie wizualnie, jest używalny, ale nie wygląda już za ciekawie. Za te pieniądze, jakie sobie za niego życzą znajdziesz u naszych forumowych "paskotwórców" coś znacznie lepszego, a gumę będziesz miał do innego zegarka, bo C65 Trident Vintage na gumie jakoś niespecjalnie ;)

No to mnie zaskoczyłeś. Wziąłem opcję z bransoletą, ale na tym pasku bardziej mi się podoba. Dobrze że nie kupiłem. Będę szukał czegoś w tym stylu. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tommly napisał:

Ja odpuszczam, szkoda nerwów. Przy przeliczniku PayPala dodatkowo 170 zł dolicza, wolę poczekać na bazarek :D

Dobrze że kupiłeś bo na bazarkach macane są droższe od nowiutkich ze sklepu :D 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Krygo napisał:

https://strapsco.com/product/dassari-hand-stitched-classic-leather-watch-band/?attribute_sizes=22mm&attribute_colors=Black

 

Polecam te paski gorąco. Bardzo dobra jakość i mięciutkie od początku. 3 w cenie 2 to tam promocja jak z sokiem Costa :D, czyli wieczna, ale do tego często są dodatkowe rabaty. Jeden minus, że z dnia na dzień ich nie dostaniesz bo przesyłka chwilę potrwa. 

Potwierdzam, paski Dassari naprawdę dobre, a sklep sprawdzony. Mnie najbardziej leży:

https://strapsco.com/product/dassari-salvage-thick-padded-distressed-italian-leather-strap/

A jeszcze - tylko akurat nie mają na stanie:

https://strapsco.com/product/dassari-swl1-vintage-italian-leather-quick-release-strap/


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyska trzeba dzis rozruszac, zreszta skoro dress watch to do dresow przechodzi idealnie 🤣

 

IMG_3017.thumb.JPG.c5ce8071796378c4149002d260b78665.JPG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany to UPS idzie czy dhl bo info o paczce dostałem i nie wiem czy to to🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, satanic napisał:

Pany to UPS idzie czy dhl bo info o paczce dostałem i nie wiem czy to to🤔

 

Na maila dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, satanic napisał:

Sms

 

Ja walnąłem literówkę w numerze telefonu. Napisałem do nich wczoraj maila z prośbą o poprawianie, dziś mi odpisali, że poprawili, ale znając życie pewnie tego nie zrobili.

 

Bo jak zaloguję się na konto mam info, że zamówienie wysłane a SMS-a brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą wiadomość o dostarczeniu w dniu jutrzejszym przesyłki DHL od Christophera Warda. Żadnego info o VATach, więc chyba będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I  żeby nie było za różowo, przed chwilą dostałem sms-em pytanie od DHL, czy przesyłka jest skierowana do mnie, czy jest na użytek prywatny i co dokładnie zawiera, więc czekamy na rozwój wydarzeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczesniej pisalem, przesylki normalnie beda przechodzic odprawe celna z naliczeniem oplat. Pozostaje pytanie, czy rzeczywiscie CHW bierze na siebie te oplaty i potem sobie w jakis sposob to rozlicza majac polski NIP, a klient zadowolony dostaje zegarek bez dodatkowych kosztow.

 

Sam czekam na info, bo w razie co, zmienie adres dostawy do mnie i sikor bedzie szybciej 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie zdążył, wrzucili znowu kilkanaście dostępnych sztuk c65,c60.

 

edit: pół godziny i wszystko co tanie znowu poszło.

Edytowane przez michszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2021 o 00:53, helion napisał:

...chyba że możecie podrzucić jakieś propozycje pasków które by pasowały? Ja nic ciekawego nie znalazłem

 

W dniu 7.01.2021 o 01:06, clusca napisał:

A jakbyś szukał czegoś mniej eleganckiego, a bardziej "heavy-duty", to kolega z tego wątku ma fantastyczne, grube, mięsiste paski: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/page/12/.

Mam jeden pasek i jestem zadowolony. 

 

Również polecę Santino. Paski ma bardzo fajne. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, michszy napisał:

edit: pół godziny i wszystko co tanie znowu poszło.

 

Bo to najprawdopodobniej były anulowane zamówienia jedynie, więc za dużo tego nie było. Ale jak VAT polskim nabywcom przywalą, to pewnie w lutym będzie druga wyprzedaż na stronie Krzysztofa ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dorian06 napisał:

 

Mam jeden pasek i jestem zadowolony. 

 

 

Mam 3 paski od kolegi @zodiak7 i jestem z nich bardzo zadowolony. Do CH W pewnie tez zamówię, bo ten ich oryginalny pasek jakoś na mnie wrażenia nie robi, No i nie jestem fanem quick release. 
Sam zegar owszem jest dobrze wykonany, ładnie leży na ręku, ale np c65 vintage diver lumę ma na poziomie średnich chińczyków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Bo to najprawdopodobniej były anulowane zamówienia jedynie, więc za dużo tego nie było. Ale jak VAT polskim nabywcom przywalą, to pewnie w lutym będzie druga wyprzedaż na stronie Krzysztofa
 
Miałem już wczoraj w koszyku c60 w brązie 38mm za 330 funtów (nearly new), wypełnione opcje dostawy oraz płatności i ten komunikat na czerwono po kliknięciu zapłać..out of stock, ktoś mnie ubiegł o dosłownie kilkadziesiąt sekund.

coś ruszyło u Ciebie w temacie z Dhl-em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejnego maila od Agencji Celnej DHL z prośbą o przesłanie skanu potwierdzenia zamówienia, potwierdzenia płatności oraz z pytaniami: co zawiera przesyłka, z jakiego materiału to jest wykonane i do czego służy. Trzecie pytanie w przypadku zegarka brzmi kuriozalnie, ale rozumiem, że to po prostu standardowe pytania. Dodatkowo zostałem poproszony o wypełnienie oświadczenia, że biorę na siebie pełną odpowiedzialność za przesyłkę i zobowiązuję się dokonać wszelkich opłat celno-podatkowych z nią związanych. No i czekam dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaty

na Ebay towary z Anglii juz są objęte dodatkowymi opłatami 

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.