Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawy ciąg dalszy. Kolejny mail z prośbą "o kontakt ze sprzedawcą w celu uzyskania faktury zgodnej z przesłanymi potwierdzeniami zamówienia". Christopher poproszony. Czekamy dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z grup na fb ktoś tez dostał maila z prośbą o dosłanie screenów zamówienia, paypala itd.

 

Zapytał jak to jest z tymi kosztami. Pozwoliłem sobie zrobić screen odpowiedzi z agencji celnej dhl i wklejam go tutaj.

 

odp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Urząd Celny tylko weryfikuje dane podane przez ChW. Taka hiperaktywność przy pierwszych nietypowych transakcjach z UK po brexicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, michszy napisał:

Na jednej z grup na fb ktoś tez dostał maila z prośbą o dosłanie screenów zamówienia, paypala itd.

 

Zapytał jak to jest z tymi kosztami. Pozwoliłem sobie zrobić screen odpowiedzi z agencji celnej dhl i wklejam go tutaj.

 

odp.jpg

Wygląda na to, że to tylko weryfikacja zamówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamin pokażecie nowinki wskoczę z moimi. 

20210109-161649.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy na rozwój wydarzeń, oby było bez opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostanę chyba najpóźniej, bo dopiero wczoraj napisali maila że wysłali :<


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, evilym napisał:

Ja dostanę chyba najpóźniej, bo dopiero wczoraj napisali maila że wysłali :<

 

Mojego jeszcze nie wysłali, więc nie jesteś ostatni 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzad Celny jeszcze nic weryfikuje. To sa standardowe wymogi agencji celnej do zgloszen celnych importowych z zegarkami. W razie kontroli zgloszenia, agent celny przedstawia wszystkie dokumenty o ktore wczesniej prosili importera razem z opisem towaru i ma 'papcie czyste'. Jesli w czasie kontroli Urzedu Celnego(a nie kazde zgloszenie jest kontrolowane), okaze sie, ze jest jakas niezgodnosc to lipe ma importer, a nie agent celny, ktory robil zgloszenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, TRobert napisał:

 

Mojego jeszcze nie wysłali, więc nie jesteś ostatni 😛

 

Witaj w klubie - ja tez czekam na wysyłke jeszcze ;)🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja

I ja

I ja

I ja


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się skusiłem na c65 sc. I nie ma wysyłki...

Już myślałem ze coś jest nie tak tylko z moim zamówieniem ;)

Edytowane przez Mirazzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam info od DHL, mój jeszcze się nie ruszył z UK, @ pisałem i Pani mi odpisała, że mają dużo wysyłek i trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w ogole nie dostalem info o wysylce 🤔

 

Kolezanka z DHL mi potwierdzila, ze CHW bierze na siebie oplaty celno-podatkowe, takze zegareczki przyjda bez przykrej niespodzianki 🙂 Wszystkie te papiery i wyjasnienia trzeba wyslac , bo takie sa wymogi agencji celnej do przygotowania zgloszenia celnego.

Edytowane przez fonfelinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że poprosiłem ChW o fakturę, o którą z kolei zostałem poproszony przez Agencję Celną DHL, ale powiedziano mi na infolinii Krzyśka, że poinformowali DHL, żeby nie zawracali klientom gitary, bo faktura jest dołączona do przesyłki, a dodatkowo wysłali do nich faktury w wersji elektronicznej ;)

No i ponoć samo DHL ma już 48h obsuwy z tymi przesyłkami.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Ogolnie DHL w zwiazku z brexitem ma 100% wzrost, a wolumen ogolnie mieli duzy, takze trzeba sie uzbroic w cierpliwosc 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 dni tak sobie @ z przemiłą Panią z Ch.W i proszę o zmianę numeru telefonu w złożonym zamówieniu.

I Pani już mi zmieniła wszędzie, na koncie itd. ale w złożonym zamówieniu nie. Naprawdę nie wiem w czym problem jeśli zamówienie ma nadal status przygotowania do wysyłki. Jak tak dalej pójdzie i nadal będą ociągali się z wysyłką to poproszę tę Panią o anulowanie zamówienia i na tym się skończy moja wyprzedaż.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakieś wieści, zaczynają mnie wkurzać jeszcze nr wysyłki nie dostałem, tylko dalej każą czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jakieś wieści, zaczynają mnie wkurzać jeszcze nr wysyłki nie dostałem, tylko dalej każą czekać.

Uroki kupowania na dużych wyprzedażach. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pracowników mają tyle samo, a zamówienia pewnie wzrosły o kilkaset lub kilka tysięcy %


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno zeszłotygodniowa środa to największy dzienny zysk ze sprzedaży w historii firmy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekac moge. Gorzej jak sie okaze ostatecznie, ze nagle zabraklo zegarka i nie maja juz na stanie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, fonfelinni napisał:

Ja tam czekac moge. Gorzej jak sie okaze ostatecznie, ze nagle zabraklo zegarka i nie maja juz na stanie 😁

 

To nie są limitki tylko zegarki z bieżącej oferty. W poprzedniej wyprzedaży "za pu ceny" niektóre zegarki się kończyły i zaraz potem pojawiała się kolejna ich pula z informacją, że dostawa będzie w trochę dalszym terminie (2 tygodnie). Jak ta pula się wyczerpała, to kolejna pojawiła się z informacją o dostawie za 3 tygodnie. I tak do wyczerpania... klientów.

Tak więc, jeżeli przyjęli zamówienie, to je zrealizują. Najwyżej z małym poślizgiem. Doczekasz się szybciej niż Rolexa. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.