Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpuściłem i zrezygnowałem z zamówienia. Nie chce mi się czekać, a potem jeszcze wysyłać dokumenty do UC/DHL.

Pocieszyłem się czymś na miejscu 😆


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

To nie są limitki tylko zegarki z bieżącej oferty. W poprzedniej wyprzedaży "za pu ceny" niektóre zegarki się kończyły i zaraz potem pojawiała się kolejna ich pula z informacją, że dostawa będzie w trochę dalszym terminie (2 tygodnie). Jak ta pula się wyczerpała, to kolejna pojawiła się z informacją o dostawie za 3 tygodnie. I tak do wyczerpania... klientów.

Tak więc, jeżeli przyjęli zamówienie, to je zrealizują. Najwyżej z małym poślizgiem. Doczekasz się szybciej niż Rolexa. 😉

Tak i nie.

Model który zamówiłem na wyprzedaży - C65 Trident Vintage został wycofany na kilka tygodni przed promocją. Na stronie już nie można było go znaleźć. Podejrzewam, że skończyli jego produkcję.

Większość modeli jednak jak piszesz - będzie jeszcze dostępnych normalnie.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, evilym napisał:

Tak i nie.

Model który zamówiłem na wyprzedaży - C65 Trident Vintage został wycofany na kilka tygodni przed promocją. Na stronie już nie można było go znaleźć. Podejrzewam, że skończyli jego produkcję.

Większość modeli jednak jak piszesz - będzie jeszcze dostępnych normalnie.

 

Dokładnie. To właśnie C65 Trident Vintage tak się pojawiał pół roku temu na wyprzedaży w kolejnych pulach z odraczanym terminem wysyłki. Tak go wtedy kupiłem. 😉

Potem, po tej wyprzedaży zupełnie zniknął z oferty (oprócz kilku "nearly new" ze zwrotów) i wydawało się, że to już koniec C65 Tridenta w manualu, ale jak widać ostatnio znowu wrócił i w tej promocji w zeszłym tygodniu, ku mojemu zaskoczeniu znowu był dostępny.

Tak więc trudno określić i przewidzieć co i kiedy się u Krzyśka pojawi.

Patrzyłem teraz na stronę internetową ChW i C65 Trident Vintage jest niedostępny w normalnej ofercie. Podejrzewam, ze puszczają go teraz tylko i wyłącznie na wyprzedaży. Być może robią wcześniej na zapas tyle sztuk ile mniej więcej przewidują sprzedać i tylko poprzez wyprzedaż sprzedają. Ich politykę trochę trudno ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, wszystkim, ale przecież tych zegarków nie było kilka tysięcy, tylko może - ja wiem? 200?
Mnie tez każą dalej czekać - zapewnili, ze dzisiaj przesyłka zostanie nadana - zobaczymy 😆

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki mają system numerowania zamówień, ale coś mi się wydaje, że tym razem tych zegarków było nieco więcej niż kilkaset. Mój numer zamówienia z praktycznie początku wyprzedaży to 100246346, a jednego z kolegów 100248422, zaledwie kilka godzin później. Oczywiście nie każdy musiał brać zegarek w tym czasie, ale są też tacy, którzy w jednym zamówieniu brali więcej niż jeden zegar, więc uśredniając, w kilka godzin ponad dwa tysiące zegarków mogło pójść ;)

 

Dodam jeszcze, że lepiej uzbroić się w cierpliwość. Moje zamówienie ma status "dispatched" od 07.01.2021 i poza wymianą maili z DHL nic więcej się na razie nie dzieje.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. to ciekawe - mój nr zamówienia tak w zasadzie też z początku, różni się od Twojego @clusca w zasadzie paroma numerami :) Może faktycznie było tego pare tysięcy 😕 Nie dowiemy się raczej :( 
 

No cóż - czekamy dalej :) Przesyłka oczywiście dalej nie wysłana u mnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienia złożone w odstępie kilkunastominutowym różnią się o prawie dwieście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się po prostu wydawało, ze oni mieli po sztuce z każdego zegarka, który był wtedy wystawiony ;) Ale jak widać się myliłem ;) 

 

Swoją drogą coś te Compresorki C65 nie mają takiego wzięcia - do tej pory są dostępne :( Alboooo... tyle ich mieli ;) 

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się one zbytnio nie podobają. I wygląda na to, że nie jestem w tej opinii odosobniony.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się kompresor od Krzyśka podoba... z boku, najlepiej od strony koronek, a najbardziej od spodu. Z wierzchu już nie tak bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój na bransolecie wskoczył, bo zrezygnowałem ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2021 o 19:26, clusca napisał:

Jaki masz numer zamówienia, zapytam z ciekawości? :)

Sorki, dopiero teraz zobaczyłem że pisałeś do mnie :P

100246812

 

Właśnie dostałem smsa z DHLa że przewidywana dostawa na jutro. 

Maili nie dostałem zadnych. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze w miarę niski chyba :) Do mnie właśnie przyszedł SMS dotyczący drugiego zamówienia. Ponoć ma być dostarczone jutro, ale coś czuję, że będzie jak z pierwszym, tj. milion pytać o dokumenty do odprawy. Tym bardziej, że pierwsze dalej nie jest dostarczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update w sprawie dostawy. Doręczenie zaplanowane na dziś. Żadnego info o opłatach dodatkowych. Można spać, znaczy czekać spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj po problemach z kurierem DHL dotarł. Z opłatami :)

 

Najpierw kurier nie zastał mnie niby w poniedziałek mimo iż cały dzień byłem w domu, więc w związku z tym zmieniłem dostawę na Service Point. I wczoraj niespodzianka, status -> odmowa przyjęcia paczki.

 

Dzwonię na infolinie i tam się okazuje że nie mogą zostawiać paczek z opłatami w punkcie odbioru i tak właśnie się dowiedziałem że VAT i cło doliczone.

 

Złożyłem reklamację i miałem dwie opcje - albo nie odbieram paczki i czekam na wyniki reklamacji, wtedy cofnięcie zegarka na magazyn albo płacę kurierowi i DHL odda mi niesłusznie naliczony podatek.

 

Czekam teraz na zwrot ponad 500zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, traczu napisał:

U mnie wczoraj po problemach z kurierem DHL dotarł. Z opłatami :)

 

Ha, ciekawa sytuacja :) Ja zmieniłem również na dostawę do punktu odbioru, ale jeszcze nie dostałem żadnego info z DHL. Ani odmowy, ani potwierdzenia, że dostarczyli. Czyli jeszcze może się okazać, że czekają mnie opłaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż foto co kupiłeś 
Taki to Trident :) najgorsze że nie ma chemii między nami, więc leci na sprzedaż.b20689b9b34f4a36115862dda159bfb8.jpg
 
Ha, ciekawa sytuacja  Ja zmieniłem również na dostawę do punktu odbioru, ale jeszcze nie dostałem żadnego info z DHL. Ani odmowy, ani potwierdzenia, że dostarczyli. Czyli jeszcze może się okazać, że czekają mnie opłaty
Tak tracking wyglądał. Jak wrzucą do Serbię Point to możesz być spokojny.

Jeszcze tylko nie wiem co to za P.Chris odebrał ;)de678f035d7ffdfc9d04b48e8b48a145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, traczu napisał:

Taki to Trident :) najgorsze że nie ma chemii między nami, więc leci na sprzedaż.

 

Chętnie odkupię, poszło pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jest, nareszcie. Ale oczywiście do samego końca całej akcji zakupowej musi towarzyszyć napięcie. Już myślałem, że Pani w Pickup Poincie nie wyda mi przesyłki:

 

Ja: Co pani ode mnie potrzebuje?

Pani: Dowód.

Ja: Proszę.

Pani: Ale to jest na firmę?! (nie wiem, czy to było pytanie, czy stwierdzenie)

Ja: Nie, na osobę prywatną.

Pani: Ja tu mam, że na firmę.

Ja: Ale na jaką firmę?

Pani: Jakiś Hristofer.

Ja: Christopher Word?

Pani: Tak.

Ja: Ale oni są nadawcą.

Pani: Ja tu mam, że odbiorcą.

Ja: A kto jest nadawcą.

Pani: Hristofer Vord.

Ja: No ale to oni są nadawcą, a ja odbiorcą.

Pani: Oni są nadawcą i odbiorcą...

...

...

...

Pani: Ale zaraz, tutaj w rubryce odbiorca jest tez Pana nazwisko. Bo w etykiecie elektronicznej są tylko oni. Moment...

...

...

...

No i się udało. Rzeczywiście w rubryce "odbiorca" jest wpisane: (moje imię i nazwisko) c.o. Christopher Ward London ;)

 

Aha, i bez opłat w moim przypadku.

 

 

A dla tych, co przebrnęli przez tą mrożącą krew w żyłach opowieść, nagroda w postaci zdjęcia. Może pomoże przejść przez ten dłużący się okres oczekiwania :)

 

 

20210113_135225-1000px.jpg.3467640792c02974ecf19799a158ca81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my już z kolegą traczu załatwiliśmy temat, także c65 rusza w dalszą drogę 😜

 

btw u mnie w UK też nastąpił przełom 😀 mail, że wysłali

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, michszy napisał:

A my już z kolegą traczu załatwiliśmy temat, także c65 rusza w dalszą drogę 😜

 

btw u mnie w UK też nastąpił przełom 😀 mail, że wysłali

 

 

Ten ode mnie dotrze szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj po problemach z kurierem DHL dotarł. Z opłatami
 
Najpierw kurier nie zastał mnie niby w poniedziałek mimo iż cały dzień byłem w domu, więc w związku z tym zmieniłem dostawę na Service Point. I wczoraj niespodzianka, status -> odmowa przyjęcia paczki.
 
Dzwonię na infolinie i tam się okazuje że nie mogą zostawiać paczek z opłatami w punkcie odbioru i tak właśnie się dowiedziałem że VAT i cło doliczone.
 
Złożyłem reklamację i miałem dwie opcje - albo nie odbieram paczki i czekam na wyniki reklamacji, wtedy cofnięcie zegarka na magazyn albo płacę kurierowi i DHL odda mi niesłusznie naliczony podatek.
 
Czekam teraz na zwrot ponad 500zł

Szybkie pytanie. Na jaki kraj i jaką walutę miałeś ustawienia przy kupowaniu? Bo teraz między GBP i EUR różnica może być nie tylko w cenie, ale też w podejściu do wysyłki i procesu wysyłkowego i w efekcie klops przy odprawie. Dla sprzedaży w GBP sprzedawca mógł nie określić, że sam rozlicza VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, clusca napisał:

No więc jest, nareszcie. Ale oczywiście do samego końca całej akcji zakupowej musi towarzyszyć napięcie. Już myślałem, że Pani w Pickup Poincie nie wyda mi przesyłki:

 

Ja: Co pani ode mnie potrzebuje?

Pani: Dowód.

Ja: Proszę.

Pani: Ale to jest na firmę?! (nie wiem, czy to było pytanie, czy stwierdzenie)

Ja: Nie, na osobę prywatną.

Pani: Ja tu mam, że na firmę.

Ja: Ale na jaką firmę?

Pani: Jakiś Hristofer.

Ja: Christopher Word?

Pani: Tak.

Ja: Ale oni są nadawcą.

Pani: Ja tu mam, że odbiorcą.

kJa: A kto jest nadawcą.

Pani: Hristofer Vord.

Ja: No ale to oni są nadawcą, a ja odbiorcą.

Pani: Oni są nadawcą i odbiorcą...

...

...

...

Pani: Ale zaraz, tutaj w rubryce odbiorca jest tez Pana nazwisko. Bo w etykiecie elektronicznej są tylko oni. Moment...

...

...

...

No i się udało. Rzeczywiście w rubryce "odbiorca" jest wpisane: (moje imię i nazwisko) c.o. Christopher Ward London ;)

 

Aha, i bez opłat w moim przypadku.

 

 

A dla tych, co przebrnęli przez tą mrożącą krew w żyłach opowieść, nagroda w postaci zdjęcia. Może pomoże przejść przez ten dłużący się okres oczekiwania :)

 

Kurcze ta jajecznica na żywo świetnie wygląda, gratulacje. Szkoda, że ja się na tą wersję na kajdanie nie załapałem :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tego żółtka w całej krasie zobaczyć!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.