Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulację dla pierwszych szczęśliwych :)

Ja nadal czekam :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :)

A ja już dokonałem wstępnej selekcji.

 

3 godziny temu, traczu napisał:

Taki to Trident :) najgorsze że nie ma chemii między nami, więc leci na sprzedaż.

 

U mnie na 100% właśnie ten zostaje. Chciałbym zostawić jeszcze jednego, ale nie mogę się zdecydować między żółtkiem a C65 Trident Diverem auto z czarną tarczą. Oba bardzo fajne, chociaż żółtą tarczę wyobrażałem sobie nieco inaczej. Myślałem, że będzie mega matowa, a ona w taki lekko metaliczny odcień leci. Chyba się muszę z nimi, znaczy z tym przespać ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:


Szybkie pytanie. Na jaki kraj i jaką walutę miałeś ustawienia przy kupowaniu? Bo teraz między GBP i EUR różnica może być nie tylko w cenie, ale też w podejściu do wysyłki i procesu wysyłkowego i w efekcie klops przy odprawie. Dla sprzedaży w GBP sprzedawca mógł nie określić, że sam rozlicza VAT.

Normalnie na Euro, kupowałem przez domenę .com

 

Dodatkowo na fakturze która jest dołączona do paczki jest podana rubryka VAT plus na fakturze jest podany numer płatnika VAT. 

 

Wszystko jest tak jak być powinno, po prostu chcieli przygrać w kulki, ale na szczęście już dostałem korektę faktury, mają zwrócić kasę w ciągu 14 dni.

 

Nie mniej gdybym się nie upomniał to kasa by poszła w błoto, więc jak ktoś będzie miał taką samą sytuację, trzeba walczyć o swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Szybkie pytanie. Na jaki kraj i jaką walutę miałeś ustawienia przy kupowaniu? Bo teraz między GBP i EUR różnica może być nie tylko w cenie, ale też w podejściu do wysyłki i procesu wysyłkowego i w efekcie klops przy odprawie. Dla sprzedaży w GBP sprzedawca mógł nie określić, że sam rozlicza VAT.

 

To ja rozwieję jeszcze wątpliwości dotyczące powiązania waluty płatności i VATu. Płaciłem w GBP, na fakturze mam kwotę VAT w GBP i brak opłat, więc nie ma to na szczęście związku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rikimaru75 napisał:

 

 

Wszystko co lepsze już poszło 😞

Koledzy działa wam link do śledzenia przesyłki ??

 

 

asdf1.jpg

Tiaaaaa.... u mnie dokładnie to samo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rikimaru75 napisał:

 

 

Wszystko co lepsze już poszło 😞

Koledzy działa wam link do śledzenia przesyłki ??

 

 

asdf1.jpg

U mnie też nie działało. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty może okazać się kontrowersyjny, chociaż na zdjęciach wzbudza zainteresowanie.

Ciekaw jestem opinii posiadaczy po oswojeniu się z zegarkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, ja mam przysyłki już u siebie, a link jak nie działał, tak nie działa ;)

Ale jak się skopiuje numer przesyłki, i wklei w international DHL tracking, to działa. Z tym, że numer przesyłki dopiero dostałem w mailu od DHL.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wklejałem linka to były jeszcze dostępne C65 black$gold, c65 czarny manual, c65 trident vintage na pasku i na gumie.

 

Ale to dosłownie kilka minut i znowu wyczyszczone, pewnie pojedyńcze sztuki były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, clusca napisał:

Luz, ja mam przysyłki już u siebie, a link jak nie działał, tak nie działa ;)

 

A ten numer paczki można gdzieś odnaleźć poza sms-em? Bo link do śledzenia jak u każdego mi nie działa, a dodatkowo jak wyżej pisałem miałem literówkę w numerze telefonu, której nie poprawili i SMS-a z numerem paczki nie uświadczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, michszy napisał:

 

A ten numer paczki można gdzieś odnaleźć poza sms-em? Bo link do śledzenia jak u każdego mi nie działa, a dodatkowo jak wyżej pisałem miałem literówkę w numerze telefonu, której nie poprawili i SMS-a z numerem paczki nie uświadczę.

Ja właśnie dostałem info o przesyłce na telefon.  Na maila nic nie przyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rikimaru75 napisał:

Ja właśnie dostałem info o przesyłce na telefon.  Na maila nic nie przyszło. 

 


I ja znowu dokładnie to samo - teoretyczna dostawa do końca jutrzejszego dnia, ale średnio mi się chce w to wierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, michszy napisał:

A ten numer paczki można gdzieś odnaleźć poza sms-em? Bo link do śledzenia jak u każdego mi nie działa, a dodatkowo jak wyżej pisałem miałem literówkę w numerze telefonu, której nie poprawili i SMS-a z numerem paczki nie uświadczę.

 

1 minutę temu, Rikimaru75 napisał:

Ja właśnie dostałem info o przesyłce na telefon.  Na maila nic nie przyszło. 

 

Sorry, może wprowadziłem nieco zamieszania, bo pamiętałem o mailu od DHL, ale teraz spojrzałem, że to był jedynie ten mail z Agencji Celnej DHL i tylko w przypadku pierwszego zamówienia. Kolejne zamówienie było potwierdzone jedynie sms-em w dniu poprzedzającym dostawę, więc nici ze śledzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał:

 

 

Sorry, może wprowadziłem nieco zamieszania, bo pamiętałem o mailu od DHL, ale teraz spojrzałem, że to był jedynie ten mail z Agencji Celnej DHL i tylko w przypadku pierwszego zamówienia. Kolejne zamówienie było potwierdzone jedynie sms-em w dniu poprzedzającym dostawę, więc nici ze śledzenia.

Musiałeś wysyłać jakieś dokumenty do odprawy celnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem info z DHL , ze jutro bedzie w Polsce 😃 Jak gladko pojdzie, to jutro powinienem swoja sztuke odebrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do gościa na numer który błędnie podałem w zamówieniu (dwie ostatnie cyfry przestawione w stosunku do mojego numeru). Na szczęście trafiłem na spoko człowieka i przesłał mi SMS, który dostał od DHL-a z numerem paczki 😃

Edytowane przez michszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rikimaru75

Poprosili mnie o screen zamówienia i potwierdzenia płatności. Później jeszcze o fakturę od ChW, której rzecz jasna nie miałem, bo jest w paczce z zegarkiem. Ale tylko przy pierwszej przesyłce. Później ChW przywołał ich chyba do porządku, bo dużo osób się skarżyło, że DHL żąda dokumentów, a Krzyśkowi ludzi ponoć im już wszystko dostarczyli ;) Także sądzę, że teraz już przesyłki będą przychodzić bez zbędnych formalności.

 

 

3 minuty temu, michszy napisał:

Zadzwoniłem do gościa na numer który błędnie podałem w zamówieniu (dwie ostatnie cyfry przestawione w stosunku do mojego numeru). Na szczęście trafiłem na spoko człowieka i przesłał mi SMS, który dostał od DHL-a z numerem paczki emoji16.png

 

Oby nie zmienił adresu dostawy, jak dostanie kolejnego sms-a od DHL ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, clusca napisał:

Oby nie zmienił adresu dostawy, jak dostanie kolejnego sms-a od DHL ;)

 

weź nie strasz 😀, jutro rano zadzwonię do dhl, może będą w stanie zmienić nr telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też info z DHL, że jutro ma dotrzeć. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie miało być dzisiaj, ale chyba nie będzie :P ale w sumie dopiero kilka godzin temu zmieniłem adres doręczenia na punkt odbioru. Może jutro :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki SMS z rana, mam nadzieję że przesyłka jutro  będzie  u mnie 🙂

20210114_082713.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój na razie w Szczecinie w oddziale DHL jeszcze sms nie dostałem co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.