Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek fajny . Gratuluję. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no wielkolud nie jest, ale zobaczymy, wykonanie pierwsza klasa, że o pudełku nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pudełko jest super. Krzyśki są świetne, ale pudła mają jak o dwie półki wyżej jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to te drewniane czy one niby drewniane? 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jakby drewniano- skórzane super wykonanie, wiele droższych Szwajcarów takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z palcem w nosie. Ja dałem radę zwykłym "popychaczem" do pinów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, TRobert napisał:

U mnie to był strzał w 10, jak zobaczyłem ten zegarek, to pomyślałem chcę go 😃 Cena mnie odstraszała ale na -40% nie mogłem się oprzeć, co prawda na ręku od 2 godzin ale już wiem, że zakup udany 🙂 

 

Za***isty.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TRobert napisał:

U mnie to był strzał w 10, jak zobaczyłem ten zegarek, to pomyślałem chcę go 😃 Cena mnie odstraszała ale na -40% nie mogłem się oprzeć, co prawda na ręku od 2 godzin ale już wiem, że zakup udany 🙂 A pudełko faktycznie super w porównaniu do tego które mam od C7

 

 

 

Bardzo fajny niech się dobrze sprawuje👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł, po nerwowym dniu z celnikami 🙂 Świetny zegarek, ale dla mnie trochę mały.  Pójdzie do ludzi.  Jak by ktoś reflektował oddam po kosztach + flaszka 🙂

20210115_162753.jpg

20210115_162800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, michszy napisał:

no widzi mi się 🙂

 

 

Kurcze, pierwszy raz w życiu żałuję, że nie mam mniejszego nadgarstka. U Ciebie leży idealnie, u mnie jednak widać, że mógłby być nieco większy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zgodnie z tradycją, następna duża promocja u Krzyśka pewnie w okolicach maj-czerwiec. Ciekawe co dadzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, clusca napisał:

Kurcze, pierwszy raz w życiu żałuję, że nie mam mniejszego nadgarstka. U Ciebie leży idealnie, u mnie jednak widać, że mógłby być nieco większy :)

 

ja z kolei jestem tak przyzwyczajony do koperty c65 41mm, że też mi tak nieswojo z nim na ręku, nie wiem jak to opisać bo wiem że dobrze leży, to mimo wszystko jakiś za mały mi się wydaje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Najki napisał:

No to zgodnie z tradycją, następna duża promocja u Krzyśka pewnie w okolicach maj-czerwiec. Ciekawe co dadzą emoji846.png

 

Kompresory w "halfprice", kilka Tridentów w różnych opcjach i mam nadzieję, że Sandhursty i Cranwelle w HP ;)

 

Teraz, michszy napisał:

ja z kolei jestem tak przyzwyczajony do koperty c65 41mm, że też mi tak nieswojo z nim na ręku, nie wiem jak to opisać bo wiem że dobrze leży, to mimo wszystko jakiś za mały mi się wydaje 🙂

 

Kwestia przyzwyczajenia, po dwóch dniach nie będziesz widział różnicy do momentu zmiany na 41mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Jak zrobilem przymiarke to lezy dobrze, jest jakby zintegrowany z nadgarstkiem ale dalej mam wrazenie, ze jakis maly jest i folie jeszcze zostaly na nim... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czym prędzej ściągnąłem, żeby mi czasem nie przyszło do głowy sprzedawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo. Jak zrobilem przymiarke to lezy dobrze, jest jakby zintegrowany z nadgarstkiem ale dalej mam wrazenie, ze jakis maly jest i folie jeszcze zostaly na nim... 
ha ha też nie ściągałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Rikimaru75 napisał:

Dzisiaj dotarł, po nerwowym dniu z celnikami 🙂 Świetny zegarek, ale dla mnie trochę mały.  Pójdzie do ludzi.  Jak by ktoś reflektował oddam po kosztach + flaszka 🙂

20210115_162753.jpg

20210115_162800.jpg

 

Kolega @CzasNaZdjecia był zainteresowany, jeżeli dobrze kojarzę? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



no widzi mi się 

Według mnie rozmiar idealny :)

Niech się nosi jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja 🙂. Po zakupie jakoś mimo wszystko nie byłem do końca przekonany do niego. W pewnym momencie chciałem nawet anulować zamówienie. Na szczęście tego nie zrobiłem i dzisiaj do mnie zawitał w wersji 38mm. Fajnie że CW myśli również o posiadaczach niezbyt imponujących nadgarstków 🙂. Zegarek leży świetnie i jest bardzo wygodny. Bransoleta i jej zapięcie to po prostu mistrzostwo. Dotychczas nie spotkałem się z taką. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki na ten zegarek. Pudełko jak już wcześniej wspomniano to dwie klasy wyżej. Smaczku dodaje personalizowany liścik 🙂.  A oto zegarek który przez najbliższe dni nie będzie schodzić z nadgarstka (na żywo kolor bezela jest ciemniejszy) 🙂:

IMG_20210115_135222104.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dawid_999 napisał:

Mam i ja 🙂. Po zakupie jakoś mimo wszystko nie byłem do końca przekonany do niego. W pewnym momencie chciałem nawet anulować zamówienie. Na szczęście tego nie zrobiłem i dzisiaj do mnie zawitał w wersji 38mm. Fajnie że CW myśli również o posiadaczach niezbyt imponujących nadgarstków 🙂. Zegarek leży świetnie i jest bardzo wygodny. Bransoleta i jej zapięcie to po prostu mistrzostwo. Dotychczas nie spotkałem się z taką. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki na ten zegarek. Pudełko jak już wcześniej wspomniano to dwie klasy wyżej. Smaczku dodaje personalizowany liścik 🙂.  A oto zegarek który przez najbliższe dni nie będzie schodzić z nadgarstka (na żywo kolor bezela jest ciemniejszy) 🙂:

 

 

Fajny jest, ja sobie obiecuje od 2 lat że kupię coś poniżej 40mm, ale zawsze coś psuje moje plany😛. Pewnie gdyby nie kompresor to kupiłbym właśnie C60 w rozmiarze 38 lub 40mm. A tak poza staruszkiem Casio mam same 41 i 42 mm, ale może jeszcze kiedyś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.