Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny ten trident. Ja już miałem w koszyku c60 38mm w brązie i podczas wypełniania zamówienia ktoś mi podwędził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał:

dawid 999 - rozmiar jak najbardziej dobrany a zegar ładny ;)

Przy okazji zapytam tylko czy brans jest wygodny?

Jeżeli chodzi o bransoletę to jestem zachwycony. Jest bardzo wygodna, i ma fantastyczną mikroregulację na przycisk. Nie spotkałem się wcześniej z takim rozwiązaniem. Dodatkowo bransoleta jest mocowana za pomocą teleskopów quick relase, dzięki czemu można ją zdjąć beznarzędziowo.

spacer.png

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko, że to zapięcie do bransolety mogliby nieco dokładniej wykonać. Nie wiem czego to jest wina, stawiam właśnie na kwestie związane z dokładnością, ale na cztery bransolety, z którymi miałem do czynienia, tylko w jednej zapięcie pracuje idealnie. W trzech pozostałych, aby zapiąć dokładnie trzeba nieco mocniej docisnąć, jakby na dwa razy. Tylko w moim żółtku zapięcie chodzi perfekcyjnie, klik i jest na miejscu. Poza tym w pełni zgodzę się z kolegą @dawid_999, bransoleta wygodna, nie brzęczy, nie goli włosów, quick release'y, genialna regulacja, jednym słowem super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2021 o 11:43, clusca napisał:

 

A szybko i zwięźle: jeśli zapłaciłeś przy zakupie kwotę z VATem, a pewnie tak było, to opłaty pokrył już Krzysztof i nic od ciebie DHL nie powinien żądać.

 

 

 

Nie chcę Cię martwić, ale od momentu otrzymania takiej wiadomości do chwili otrzymania przesyłki w moim przypadku upłynął około tydzień ;)

Dzięki. Nic z Krzysia nie zamaeialem. Raczej pod katem sprzedawców z chrono z GB bo fajne ceny mają niekiedy. Ale już doczytałem muszą być zarejestrowanymi i podatnikami VAT w RP czy coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolegom wszystkich Krzyśków. Ja nie byłem taki cierpliwy i anulowałem swojego kompresora, ale też nie żałuję :) Na stronie producenta podobał mi się, na fotkach nadgarstkowych już jakby mniej, ciekawe jakby było na żywo?

Ale nic straconego, prędzej czy później jakiś się pojawi pewnie na bazarku lub znowu będzie "half price" 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne half price ostatnio było jakoś tak maj/czerwiec.

Chyba niewiele osób kupuje już w regularnych cenach ;), zresztą taka jest też polityka ChW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BREVET napisał:

Dzięki. Nic z Krzysia nie zamaeialem. Raczej pod katem sprzedawców z chrono z GB bo fajne ceny mają niekiedy. Ale już doczytałem muszą być zarejestrowanymi i podatnikami VAT w RP czy coś takiego. 

Pytaj sprzedawców czy sprzedają z wysyłką do eu redukując VAT GB do 0 (czyli netto, jest taka możliwość przy eksporcie), wtedy doliczony VAT PL nie zrobi prawie różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, michszy napisał:

Testujemy, guma tez mu pasi 🙂

 

Sam już nie wiem czy zostawiać 😉

 

 

Fajnie na tej gumie wygląda. Ja bym zostawiał. Przypuszczam, że jak za miesiąc lub dwa zmienisz zdanie, to i bez folii sprzedasz w cenie w jakiej kupiłeś. No chyba, że zegarki u Ciebie ciężko mają i boisz, że załapie trochę rys ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest :) Najlepszy zakup w 2021 roku jak dotąd, co może nie jest, zważywszy na datę, jakimś nie lada wyczynem, ale dość wysoko stawia poprzeczkę ;)

 

20210117_011723-1000px.jpg.9c570a6281339d230b2a80bc378d37c0.jpg

 

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny jest  Najlepszy zakup w 2021 roku jak dotąd, co może nie jest, zważywszy na datę, jakimś nie lada wyczynem, ale dość wysoko stawia poprzeczkę 
 
20210117_011723-1000px.jpg.9c570a6281339d230b2a80bc378d37c0.jpg
 
 
Kuś dalej to wycofam ogłoszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój na pewno idzie dalej, dla mnie jednak za mały.

 

 

IMG_20210117_091039~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, myślałem tylko że koronka będzie zakręcana, szkło też bardzo dobre, pasek gumowy miękki i dobrze się układa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, clusca napisał:

Świetny jest :) Najlepszy zakup w 2021 roku jak dotąd, co może nie jest, zważywszy na datę, jakimś nie lada wyczynem, ale dość wysoko stawia poprzeczkę ;)

 

Fajny, mój klimat. Jedynie logo mi przeszkadza na 9. Jak luma ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma, jak to na "nieseiko", jest dość jasna, ale nie świeci zbyt długo. Nie testowałem jednak jak długo w nocy da się odczytać godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Krzyśków. 

Fajne są i dobrze zrobione 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda fajne Dawid a ten Twój 38mm jaki ma l2l? 

 

Twój Clusca też jeśli można wiedzieć? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tridenta znalazłem 45mm


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fajne te tridenty. 

W czarnym jedynie wydaje mi się, że ginie trochę wskazówka sekundnika, gdyby była cała w innym kolorze byłoby chyba lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda fajne Dawid a ten Twój 38mm jaki ma l2l? 
 
Twój Clusca też jeśli można wiedzieć? 
L2l to rozsądne 45mm.

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, kornel91 said:

Tridenta znalazłem 45mm

Na stronie masz wszystkie rozmiary L2L. Pewnie Trident Mk II 43mm byłby lepszy bo ma 51,5 mm L2L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.