Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tts napisał:

Na stronie masz wszystkie rozmiary L2L. Pewnie Trident Mk II 43mm byłby lepszy bo ma 51,5 mm L2L.

Zgadza się tylko nie mogłem znaleźć modelu kolegi clusca. Ideał jest trident w chrono l2l 51,5 i wszystko się zgadza oprócz kasy 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, kornel91 said:

Zgadza się tylko nie mogłem znaleźć modelu kolegi clusca. Ideał jest trident w chrono l2l 51,5 i wszystko się zgadza oprócz kasy 😀

Poszukaj na bazarku CWL, czasem pojawiają się w dobrych pieniądzach. Kojarzę, że ost. MkII Chrono niebieski na kajdanie zniknął przy cenie 800GBP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kornel91 napisał:

Tridenta znalazłem 45mm

 

Dokładnie, C65 Trident Vintage ma 45 L2L.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle 800 funtów . Kupiłem Orisa Aquisa więc póki co spokój z zakupami 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu! ;) Moje drugie podejście do tego modelu i tym razem - nie oddam! Upolowany, dostarczony i z pewnością zatrzymany! :) 
 

Gumowy paseczek - mega wygodny! Aleeee... dali czarną szlufkę, a nie z brązu jak to było w przypadku skórzanego paska :) Niemniej jednak - bomba! :) 

1F3B0B81-076B-4A23-91C3-519188D5F23D.jpeg

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MshR napisał:

No w końcu! ;) Moje drugie podejście do tego modelu i tym razem - nie oddam! Upolowany, dostarczony i z pewnością zatrzymany! :) 
 

Gumowy paseczek - mega wygodny! Aleeee... dali czarną szlufkę, a nie z brązu jak to było w przypadku skórzanego paska :) Niemniej jednak - bomba! :) 

 

Bronziaki szybko sie rozeszły, nawet nie było czasu na zastanowienie 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MshR napisał:

No w końcu! ;) Moje drugie podejście do tego modelu i tym razem - nie oddam! Upolowany, dostarczony i z pewnością zatrzymany! :) 
 

Gumowy paseczek - mega wygodny! Aleeee... dali czarną szlufkę, a nie z brązu jak to było w przypadku skórzanego paska :) Niemniej jednak - bomba! :) 

 

 

Fajnie się ta tarcza prezentuje. Niech się dobrze nosi i nabiera kolorów👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, artooro napisał:

Bronziaki szybko sie rozeszły, nawet nie było czasu na zastanowienie 😕

 

Eee, leżały chyba całe dwie godziny ;) Sam się zastanawiałem, ale w końcu się nie przemogłem. Stwierdziłem, że z tych "niecodziennych" żółtek wystarczy.

 

@MshR

Gratki brąziaka, super zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super te Krzyśki brąz również mega. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Jakoś przemawia do mnie ten zegarek - ma „to coś” :) I faktycznie - z godzinę wisiały ;) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny był, też się u mnie nosił😄


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch. Ward daje radę. 

_20210119_163947.thumb.JPG.1427be944a2957dbf1bf50f3614c0acb.JPG

 

_20210119_163721.thumb.JPG.08e5e710638ac50f1ff3d2fab0e08941.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ch. Ward daje radę. 



Podoba mi się tłoczone logo na tarczy, szkoda że w moim tego nie ma.

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was wyregulowane są sw200. Mi robi +9s czy na ręku czy leży. Szału nie ma.

W drugim manualu sw210 robi 1-2s maks.

 

 

Edytowane przez michszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michszy napisał:

Jak u was wyregulowane są sw200. Mi robi +9s czy na ręku czy leży. Szału nie ma.

 

Nowego nabytku nie sprawdzałem dokładnie, ale wychodzi na to, że mieści się w 5s/24h, natomiast C7 Rapide zamyka się w 3s/24h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie C65 Trident Vintage noszony +3,5s/d, odpoczywający koronką do góry 1s/d. Ale to się pewnie jeszcze może zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, clusca napisał:

U mnie C65 Trident Vintage noszony +3,5s/d, odpoczywający koronką do góry 1s/d. Ale to się pewnie jeszcze może zmienić.

Mój na początku też coś 3-5 sek, a jak się trochę wygrzał to potem robił +0-1s/d noszony! Niestety potem go przekręciłem i odesłałem na gwarancję. Po naprawie robi lekko +7s/d :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2021 o 17:08, MshR napisał:

No w końcu! ;) Moje drugie podejście do tego modelu i tym razem - nie oddam! Upolowany, dostarczony i z pewnością zatrzymany! :) 
 

Gumowy paseczek - mega wygodny! Aleeee... dali czarną szlufkę, a nie z brązu jak to było w przypadku skórzanego paska :) Niemniej jednak - bomba! :) 

Fajną ma fakturę tarczy. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, michszy napisał:

Jak u was wyregulowane są sw200. Mi robi +9s czy na ręku czy leży. Szału nie ma.

 

Mój c65 tak plus 2 - 3 s na dobę w zależności od tego ile noszę, z czego jestem bardzo zadowolony ;)

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi
przecinek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.