Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam widać, jakby nierównomiernie rozłożona luma.

Jeśli na żywo bardzo to kłuje w oczy to może serwis? Tylko z tą firmą to wysyłka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to olał. Na żywo pewnie tego w ogóle nie widać, a jeśli to jest zgrubienie, a nie ubytek, to tylko poprawi długość świecenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chce mi się bawić w reklamacje, wysyłanie, czekanie, walka z urzędem celnym (bo pewnie znowu będą chcieli przywalić wszystkie opłaty 🙄). 

Jak wspomniałem, nie jest to na tyle problematyczne żeby mnie denerwowało (a mam skłonności pedantyczne), więc jest ok :)

 

Nie zmienia to faktu, że perfekcyjny Ch.Ward nie jest :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evilym napisał:

Nie wiem czy chce mi się bawić w reklamacje, wysyłanie, czekanie, walka z urzędem celnym (bo pewnie znowu będą chcieli przywalić wszystkie opłaty 🙄). 

Jak wspomniałem, nie jest to na tyle problematyczne żeby mnie denerwowało (a mam skłonności pedantyczne), więc jest ok :)

 

Nie zmienia to faktu, że perfekcyjny Ch.Ward nie jest :)

 

Żadna firma nie jest. W produkcji zawsze coś się może wydarzyć, tylko niektórym trafia się zbyt często :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hary1992 napisał:

Hej!

IMG_20210125_101803.jpg

Świetny jest ten zegar. Gdyby nie rozmiar mocno bym się nad nim zastanawiał :)

4 godziny temu, clusca napisał:

Ja bym to olał. Na żywo pewnie tego w ogóle nie widać, a jeśli to jest zgrubienie, a nie ubytek, to tylko poprawi długość świecenia ;)

Jak wiesz że to tam jest to widzisz :P

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, evilym napisał:

Świetny jest ten zegar. Gdyby nie rozmiar mocno bym się nad nim zastanawiał :)

Jak wiesz że to tam jest to widzisz :P

 

A co tam za mały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Hary1992 napisał:

A co tam za mały :)

Za duży :P


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210130-164859.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, evilym napisał:

Jak wiesz że to tam jest to widzisz :P

 

To prawda. też tak mam niestety ;) Jednak prawdę mówiąc, luma na wskazówkach w tym zegarku jest na tak niewielkiej powierzchni, że u siebie musiałem najpierw zrobić zdjęcie, a później szukać na powiększeniu. Dlatego napisałem, że bym olał temat i się nie przejmował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2021 o 12:10, StaryWilk napisał:

 

Czy problem dotyczy każdego 775x, również oryginalnego eta /valjoux, czy chińskiego klona Asian 775x, z innych materiałów (najprawdopodobniej)?

Pewnie nie każdego 7750 to oryginał w Hamiltonie tylko sprężyna zwiększona do 60h rezerwy 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 22:37, Balansujący Na Osi napisał:

I to jest kolejna przyjemność z posiadania brąziaków ;)

Chętnie obejrzę zdjęcia.

 

Jeszcze a propos patynowania - znalazłem ostatnio moje stare zdjęcie poprzedniego zegarka (które też tu kiedyś, gdzieś wrzucałem) i faktycznie na pierwszy rzut oka widać "różnicę" - szczególnie fajnie na koronce :)

 1F3B0B81-076B-4A23-91C3-519188D5F23D.jpeg.475420df62ee0668a82aff9082155c4a.thumb.jpeg.01e829f188718e1a1d48791d87fa2986.jpeg6B980E16-6D2C-4F7F-B07A-F98BF8385A91.thumb.jpeg.cfbb3d45fed2d3d086bb45d1a9845d9d.jpeg.fc4b6e7ac50458cf843a36eed3423fbc.jpeg

 

Oczywiście to inne zdjęcie, światło, etc., ale widać w która stronę to zmierza - dla mnie w bardzo dobrą ;)

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Balansujący Na Osi napisał:

Pasek też jakby spatynowany trochę ;)

 

Haha, dokładnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ci on!... był;-)

 

blackvintage02.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do CW. Niby fajny design, dobra jakość w relacji do ceny, itd., ale zawsze coś mi w nich zgrzytało. A tu nagle zobaczyłem to:

08177a3567e7f4d2e2f583734b00aff0.jpg
Nie wiem czemu, ale jakoś wyjątkowo nie przeszkadza mi tutaj nazwa producenta na 9 i logo na 12. Pasuje mi bezel, zakręcana koronka, rozmiar koperty a w szczególności małe l2l. Odpowiada mi to, że nie jest zbyt gruby i że stylistyka retro nie jest zbyt nachalna. Podobają mi się komplikacje. Jedyny minus jaki widzę to 22mm w uszach, bo większość pasków jakie mam ma 20mm szerokości.

Czy ktoś miał może okazję widzieć go na żywo? Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest zdaje się taka sama, jak w przypadku pozostałych C65 Diverów, czyli super wygodna. Bezel nieco bardziej wysunięty, bo pomimo koperty 41mm, ma 42mm. Nazwa producenta nie przeszkadza, bo wtapia się w tło pozostałych napisów, zarówno na tarczy, jak i bezelu - jednym słowem dzieje się tam, więc nazwa producenta nie odwraca tak uwagi. Mnie się również bardzo podoba ten model. Jak Ci odpowiada, to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko obrać :) A pasek 22mm, to w zasadzie standard, a przy większym bezelu raczej nie będzie wydawał się zbyt szeroki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.