Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, tommly said:

Pamiętam jak był na bazarku, zastanawiałem się nawet nad nim dłuższą chwilę, ale wtedy nabyłem swojego Tridenta "vintage" ;)

 

 

Właśnie na Vintage Pro go zmieniłem... Coś mnie zaćmiło i jak pojawiły się dwa w kolekcji, to nie ogarnąłem. Za dużo dobrego na raz.

Jeżeli ten na bazarze był na bondowskim Nato (Nie tym od Omegi) to najprawdopodobniej był to ten sam egzemplarz. 

Jest jeden w SG ale golas, bo nawet bez pudeł ale jak dojdzie VAT to nie jest to interes życia. Jak się nie uda upolować bliżej, to pójdę za, sugestie Leszka i ponownie spróbuję czerwonego bezela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam u klubowiczów słychać? 

U mnie po kilkudniowej absencji, wrócił na nadgarstek C65. 

DSC_7066.thumb.JPG.96f696723f8cc1ab45dc9cb9c19c0a07.JPG

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

684c9f694e87614e43d12ce26018205a.jpg&key=2994fd7d6786ff5d4d20a6748fe69f06ee729b9b37f991710001ab5a2bab373f

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Edit:
Nie wiem czemu, ale jakość zdjęcia została popsuta przy wstawianiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210215-210826.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2021 o 14:29, TRobert napisał(-a):

U mnie to był strzał w 10, jak zobaczyłem ten zegarek, to pomyślałem chcę go 😃 Cena mnie odstraszała ale na -40% nie mogłem się oprzeć, co prawda na ręku od 2 godzin ale już wiem, że zakup udany 🙂 A pudełko faktycznie super w porównaniu do tego które mam od C7

 

IMG20210115142016 (2).jpg

 

 

Poszukuję dokładnie tej kolorystyki. Ktoś, coś ?

 

BTW -40% ? Gdzie takie promki były ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, emszyp napisał(-a):

 

 

Poszukuję dokładnie tej kolorystyki. Ktoś, coś ?

 

BTW -40% ? Gdzie takie promki były ?

To dość nowy model, więc w wyprzedaży był w związku z pewną niedoskonałością, mianowicie napis: "super compressor" nie był idealnie wycentrowany, czego praktycznie nie widać podczas użytkowania. Pewnie była taka cała seria tego koloru, i obecnie jest niedostępny. Myślę, że ten kolor wróci do oferty bo jest super, ale wątpię czy szybko będzie znowu w takiej cenie...

 

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dość nowy model, więc w wyprzedaży był w związku z pewną niedoskonałością, mianowicie napis: "super compressor" nie był idealnie wycentrowany, czego praktycznie nie widać podczas użytkowania. Pewnie była taka cała seria tego koloru, i obecnie jest niedostępny. Myślę, że ten kolor wróci do oferty bo jest super, ale wątpię czy szybko będzie znowu w takiej cenie...
 

Dzięki za wyjaśnienie tematu :) mogę wiedzieć w jakiej cenie finalnie udało się Ci go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, emszyp napisał(-a):


Dzięki za wyjaśnienie tematu :) mogę wiedzieć w jakiej cenie finalnie udało się Ci go kupić?

 

Normalnie na bransolecie kosztuje 1000f, ja kupiłem za 600f właśnie na -40%

 

Edytowane przez TRobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Chłopaki czy ta oferta to ktoś od mas?

Nie kojarzę.  Jest z Krk jak ja. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokowanie produktu.  ;)

20210220-134415.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś szukał C65 Vintage - pojawił się mój na bazarku :P Mocna cena! :) Oczywiście - zapraszam :) 

 

Schitts Creek Comedy GIF by CBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie C9 Jumping Hour MkII, chętnie bym przytulił ;).

Edytowane przez Callahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie), co myślicie o modelu CW Grand Tourer C3? Stylistyka podoba mi się, choć jest co prawda trochę mały (39 mm) i nie wiem jak on pasował będzie do ok. 18,5 nadgarstka. 

Niestety w kwarcu, ale czy przez to nie wart zainteresowania?

Jest opcja zakupu nowego za ok 1.5 k chociażby tutaj (wystawiony także na fb) - nie wiem czy to dobra cena, jeśli idzie o CW nie mam rozeznania jeśli chodzi o rynek i możliwe rabaty przy zakupie nowych. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/christopher-ward-c3-grand-tourer-nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż na stronie CW jest dwa - trzy razy w roku i trafiają się niezłe przeceny, teraz chyba jakoś w okolicy maja powinna być?

Co do rozmiaru - 39 mm na 18,5 cm nadgarstek to IMO bardzo dobry rozmiar zwłaszcza, że model o którym piszesz ma wąską lunetę przez co optycznie będzie wydawał się większy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że będzie zdecydowanie za mały. Miałem ten model i na żywo sprawia wrażenie delikatnego/małego, odczucie potęguje jeszcze jego niewielka grubość. A nadgarstek mam zdecydowanie mniejszy niż 18,5 cm.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, qwerf napisał(-a):

 

Niestety w kwarcu

 

Czemu niestety? Wiadomo czemu mechaniki są fajne ale czemu kwarce są złe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michszy napisał(-a):

A ja uważam, że będzie zdecydowanie za mały. Miałem ten model i na żywo sprawia wrażenie delikatnego/małego, odczucie potęguje jeszcze jego niewielka grubość. A nadgarstek mam zdecydowanie mniejszy niż 18,5 cm.

 

Mysle, ze to kwestia subiektywna. Nie mowie nawet o vintage ale majac 18 - 18.5 cm nadgarstek podbieralem zonie MV Redentore 36 mm, ktory dla mnie lezy bardzo dobrze (ale ja lubie mniejsze zegarki):

 

IMG_2096.thumb.JPG.bdf116fb3bc3d5f650998e9e179344a8.JPG

 

Sam mam w kolekcji i czesto nosze Seiko SARB 035, ktory ma 38 mm srednicy i 45 mm L2L i tez lezy idealnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.