Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

C60 w brązie ale coś mnie powstrzymuje... cena a no cena... (w sensie czy nie lepiej dołożyć do Orisa 65)

Edytowane przez lukighost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
On 4/29/2021 at 7:21 PM, PistolPete said:

W przypadku płatności w EUR kod MOD10 powinien dać 10% zniżki.

W GBP też działa. :)

27 minutes ago, lukighost said:

C60 w brązie ale coś mnie powstrzymuje... cena a no cena... (w sensie czy nie lepiej dołożyć do Orisa 65)

Sam musisz sobie odpowiedzieć... Może wystarczy odpowiedź na pytanie: "co do mnie bardziej gada?"... :)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tts napisał(-a):

W GBP też działa. :)

Sam musisz sobie odpowiedzieć... Może wystarczy odpowiedź na pytanie: "co do mnie bardziej gada?"... :)

bardziej gada Krzysztof mimo, że wszystkie zegarki mam z ciekawymi tarczami, nic normal :) no niech będzie masz racje 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, lukighost said:

bardziej gada Krzysztof mimo, że wszystkie zegarki mam z ciekawymi tarczami, nic normal :) no niech będzie masz racje 😜

Limitka, tarcza "wycudowana" ;), COSC... powinno się zgadzać, pod warunkiem, że gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tts napisał(-a):
13 godzin temu, clusca napisał(-a):

Tak patrzę na te nowości od Krzysztofa i mam z nimi jeden problem. Nie mogę się zdecydować: biały Auto, czy biały GMT ;)

Ktoś coś już zamówił? Jestem ciekaw zdjęć i wrażeń użytkowników. Może to pomoże rozwiać wątpliwości :)

Ja mam inny... jedyny jaki do mnie gada to Elite, ale brakuje mi w nim GMT. :(

Ja od wczoraj bije się z białym auto ...495 funciakow dużo nie duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pękłem....

 

13718135_Screenshot_20210502-084733_AquaMail.thumb.jpg.333defd393266821acde2f46ce2f304c.jpg

Odkąd go zobaczyłem, włączył mi się "chcę go" i lekarstwo mogło być jedno. Czwarty zegarek kupiony w tym roku z czego na razie zostały dwa....dwa stare sprzedane...więc cały czas trojzegarkowcem jestem, w tym momencie z jednym nadmiarowym do sprzedania. Ależ jestem ciekawy tego CH 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Nie sądzę żeby rozczarował. Rzadko kiedy ktoś żałuje zakupu Krzyśka, a ten model jest bardzo rozsądnie wyceniony.
Czekamy na nadgarstkowe i na pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

Ja pękłem....

Odkąd go zobaczyłem, włączył mi się "chcę go" i lekarstwo mogło być jedno. Czwarty zegarek kupiony w tym roku z czego na razie zostały dwa....dwa stare sprzedane...więc cały czas trojzegarkowcem jestem, w tym momencie z jednym nadmiarowym do sprzedania. Ależ jestem ciekawy tego CH 😁

No to czekamy na fotki, tymczasem u mnie dziś C7

 

IMG20210502130353 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się pochwalę jak będę go miał w rękach, a w zasadzie na ręce 😁 wydaje mi się, że po długich i bezowocnych poszukiwaniach zegarka z jasną tarcza (DS4, PR100, architekt, khaki field ) w końcu udało mi się znaleźć to czego szukałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś wewnętrzną rozterkę. 

Urlopuje się do połowy maja i prawie cały dzień chodzę w luźnych / sportowych ciuchach. Wrzuciłem C65 spowrotem na bransoletę i zastanawiam się czy taki sikor pasuje do spodni dresowych i t-shirtów? 

 

_20210506_091521.thumb.JPG.b2c04f40fa5e793325d2a74e421c7681.JPG

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, evilym napisał(-a):

Mam jakąś wewnętrzną rozterkę. 

Urlopuje się do połowy maja i prawie cały dzień chodzę w luźnych / sportowych ciuchach. Wrzuciłem C65 spowrotem na bransoletę i zastanawiam się czy taki sikor pasuje do spodni dresowych i t-shirtów? 

 

_20210506_091521.thumb.JPG.b2c04f40fa5e793325d2a74e421c7681.JPG

 

Panie, już urlopujesz od połowy maja a połowy maja jeszcze nie było.

Zrób selfie w lustrze a najlepiej całą serię w różnych konfiguracjach ubioru. Zostanie powołane gremium ekspertów żeby rozwiązać ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, evilym napisał(-a):

Mam jakąś wewnętrzną rozterkę. 

Urlopuje się do połowy maja i prawie cały dzień chodzę w luźnych / sportowych ciuchach. Wrzuciłem C65 spowrotem na bransoletę i zastanawiam się czy taki sikor pasuje do spodni dresowych i t-shirtów? 

 

Widac, ze urlop bo i skala problemow inna :D

 

A na powaznie - od ponad roku pracuje z domu i zdarza mi sie nosic na rozruszanie garniturowca do dresow - w koncu to dress watch :D

Dla mnie wyglada ok, sportowy zegarek na bransolecie przejdzie naprawde do niemal wszystkiego, lacznie z bermudami i t-shirtem.

 

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, evilym napisał(-a):

Mam jakąś wewnętrzną rozterkę. 

Urlopuje się do połowy maja i prawie cały dzień chodzę w luźnych / sportowych ciuchach. Wrzuciłem C65 spowrotem na bransoletę i zastanawiam się czy taki sikor pasuje do spodni dresowych i t-shirtów? 

 

_20210506_091521.thumb.JPG.b2c04f40fa5e793325d2a74e421c7681.JPG

 

 

To taki zegarek, że pasuje do wszystkiego. Trafiłeś na słabą pogodę, to chociaż ładny zegarek pocieszy ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od roku mam home office i dresik nie gryzie się przesadnie z Krzysiem, ani innymi, bardziej eleganckimi zegarkami

Zresztą siedzi człowiek przy biurku to dresów na nogach nie widzi (za to jak wygodnie :P), a zegarek już tak, więc musi nosić taki, który sprawia radość, a nie taki co do spodni pasuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sielwolf napisał(-a):

Panie, już urlopujesz od połowy maja a połowy maja jeszcze nie było.

Zrób selfie w lustrze a najlepiej całą serię w różnych konfiguracjach ubioru. Zostanie powołane gremium ekspertów żeby rozwiązać ten problem.

Do połowy maja. 

 

22 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

 

Widac, ze urlop bo i skala problemow inna :D

 

A na powaznie - od ponad roku pracuje z domu i zdarza mi sie nosic na rozruszanie garniturowca do dresow - w koncu to dress watch :D

Dla mnie wyglada ok, sportowy zegarek na bransolecie przejdzie naprawde do niemal wszystkiego, lacznie z bermudami i t-shirtem.

 

👍

Hehe, coś w tym jest! 

A co do Ch. W to od kilku miesięcy nosiłem go na pasku i do pracy raczej do bussines casual. Chyba sobie go zakodowałem jako "ten bardziej elegancki" niż sportowy. 

 

Ale że Aquis poleciał na serwis to brakowało mi czegoś na bransolecie. 

 

W sumie to już się zadomowił jako kompan w podróży po deser do cukierni :)

_20210506_102014.thumb.JPG.f355247a2995024ec38bd8b00d4e8035.JPG

 

 

 

22 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

 

To taki zegarek, że pasuje do wszystkiego. Trafiłeś na słabą pogodę, to chociaż ładny zegarek pocieszy ;) .

No tak :P

A urlop musiałem wybrać, bo to ojcowski jest i ma się na to dwa lata... A syn ma drugie urodziny 15 maja :P

17 minut temu, Najki napisał(-a):

Ja też od roku mam home office i dresik nie gryzie się przesadnie z Krzysiem, ani innymi, bardziej eleganckimi zegarkami emoji846.png

Zresztą siedzi człowiek przy biurku to dresów na nogach nie widzi (za to jak wygodnie :P), a zegarek już tak, więc musi nosić taki, który sprawia radość, a nie taki co do spodni pasuje emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też prawda! 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje córeczki też 2 lata kończyły w zeszłym tygodniu :D Wszystkiego dobrego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

 

Widac, ze urlop bo i skala problemow inna :D

 

A na powaznie - od ponad roku pracuje z domu i zdarza mi sie nosic na rozruszanie garniturowca do dresow - w koncu to dress watch :D

Dla mnie wyglada ok, sportowy zegarek na bransolecie przejdzie naprawde do niemal wszystkiego, lacznie z bermudami i t-shirtem.

 

👍

Zgadzam się w 100%

Charlie również potwierdza 🤪

Zrzut ekranu 2021-05-6 o 13.03.32.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

 

Gratki, fajny jest 🙂 Jak pierwsze wrażenia?

A tymczasem u mnie taki zawodnik 😉

 

IMG20210507095134 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TRobert napisał(-a):

Gratki, fajny jest 🙂 Jak pierwsze wrażenia?

Bardzo fajna otoczka samego zegarka, kartonik idealnie dopasowany do pudełka z zegarkiem, samo pudełko, takie drobne szczegóły budujące pozytywne pierwsze wrażenie.

A sam zegarek - pozytywnie, chyba się polubimy :) Wizualnie podoba mi się, taka trochę Omega AT, wiec może dlatego ;) Może pomarańczowe akcenty mogły by być bardziej pomarańczowe. Wygodny pasek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz_M napisał(-a):

Bardzo fajna otoczka samego zegarka, kartonik idealnie dopasowany do pudełka z zegarkiem, samo pudełko, takie drobne szczegóły budujące pozytywne pierwsze wrażenie.

A sam zegarek - pozytywnie, chyba się polubimy :) Wizualnie podoba mi się, taka trochę Omega AT, wiec może dlatego ;) Może pomarańczowe akcenty mogły by być bardziej pomarańczowe. Wygodny pasek. 

Faktycznie te pomarańczowe akcenty mało widoczne, a pudełka od jakiegoś czasu mają naprawdę fajne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufffff! W końcu dotarła moja piękna opaska od Nick’a Mankey’a :) Ttoche to trwało, bo przesyłka zawisła gdzieś „nigdzie” na prawie 2 miesiąca, ale ostatecznie zamówienia ze stycznia w końcu u mnie! :D Miałem już tą opaskę i jednoznacznie stwierdzam - MEGA! Super wygodna i moim zdaniem idealnie komponuje się z moim Krzysiem :) 

 

Oceńcie sami :) 

50027CAD-87C7-47F6-BDEE-957C57327700.jpeg

2D600508-8C27-4FEA-85D7-BB9EA8AE370E.jpeg

E1DC5E43-71F5-4EFE-A4F8-3996813D1011.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.