Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie go kliknąłem, ale imho jednak zbyt kolorowy na tarczy. Obecnie już nie mam tego problemu, gdyż limitka rozeszła się w niespełna 24 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze to wygląda. Foto kradzione z WUS.3d9c15494bd2b4e9f3a9ff6d82fdcf13.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeceny zaczęły się u Krzyśka 

 

_20210707_144439.thumb.JPG.cadf49fc3bf59dbbbe6551c364afa160.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2021 o 20:42, tomek123er napisał(-a):

Tył

20210607_204357.jpg

 

Tą stroną do wierzchu mógłbym nosić 🙂 Bo tarcza bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeceny u Krzyśka... szkoda, że ceny nie są tak dobre jak w poprzednich edycjach :) ja polowałem na c63 GMT ale nie ma w ofercie

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma, co się lubi... to się kupuje Grand Tourera za pół ceny😁 Coraz bardziej mi podchodzą takie filigranowe chrono na meszu. A kwarcem się nie brzydzę, więc może znajdziemy wspólny język z kolegą C3 GT🤩 Liczyłem na tańszego Lympstone'a, ale się przeliczyłem...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się kurdę spóźniłem...no nic, czekamy na jutro, pewnie coś odświeżą jak to zwykle u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dają coraz mniej i coraz bardziej ograniczony asortyment.

Poniekąd to rozumiem, pozycja marki się ustabilizowała, dobre czasy wyprzedaży nie wrócą :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W sumie nie planuję kolejnych zegarków od nich, ale podajcie linka chociaż popatrzę bo mi nie wysłali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zerknąłem dopiero teraz i muszę powiedzieć, że patrząc na to co jeszcze zostało, to nie jestem pod wrażeniem. Za bardzo się przyzwyczailiśmy do dobrego w przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Jak dla mnie dają coraz mniej i coraz bardziej ograniczony asortyment.

Poniekąd to rozumiem, pozycja marki się ustabilizowała, dobre czasy wyprzedaży nie wrócą :)

 

 

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Ja zerknąłem dopiero teraz i muszę powiedzieć, że patrząc na to co jeszcze zostało, to nie jestem pod wrażeniem. Za bardzo się przyzwyczailiśmy do dobrego w przeszłości.

 

Teraz jest 29 pozycji. Ja otwarłem maila od razu po otrzymaniu i było ponad 160.

 

Może dają mniej zegarków z danego modelu więc szybciej się lista kurczy. 

Albo więcej osób korzysta :)

 

Jak oglądałem C5 z białą tarczą w rozmiarze 39mm i się tak chwilę zastanawiałem, to po odświeżeniu strony już nie mogłem dodać do koszyka. A po kilka minutach zniknął z listy całkowicie. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga ciekawe bo jestem zapisany na newsletter a informacji o wyprzedaży nie dostałem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na początek dali po kilka zegarków z każdego modelu, bo nie chcą, aby wszystkie ciekawe modele, na które jest wzięcie wyprzedały im się w "przedsprzedaży" dla newsletterowców.

Zresztą w mailu jest wyraźnie napisane, że to jest "exclusive 24-hour preview to the Christopher Ward Sale" oraz "gone in 60 seconds", więc szykować się na jutro Panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Swoją droga ciekawe bo jestem zapisany na newsletter a informacji o wyprzedaży nie dostałem :)

 

Newslettery wysyłane są partiami, a nie wszystkie na raz. Najwyraźniej miałeś pecha i dostaniesz z opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Najki napisał(-a):

Newslettery wysyłane są partiami, a nie wszystkie na raz. Najwyraźniej miałeś pecha i dostaniesz z opóźnieniem.


Dzięki, nie wiedziałem. W sumie na nic nie poluję ale mimo wszystko lubię sobie popatrzeć :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, evilym napisał(-a):

Jak oglądałem C5 z białą tarczą w rozmiarze 39mm i się tak chwilę zastanawiałem, to po odświeżeniu strony już nie mogłem dodać do koszyka. A po kilka minutach zniknął z listy całkowicie. 

 

A w jakiej były cenie pamiętasz? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Krygo napisał(-a):

 

A w jakiej były cenie pamiętasz? :(

270€


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie wynika z tego, że jeden jest nowy, drugi ze zwrotu (nearly new).

Odświeżyli coś dziś?

Bo do 15:30 nic nie było, a później nie miałem czasu już sprawdzać.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często "nearly new" są droższe od "half price'ów". Podobnie mogą wystąpić różnice w cenie między dwoma egzemplarzami "nearly new", pewnie jest to uzależnione od ich stanu (czy mają jakieś oznaki używania, czy jedynie ściągnięte folie itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.