Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Fałszywa skromność na bok, na bank nie są gorsze od tych na stronie Krzyska. 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

Fałszywa skromność na bok, na bank nie są gorsze od tych na stronie Krzyska. 👍

 

Niech będzie, że są podobnie smaczne, ale jakościowo to inna liga :D Co nie zmienia faktu, że jestem zadowolony z efektu, bo pewnie Krzysiowe sesje są robione sprzętem za wielokrotność ceny mojego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, Masu said:

Niech będzie, że są podobnie smaczne, ale jakościowo to inna liga :D Co nie zmienia faktu, że jestem zadowolony z efektu, bo pewnie Krzysiowe sesje są robione sprzętem za wielokrotność ceny mojego :) 

Zdjęcia robi człowiek, nie sprzęt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tts napisał(-a):

Zdjęcia robi człowiek, nie sprzęt. ;)

I tak i nie :) W moich zdjęciach przykładowo widzę ograniczenia wynikające z taniego obiektywu makro (500zł) i tanich lamp (100zł), a nie braku doświadczenia lub pomysłów.

To drugie w końcu zdobywałem robiąc poniższe fotki telefonem, kiedy za softboxa służył mi monitor komputera rozpraszający światło w odbiciu białej ściany  :) 

 

IMG_20190529_184621-4.thumb.jpg.2ead23272bde0ee9091860a2842c4778.jpg

 

IMG_20190529_185113-2.thumb.jpg.23d530b5760e8f5a6fe853e56dd9dcda.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek pozieleniał.. Nadużywał alkoholu na urlopie 🤢

IMG_20210813_103219.jpg


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 8/18/2021 at 10:06 AM, Masu said:

I tak i nie :) W moich zdjęciach przykładowo widzę ograniczenia wynikające z taniego obiektywu makro (500zł) i tanich lamp (100zł), a nie braku doświadczenia lub pomysłów.

To drugie w końcu zdobywałem robiąc poniższe fotki telefonem, kiedy za softboxa służył mi monitor komputera rozpraszający światło w odbiciu białej ściany  :) 

To tylko potwierdza to co napisałem. ;)

Dotarcie do granicy sprzętu, to dobry znak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy diver COSC 42 mm z falowaną tarczą.

Teraz tylko teaser - start 26.8

Może być zdjęciem przedstawiającym zegarek na rękę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nastąpiło przejęcie od [mention=110990]Łukasz_M[/mention] i jest pierwszy Krzyś w kolekcji, miała być biała tarcza i chyba będzie dobra parka EDC:D


Fajna parka. Ten biały Krzyś też za mną chodzi. Jak już troszkę ponosisz, to napisz jakie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Niech się dobrze nosi 👍

 

Dzięki za sprawną transakcję:)

 

19 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 


Fajna parka. Ten biały Krzyś też za mną chodzi. Jak już troszkę ponosisz, to napisz jakie wrażenia.

 

 

Jasne, na pewno się podzielę opinią jak się z nim oswoję, zobaczymy czy wygra z Khaki ze srebrną tarczą:p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Amatsubu napisał(-a):

Nastąpiło przejęcie od @Łukasz_M i jest pierwszy Krzyś w kolekcji, miała być biała tarcza i chyba będzie dobra parka EDC:D

casio cw.jpg

Gratki.

Ja się jednak pytam skąd ten perlon, jakiej jakości i czy dostępne 18mm? 😛


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile

Pierwsze wrażenia na świeżo:

 

Tarcza jest bardzo jasna, wręcz polarna biel, ale czytelność jest zadziwiająco dobra, bo indeksy "gunmetal" wyraźnie się odznaczają.

Tak jak pisał Łukasz, pomarańczowe akcenty są blade i nie rzucają się w oczy. Zegarek sprawia wrażenie trochę sterylnego, ale zyskuje w świetle, ponieważ widać wtedy jak dobrze zrobione są indeksy, wskazówki oraz sama koperta. Bardzo podoba mi się subtelne okno datownika, ładnie wykończone, ale bez nachalnej ramki.

Jeśli chodzi o dekiel to wolałbym chyba ładny grawer, ale werk wygląda zgrabnie i Elabore w tych pieniądzach to fajna sprawa. Zresztą, ogólnie wykonanie i otoczka na bardzo wysokim poziomie.

 

W białej wersji to zegar zdecydowanie paskolubny, nie widzę go na bransie.

 

Sam rozmiar  ukształtowanie uszu i L2L to według mnie ideał.

 

Ja długo zostanie nie wiem, ale ma coś w sobie:)

 

15 minut temu, evilym napisał(-a):

Gratki.

Ja się jednak pytam skąd ten perlon, jakiej jakości i czy dostępne 18mm? 😛

 

To oryginalny perlon Eulit, nie jestem pewny czy jest 18mm, ale jeśli szukasz perlonu to na pewno chcesz właśnie od nich:D Mam jeszcze dwuczęściowy niebieski 20mm, też fajny.

20210825_101405.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Miałem nadzieję że odpowiesz inaczej 😬

Tak, robią 18mm.

Rozumiem że wart ceny? To jakiś konkretny kolor / model? 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, evilym napisał(-a):

Eh... Miałem nadzieję że odpowiesz inaczej 😬

Tak, robią 18mm.

Rozumiem że wart ceny? To jakiś konkretny kolor / model? 

 

 

Atlantic szary, dwuczęściowy to Palma Pacific gdybyś chciał, moim zdaniem warto, choć swoje kupiłem w Krk u Magdakeny Wojnar (Perfekta) po bodajże 89zł  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam perlona od Eulit w tym samym kolorze co kolega wyżej tylko szerszy - 20 mm. Kupiłem kiedyś do Seiko SARB033 i nosiłem tylko kilka razy. Gdy kupowałem to zupełnie nic nie wiedziałem o perlonach. Myślałem, że pasek będzie miękki i wygodny (bo wyglada jak spleciony materiał), a okazało się, że to jakieś tworzywo sztuczne i pasek jest bardzo twardy, sztywny. Wygląda ładnie, ale nie jest specjalnie wygodny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj się zgadzam, bo to po prostu jest tworzywo sztuczne i w dotyku jest zdecydowanie sztywne i plastikowe, natomiast wygląda fajnie i nosi się moim zdaniem wygodnie, ale to oczywiście kwestia indywidualna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amatsubu napisał(-a):

20210825_101405.jpg

 

Strasznie blado wyszedł na tym zdjęciu w zestawieniu z jasnym paskiem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

 

Strasznie blado wyszedł na tym zdjęciu w zestawieniu z jasnym paskiem ;) 

 Ni umim w zdjęcia i wyszło jaśniejsze niż na żywo, ale mam sporo ciemniejszych pasków i poeksperymentuję potem, może założę ten brązowy od Ciebie:p Ogólnie to coraz bardziej kupuję tę biel, też polowałem na tego białego OS-a co Ty, ale ten chyba zostanie na dłużej.

 

Widziałbym tu hybrydę od CW, tę czarno-pomaranczową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bliżej rzeczywistego światła, ten pasek jest sporo ciemniejszy, bardzo ładny zegarek moim zdaniem.

 

 

20210825_151148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Najki napisał(-a):

Też mam perlona od Eulit w tym samym kolorze co kolega wyżej tylko szerszy - 20 mm. Kupiłem kiedyś do Seiko SARB033 i nosiłem tylko kilka razy. Gdy kupowałem to zupełnie nic nie wiedziałem o perlonach. Myślałem, że pasek będzie miękki i wygodny (bo wyglada jak spleciony materiał), a okazało się, że to jakieś tworzywo sztuczne i pasek jest bardzo twardy, sztywny. Wygląda ładnie, ale nie jest specjalnie wygodny.

Dzięki za opinię! 

Nabyłem ostatnio jakiś chiński pseudo perlon i faktycznie komfort noszenia taki sobie (szorstki i twardy). Myślałem że te org. Eulit będą o wiele lepsze pod względem przyjemności noszenia. Pasowałoby mi zapoznać się z paskiem przed wydaniem 100zł... 

Ktoś będzie niebawem na Śląsku? 😋

 

2 godziny temu, Amatsubu napisał(-a):

No tutaj się zgadzam, bo to po prostu jest tworzywo sztuczne i w dotyku jest zdecydowanie sztywne i plastikowe, natomiast wygląda fajnie i nosi się moim zdaniem wygodnie, ale to oczywiście kwestia indywidualna:)

A jak wygląda wykończenie końcówki paska? Nie od strony klamerki. Mógłbyś cyknąć w wolnej chwili kilka zdjęć? Bo tą chińszczyzne co mam to taka klejona, byle jaka. Po kilku założeniach zaczęła się już strzępić 😖


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]Amatsubu [/mention] Dzięki za pierwsze wrażenia. Zegarek mi się bardzo podoba. Takie idealne rozmiarowo EDC. I na tym perlonie bardzo mu fajnie. Osobiście nie przepadam ani za perlonem ani za NATO, ale w tym wypadku jest zaskakująco dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.08.2021 o 16:22, evilym napisał(-a):

Dzięki za opinię! 

Nabyłem ostatnio jakiś chiński pseudo perlon i faktycznie komfort noszenia taki sobie (szorstki i twardy). Myślałem że te org. Eulit będą o wiele lepsze pod względem przyjemności noszenia. Pasowałoby mi zapoznać się z paskiem przed wydaniem 100zł... 

Ktoś będzie niebawem na Śląsku? 😋

 

A jak wygląda wykończenie końcówki paska? Nie od strony klamerki. Mógłbyś cyknąć w wolnej chwili kilka zdjęć? Bo tą chińszczyzne co mam to taka klejona, byle jaka. Po kilku założeniach zaczęła się już strzępić 😖

 

Zawiodłem się na Eulicie i drugi raz bym nie kupił. Pasek jest mało przyjemny w dotyku i bardzo sztywny. Można go jednak "dogiąć" dość dobrze do nadgarstka. Wykończenie paska widoczne na poniższych zdjęciach.

 

Kiedyś udało mi się kupić perlon u pewnego zegarmistrza. Mimo że kosztował 10 razy mniej, to był dużo lepszy jakościowo.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jogi
literówki

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.