Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

No jest duże to zapiecie w porównaniu do Certiny i OS. Gdzieś ten mechanizm musi się schować.

 

PXL_20210930_052132158.thumb.jpg.0aae673d722f9c537c602d83e2e2d728.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tts napisał(-a):

Inna sprawa, że na pierwszy rzut oka wygląda mi na to, iż zapięcie w C65 jest nieproporcjonalnie w stosunku do koperty. Muszę sobie to głębiej zinwestygować. 

Tak to wygląda

DSC_9045.thumb.JPG.9601d7790afde0ba3b33feb0ce111f46.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było, ale Krzysztof atakuje nowymi kolorami Sealanderów. Biały czy czarny... to już nie jest dylemat. Teraz trzeba wybierać między zielonym a niebieskim, a to jeszcze trudniejsze moim zdaniem, bo oba wyglądają świetnie, a zielony na canvasie wręcz rewelacyjnie :)

https://www.christopherward.com/sport-new/blue_green?start=0&sz=36

 

 

image.thumb.png.b2f5f04495298ff6654a78bf8f93f261.png

 

 

image.thumb.png.e276c51e363b39ff97e95ce5cff18064.png

 

 

image.thumb.png.e1ea15fbf4f5e8ec39b02928ae8630d9.png

 

 

image.thumb.png.a613a7f2719cdbdc72966530387a18da.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasków też przybyło, jest w czym wybierać.

Jak dla mnie najfajniejszy zielony właśnie na zielonym canvasie, może dlatego że mam już niebieski c65.

Szkoda tylko, że regularna cena nie zachęca, może jak będzie na wyprzedaży za 50% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można z tego 100 funcaków urwać kodem, ale i tak cena nie zachęca. Nie sądzę jednak, żeby szybko puścili je na 50% wyprzedaży. Tym bardziej, że zwykłe C65 były na wyprzedażach, ale GMT już niekoniecznie, a mnie się właśnie ten zielony GMT podoba. Tylko mam dylemat, bransa czy canvas. Mogliby zrobić tą zieloną wersję w brązie. Wyglądałaby MZ świetnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest taka wygórowana w porównaniu z innymi modelami na Sellicie, no ale mnie się podobają te proste wersje, bez gmt. Szczególnie zielony na bransie - bo dobry pasek pod kolor można sobie dokupić albo zamówić ręcznie robiony. A bransa kosztuje 195 euro... Jeszcze różnica między granatową tarczą i zieloną: zielona ma super fakturę, a granatowa bardziej "elegancka".


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jesienny kwiatek wśród zwiędłych liści:

 

IMG-20211010-121559-edit-631460994725000


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąziak. Walczę z tymi 40MM ale jakoś ciężko.....

IMG_20211020_154921.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, rozważam zakup białego C60 Trident Pro 600 ze strony: https://www.christopherward.com/dive/c60-trident-pro-600/C60-42ADA3-S0KW0-B0.html. Przeszukałem wątek i rozumiem, że pojawiają się promocje/kody promocyjne, w Google nie znalazłem żadnych działających kodów - może Wy dysponujecie i moglibyście poratować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że cena w funtach jest znacznie bardziej korzystna, a walutę zmienia się na dole strony, jakbyś nie mógł znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że styczeń nie jest wcale tak daleko. Często w styczniu mają wyprzedaże ze sporymi rabatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Najki napisał(-a):

A ja dodam, że styczeń nie jest wcale tak daleko. Często w styczniu mają wyprzedaże ze sporymi rabatami.

+1

Też bym poczekał do stycznia. Jak nie będzie tego konkretnego to trudno, może będzie inny. Dla -50% można przełknąć gorycz innego koloru 😉


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie w styczniu to możliwe że kilkanaście procent znizki zrobią jeszcze w tym roku na czarny piątek, łykend czy cokolwiek. Teraz to chyba bym nie kupował w regularnej cenie, tym bardziej, że choć to porządnie wykonane zegarki, ich cena jest w mojej ocenie zbyt wysoka jak na nasze polskie kieszenie. Bardziej adekwatna jest ta -50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.