Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości chciałem zobaczyć jak to wygląda i dotarłem już do końca zamówienia gdzie muszę podać nr karty albo zapłacić paypalem i mam takie informacje. Cały czas total mi pokazuje kwotę 845 i podatek nie jest doliczony do kwoty zamówienia. Czy ta kwota podatku już jest w tej kwocie 845. W sumie zawsze ceny są podawane brutto więc total powinien być już z podatkiem jak dobrze rozumiem.

 

Screenshot_2021-11-12-16-12-39-124_com.opera.browser.jpg

Edytowane przez andykrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota ulegnie lekkiej korekcie w górę, gdy nastąpi weryfikacja adresu wysyłki z paypala.
Jak chcesz teraz poznać dokładną cenę to wypełnij weryfikacje bez paypala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amatsubu napisał(-a):

Czy ktoś z Was wie może czy u Krzysia zdarzają się obniżki na bransy? 

Obniżki na bransy raczej nie, choć bodajże w zeszłym roku były na przełomie grudnia/stycznia dostępne do C65 w fajnej cenie, ale rozeszły w mig.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Obniżki na bransy raczej nie, choć bodajże w zeszłym roku były na przełomie grudnia/stycznia dostępne do C65 w fajnej cenie, ale rozeszły w mig.

 

Dzięki za info:) W takim razie może się skuszę z kodem -10%, bo sprzedaję większość zegarków, a zostaje chyba tylko Sealander i Oceanus jak na razie. 

 

I tak drogo wychodzi, ale bransa fajna i wypadałoby mieć:p

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet taką datę udźwignę w zgrabnej i wygodnej kopercie😉

 

IMG_20211113_172417_edit_313217338591788.thumb.jpg.7286c222d5dc4c4b3e894805c907703f.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na próbę założyłem czarną gumę. Moim zdaniem wygląda ciekawie, a Waszym? Hot or not? ;)

 

20211113_133327464_iOSaaabbb-800pxhigh.thumb.jpg.14050763b4c23fd874454c3635d2ca48.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2021 o 10:02, Amatsubu napisał(-a):

Wszystkie te Sealandery są fajne kolorystycznie, szkoda że niebieskiego ombre nie zrobili. 

 

Białas robi teraz jakieś 2-3s na dobę więc spoko, ale za to bransy nie mam;p

 

 

20211109_095925.jpg

Jak wrażenia z użytkowania? Korci mnie biały GMT, tylko zastanawiam się czy brać  teraz czy czekać do czarnego piątku ;)

Zdecydowanie wolę na bransolecie, ale ten hybrydowy pasek z pomarańczowymi dodatkami też jest świetny i wizualnie mi się widzi, ale czy warto wydać dodatkowe 300 PLN?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tommly napisał(-a):

Jak wrażenia z użytkowania? Korci mnie biały GMT, tylko zastanawiam się czy brać  teraz czy czekać do czarnego piątku ;)

Zdecydowanie wolę na bransolecie, ale ten hybrydowy pasek z pomarańczowymi dodatkami też jest świetny i wizualnie mi się widzi, ale czy warto wydać dodatkowe 300 PLN?

 

Tak ogolnie, to ciężko się czegoś przyczepić, zwłaszcza przy cenie, którą zapłaciłem. 

 

Wszystko raczej zależy od tego czy styl zegarka Ci odpowiada, bo jakościowo jest super. Sellita dobrze trzyma czas, a koronka chodzi mega płynnie i nie lata jak szalona po odkręceniu (w GMT masz nawet SW330). Najlepsze jest wykonanie koperty i samych elementów tarczy, naprawdę solidna robota. 

 

Biały jest naprawdę jasny i "czysty", czasami wygląda trochę sterylnie, ale ogólnie to bardzo fajna wersja. Czytelność jest dobra, indeksy wyraźnie się odznaczają. 

 

Co do paska, też mi się bardzo podoba ta hybryda, ale nie wiem jak jest na żywo. W razie czego Hirsch robi bardzo dobre hybrydowe kauczuki, które możesz nawet dostać nieco taniej. Mam takiego w wersji kauczuk/sailcloth z żółtym przeszyciem na Zelosie, bardzo dobre paski.

 

Na razie sam się muszę zastanowić czy dać ponad 800zł za bransę, bo przy tych cenach to już mnie kusiło żeby od razu tę hybrydę wrzucić do koszyka i mieć z głowy:p

 

 

Z tym BF też rozsądek podpowiada poczekać, ale nie wiadomo czy na przecenie będą Sealandery. Tak obiektywnie to zegarek wart kasy patrząc na konkurencję, ale jeśli Ci się nie spieszy to może zaczekaj i jak nie będzie to najwyżej zamówisz po normalnej cenie.

Edytowane przez Amatsubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Amatsubu napisał(-a):

Z tym BF też rozsądek podpowiada poczekać, ale nie wiadomo czy na przecenie będą Sealandery. Tak obiektywnie to zegarek wart kasy patrząc na konkurencję, ale jeśli Ci się nie spieszy to może zaczekaj i jak nie będzie to najwyżej zamówisz po normalnej cenie.

Ostatnio były chyba prawie wszystkie zegarki na -15%.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie minimum -20% na BF, żeby była w miarę znaczącą różnica w porównaniu do aktualnego kodu obniżającego Sealandera z 700 na 600 funciaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Na letniej -25%

Ale na zimowej i letniej są tylko niektóre modele i do tego jeszcze w ograniczonych ilościach. Wtedy można wyrwać coś nawet -50%.

 

Na Black Friday chyba na wszystko (z wyjątkami jakiś mega świeżych lub limitowanych edycji). 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na Black Friday NPB obniży kurs funta na 3 złote. Nie będzie tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem, że na Black Friday NPB obniży kurs funta na 3 złote. Nie będzie tak źle
Żeby z tego nie było "black monday". Obiło mi się o uszy, że właśnie pęka chińska bańka nieruchomościowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja bransoleta trafiła do celnika. Czy Krzyś w żaden sposób nie infornuje, że podatku ma nie być czy po prostu paczki z automatu tam lądują? Akurat bezpośrednio od CW nic nie zamawiałem jeszcze, a spoza Polski też już sporo czasu, normalnie celnik byłby oczywisty.

 

CW jest w stanie to załatwić jak napiszę czy muszę  pierdzielić się z dosyłaniem xx formularzy, wszystkuch danych osobowych, poświadczeń, że nie ma tam broni masowej zagłady, numeru buta i pewnie jeszcze płaceniem opłat manipulacyjnych?:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Amatsubu napisał(-a):

No i moja bransoleta trafiła do celnika. Czy Krzyś w żaden sposób nie infornuje, że podatku ma nie być czy po prostu paczki z automatu tam lądują? Akurat bezpośrednio od CW nic nie zamawiałem jeszcze, a spoza Polski też już sporo czasu, normalnie celnik byłby oczywisty.

 

CW jest w stanie to załatwić jak napiszę czy muszę  pierdzielić się z dosyłaniem xx formularzy, wszystkuch danych osobowych, poświadczeń, że nie ma tam broni masowej zagłady, numeru buta i pewnie jeszcze płaceniem opłat manipulacyjnych?:p

Z automatu lecą. Ja miałem taką sytuację z zamówionym zegarkiem.  Odpisałem DHL tak jak poniżej żeby sobie jaj nie robili i temat zamknięty.

 

 

(...) chciałbym nadmienić, że zgodnie z informacją na stronie sprzedawcy oraz informacjami  na liście przewozowym (między innymi Dutes and taxes paid i DDP), koszty celno-skarbowe powinny zostać opłacone przez Nadawcę/Sprzedawcę i w poprzednich zamówieniach (po 01/2021) nie było sytuacji naliczania dodatkowych opłat. Proszę o zweryfikowanie tego z Nadawcą. [email protected] 
 
image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

25 minutes ago, Amatsubu said:

No i moja bransoleta trafiła do celnika. Czy Krzyś w żaden sposób nie infornuje, że podatku ma nie być czy po prostu paczki z automatu tam lądują? Akurat bezpośrednio od CW nic nie zamawiałem jeszcze, a spoza Polski też już sporo czasu, normalnie celnik byłby oczywisty.

 

CW jest w stanie to załatwić jak napiszę czy muszę  pierdzielić się z dosyłaniem xx formularzy, wszystkuch danych osobowych, poświadczeń, że nie ma tam broni masowej zagłady, numeru buta i pewnie jeszcze płaceniem opłat manipulacyjnych?:p


Wedle mojej wiedzy lądują z automatu, a po ostatnich gimnastykach z DHLem wiem, że CWL przekazuje informację o tym, że pokrywa opłaty. Po prostu DHL sprawdza obie strony transakcji. 
Co do samej procedury, to jeżeli nie dzwoniłeś na infolinię, to zadzwoń, wyślą Ci maila z informacją co trzeba dosłać i tyle. Dzień/dwa dni później proponuję zadzwonić i poprosić aby podali Ci e-mail osoby, która temat prowadzi i tam zrobić "forwarda" wiadomości, którą wysłałeś ze skanami. Potem to już z górki, góra tydzień, seria durnych powiadomień SMS i paczka powinna być na miejscu. ;) W moim przypadku paczka wysłana przez CWL 1.11, na miejscu miała być 3.11, 2.11 od razu wysłałem wszystkie dokumenty, a finalnie to tym, że właśnie dostarczają dowiedziałem się 8.11 ok godziny 10.

 

Generalnie polecam wyprzedzić przeciwnika i dosłać im wszystko co się da, a ew. durne pytania, nękanie mailami i SMSami przyjąć ze stoickim spokojem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Z automatu lecą. Ja miałem taką sytuację z zamówionym zegarkiem.  Odpisałem DHL tak jak poniżej żeby sobie jaj nie robili i temat zamknięty.

 

 

(...) chciałbym nadmienić, że zgodnie z informacją na stronie sprzedawcy oraz informacjami  na liście przewozowym (między innymi Dutes and taxes paid i DDP), koszty celno-skarbowe powinny zostać opłacone przez Nadawcę/Sprzedawcę i w poprzednich zamówieniach (po 01/2021) nie było sytuacji naliczania dodatkowych opłat. Proszę o zweryfikowanie tego z Nadawcą. [email protected] 
 
image.png

 

Dzięki za template, skleciłem coś w ten deseń:p Powinno być jak byk na liście przewozowym, mam nadzieję, że nie będę musiał się bawić w ten cyrk z danymi i formularzami. Napisałem też do CW na wszelki wypadek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.