Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wczoraj nie uzyskałem odpowiedzi na moje maile, ani od DHL ani CW. 

Generalnie to wiem co mam przesłać, bo było to wyszczególnione w mailu z DHL, ale nie powinienem musieć podawać takich informacji w tym wypadku. 

 

Odpisałem po prostu na mail, który przyszedł z DHL, bo i tak było napisane żeby info przesłać w wiadomości zwrotnej. Tej paczki jeszcze na bank nie było wczoraj w PL, ale dobrze by było gdyby dali znać zanim zaczną naliczać opłaty magazynowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też po tej informacji DHL nic nie odpisał, po prostu dostałem paczkę następnego dnia roboczego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając na początku roku, jak weszły w życie przepisy związane z brexitem, dostałem tylko wiadomość, żeby zadeklarować, czy sprzedawca załatwił formalności celne i podatkowe. Teraz kupowałem znowu (początek listopada)  i zegarek wysłany w piątek przyszedł w poniedziałek w następnym tygodniu - bez żadnego kontaktu z urzędem celnym.

A tu moja limitka "Supper at Tiffany"😉

IMG-20211120-154741-edit-82336471177018.

IMG-20211120-155136-edit-82549787453548.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, clusca napisał(-a):

Chyba "super on tiffany" ;)

No, tak też można, chociaż bardziej o wieczorową parafrazę słynnego "Breakfast at Tiffany's" mi chodziło😅

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, ledr said:

Zamawiając na początku roku, jak weszły w życie przepisy związane z brexitem, dostałem tylko wiadomość, żeby zadeklarować, czy sprzedawca załatwił formalności celne i podatkowe. Teraz kupowałem znowu (początek listopada)  i zegarek wysłany w piątek przyszedł w poniedziałek w następnym tygodniu - bez żadnego kontaktu z urzędem celnym.

A tu moja limitka "Supper at Tiffany"😉

 

"Szczynściorz". Ja musiałem, mimo deklaracji CWL i dokumentów jakie wysłałem z paczką, wyjaśniać ze dwa razy, że zegarek z serwisu nie jest zakupem z Alli ani półproduktem... A pytanie o przeznaczenie zegarka naręcznego mnie rozbawiło do łez... 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, tts napisał(-a):

A pytanie o przeznaczenie zegarka naręcznego mnie rozbawiło do łez..

Panie, dokładnie tak było i u mnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tts napisał(-a):

"Szczynściorz". Ja musiałem, mimo deklaracji CWL i dokumentów jakie wysłałem z paczką, wyjaśniać ze dwa razy, że zegarek z serwisu nie jest zakupem z Alli ani półproduktem... A pytanie o przeznaczenie zegarka naręcznego mnie rozbawiło do łez... 😂

 

1 godzinę temu, lukighost napisał(-a):

Panie, dokładnie tak było i u mnie ;) 

Może koledzy zamawiali podejrzanie duże czasomierze - np. U-boaty (taki U 1942...) i istniało prawdopodobieństwo, że to jako "zamienniki" kijów bejsbolowych...😉

A u mnie celnik zobaczył porysowaną tarczę i sam ocenił wartość bliską zeru...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, ledr said:

 

Może koledzy zamawiali podejrzanie duże czasomierze - np. U-boaty (taki U 1942...) i istniało prawdopodobieństwo, że to jako "zamienniki" kijów bejsbolowych...😉

A u mnie celnik zobaczył porysowaną tarczę i sam ocenił wartość bliską zeru...

Racja... C60 43, faktycznie jak Uboat wygląda... do tego nie tak mocno się styrał przez te kilka lat, że uznali: nowy jak nic! 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyło się bez komplikacji, ale bransa skrócona na 16,5 jest jednak troszkę za ciasna nawet przy maksymalnym ustawienia mikroregulacji, więc muszę dołożyć ogniwo, żebym miał jakieś pole manewru na lato:p

 

 

 

20211122_142359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-15% na zegarki z wyjątkiem serii limitowanych, na bransolety też widzę działa w koszyku

z kodem BLACKFRIDAYVIP

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie dostałem maila. Szału nie ma. Na droższe modele da to trochę więcej niż zwykły kupon 100GBP/120EUR, dla wielu zegarków będzie prawie neutralne a dla tych tańszych to nawet mniej niż zwykły kupon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa różne oblicza "zgnilizny" - w zależności od światła:

 

IMG-20211127-134257-edit-185636942428964

IMG-20211127-125137-edit-185232487115484


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Fajny jest 

Dzięki, rzeczywiście: nie jest nudny, a jednocześnie mało ostentacyjny; pasuje mi ten rozmiar 39mm, mimo mojego nadgarstka 19cm, tzn. nie czuję, żeby był za mały.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e9d8b071261a3c6c58236905b88b6273.jpg&key=6b2b712dd8c2fdccbe065b661205e316c8cf3a057c3beeea23a552c5466ea306
“Klejnot nilu”
Wykonanie porządne, bardzo miłe zdejmowanie bransolety. Niestety przez ten system endlink ma „męskie” ogniwo. Idzie mocno w dol, to nie przeszkadza. Z racji szerokich ogniw środkowych bransoleta zwężana tylko do 18mm
Jak na razie w 2dni jest 2s do przodu, czyli bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że by się tym chwalili w specyfikacji, a piszą tylko, że screw down display caseback, więc raczej wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie opis jest nieprecyzyjny, stad pytanie :) Jesli nie ma to szkoda wielka, bo sikor fajny. Podobna sytuacja byla z SARBem i zrezygnowalem. Moj stary poczciwy Khaki takowy dekiel posiada i nie dzwignalbym wg. mojej oceny tego 'regresu' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci szafir od d* strony? Mam SARBa od lat i mineralne szkło na deklu nadal czyste.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Ale po co ci szafir od d* strony? Mam SARBa od lat i mineralne szkło na deklu nadal czyste.

 

 

Po nic. Ot, zwykla fanaberia :)  Wiem, ze to nie wplywa w zaden sposob na funkcjonalosc zegarka, ale tez wiem, ze z czasem ta kwestia zaczynalaby mnie draznic, bo 'zegar fajny, ale dlaczego nie ma tam szafirowego szkla tylko plastik?" Dlatego nie kupuje takich zegarkow i mam spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir od dupki strony nie jest potrzebny, dopóki ktoś nie odkłada zegarka gdzie popadnie, albo nie robi zdjęć mocując go na balustradzie balkonowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.