Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

C63 GMT z bransoletą w ruchu.

Po 28 dniach jest -1s (łącznie). Oczywiście nie jest tak wspaniale, bo czasem przyspiesza (noszony), czasem zwalnia (odkładany), ale mniej więcej wyrównuje się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2021 o 19:02, ewaryst666 napisał(-a):

C63 GMT z bransoletą w ruchu.

Po 28 dniach jest -1s (łącznie). Oczywiście nie jest tak wspaniale, bo czasem przyspiesza (noszony), czasem zwalnia (odkładany), ale mniej więcej wyrównuje się to.

out.mov

To nie możliwe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podoba mi się ten zegarek. Ale nie da się tego zobaczyć na łapie dopóki się nie kupi.  Czy ktoś kto go ma,  może mi go ewentualnie odradzić żebym spał spokojnie?:)  Dodam ze mam nadgarstek 18 cm. Orient kamasu(41.8mm) ma dla mnie idealne rozmiary.  Mierzyłem certine ds action 38mm na bransolecie 20mm i wyglądała na mnie jak damski zegarek stąd uważam że 42mm to idealna koperta dla mnie plus bransoleta 22mm, i ten zegarek jest dość zbliżony gabarytami do orienta kamasu. Czy ten ChW nie jest trochę nadzbyt ekstrawagancki przez te faliste wzory i niebieski kolor?  Bo właśnie nie chce niczego rzucającego się w oczy nadzbyt.. szkoda że nie można tego przymierzyć nigdzie, no i jeszcze ta grubość mnie zastanawia? Nie będzie taki zegar uciążliwy? 

Mówię wam, te forum i te zegarki potrafią pochłonąć człowieka. Za dużo tego jest do wyboru

Pozdr 

Screenshot_20220104-124042_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba, to bierz. Na Krzyśku raczej się nie zawiedziesz, a ta koperta jest bardzo wygodna.

Miałem C65 i u mnie na 17,5-18cm nosił się świetnie, Trident również. Myślę nawet czy aby nie wrócić do C65 w manualu lub automacie..


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, tommly napisał(-a):

Miałem C65 i u mnie na 17,5-18cm nosił się świetnie, Trident również. Myślę nawet czy aby nie wrócić do C65 w manualu lub automacie..

C65 z czarną tarczą i zielonym dwuczęściowym nato (ewentualnie canvasem) to jeden z najładniejszych zegarków jakie miałem przyjemność nosić.

Szkoda, że nigdy nie zrobiłem mu zdjęcia z takim pasiorem, bo wyglądał fenomenalnie - lekko military.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C65 z czarną tarczą i zielonym dwuczęściowym nato (ewentualnie canvasem) to jeden z najładniejszych zegarków jakie miałem przyjemność nosić.
Szkoda, że nigdy nie zrobiłem mu zdjęcia z takim pasiorem, bo wyglądał fenomenalnie - lekko military.

Na beż owym stewardzie może być? :) uwielbiam go
aa4d99f203173160e3d4f3dffd9a6e6d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2022 o 13:07, Najki napisał(-a):

Tymczasem pytam się... gdzie te wyprzedaże styczniowe?! :D 

 

To już jutro :) O ile powtórzy się termin krzyśkowych wyprzedaży z ostatnich dwóch lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje może pojawią się jutro, a dzisiaj na stronie pojawiły się reissues C5 Malvern i C8 Pilota. 
malvern.thumb.PNG.118dfcc6df3d3b298cfe25bb3e3fe23a.PNGpilot.thumb.PNG.cb9630648046692efc4209794d27abb5.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.ba195996e4dd26bf05aa9bc181a40e17.png

 

Kompletnie nie rozumiem tego zamieszania z logo... CW, Chr.Ward, Christopher Ward...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowy obiekt westchnień: )

Powstrzymuje mnie tylko ta średnica zegarka , myślicie ze zegarek 39mm nie będzie za mały na 17.5-18cm nadgarstek?. Certina 38 była mała ale ona miała dodatkowo w uszach 19mm.. Może ktoś wrzucić zdjęcie c63 na swoim nadgarstku? 

Screenshot_20220105-204026_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Najki napisał(-a):


Na beż owym stewardzie może być? :) uwielbiam go
aa4d99f203173160e3d4f3dffd9a6e6d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widać na każdym nylonie mu ładnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Amator87 napisał(-a):

Znalazłem nowy obiekt westchnień: )

Powstrzymuje mnie tylko ta średnica zegarka , myślicie ze zegarek 39mm nie będzie za mały na 17.5-18cm nadgarstek?. Certina 38 była mała ale ona miała dodatkowo w uszach 19mm.. Może ktoś wrzucić zdjęcie c63 na swoim nadgarstku? 

 

Tu masz bez gmt, ale też 39mm. Nadgarstek 19cm. Sama średnica koperty to za mało, że przesądzać, czy ci będzie pasował, czy nie. Dużo zależy od uch (L2L plus kształt/wyprofilowanie), a także od tego, czy masz założoną bransoletę, czy pasek.

 

IMG-20211112-111349-edit-299130277938729


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Iko napisał(-a):

Kompletnie nie rozumiem tego zamieszania z logo... CW, Chr.Ward, Christopher Ward...

 

O ile jestem w stanie przełknąć logo w pilocie, to w Malvernie kompletnie nie rozumiem, co nimi kierowało ;)

Ciekawostka, widzieliście jaka jest różnica w cenie tych nowych modeli w euro i funtach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, clusca napisał(-a):

Malvernie kompletnie nie rozumiem, co nimi kierowało

I ten "london" ... 🙈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Krzychu chodzi tak:

465498812_DSC_01702-COLLAGE.thumb.jpg.538028beb03df9607ef0899bce7037a5.jpg

 

Świeci natomiast tak:

 

lume.thumb.JPG.924c5697300f6b6b13333dcb5c2f5048.JPG

 

 

Tutaj trzeba popracować nad lume shotami :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem nowy obiekt westchnień: )
Powstrzymuje mnie tylko ta średnica zegarka , myślicie ze zegarek 39mm nie będzie za mały na 17.5-18cm nadgarstek?. Certina 38 była mała ale ona miała dodatkowo w uszach 19mm.. Może ktoś wrzucić zdjęcie c63 na swoim nadgarstku? 


Parę postów wyżej (#6252) wrzuciłem filmik z C63 GMT na płaskiej 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już się dzieje na ChW. Jeszcze nie ma oficjalnego info, a już pół puli wyprzedane ;)

A tak serio, to wpiszcie sobie w szukajkę na stronie Krzyśka "nearly". Pojawi się kilka zegarków z kategorii "nearly new". Kliknijcie w jeden, a potem nad jego opisem na skrót do kategorii "sale" i voila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.