Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się wahałem i wahałem. Jak się w końcu zdecydowałem, to już był nieaktywny. ☹️

 

obraz.png.5cb26b753730d18ce33a08f6ef351381.png

 

ale zamówiłem wcześniej z ciekawości takiego:

 

obraz.png.10e472aa961d736af90e09a789373fb0.png

 

 

3 minuty temu, Krygo napisał(-a):

https://www.christopherward.com/sale-vip-zdfikm25/c65-trident-automatic/S65-41ADA1-S0BB0-B0.html

Był za 570 przez chwilę, zmienili na 642. Mogą mnie cmoknąć w pompkę ;)

 

A może za 570 to był "nearly new" a za 642 całkiem nowy?

P.S. Kliknąłem Twój link i jest chyba za 507 funtów

 

 

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli cenę w ojro. Zmienili na 100%, żeby nie było za tyle samo co wersja na pasku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorsze te promo robią. Sealandery wrzucone tylko neraly new na szmacie. C60 tridenty poza małymi wyjątkami też na gumach tylko.


Przykładowo, za c3 Grand tourer w zeszłym roku też cena była sporo lepsza.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1.jpg

Edytowane przez michszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Tak się wahałem i wahałem. Jak się w końcu zdecydowałem, to już był nieaktywny. ☹️

Jak się kiedyś zdecydujesz na Abyssa to nie masz opcji, ale zaprosić mnie na oględziny 😁

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evilym napisał(-a):

Jak się kiedyś zdecydujesz na Abyssa to nie masz opcji, ale zaprosić mnie na oględziny 😁

 

 

To się może wydarzyć. Pod warunkiem, że jeszcze będzie kiedyś za 414 funtów. Wtedy zdecydowanie zapraszam na oględziny 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, michszy napisał(-a):

Coraz gorsze te promo robią. Sealandery wrzucone tylko neraly new na szmacie.

Niestety. Też się przeliczyłem. Liczyłem na jakąś fajną cenę na niebieskiego na kajdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał(-a):

Panowie, już się dzieje na ChW. Jeszcze nie ma oficjalnego info, a już pół puli wyprzedane ;)

A tak serio, to wpiszcie sobie w szukajkę na stronie Krzyśka "nearly". Pojawi się kilka zegarków z kategorii "nearly new". Kliknijcie w jeden, a potem nad jego opisem na skrót do kategorii "sale" i voila :)

 

2 godziny temu, evilym napisał(-a):

 

Celowo nie podawałem linku, bo mógł się jeszcze z 10x zmienić zanim "sale" się oficjalnie rozpocznie :)

Tymczasem wygląda na to, że jeszcze się oficjalnie nie rozpoczął, a już się zakończył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, clusca napisał(-a):

Tymczasem wygląda na to, że jeszcze się oficjalnie nie rozpoczął, a już się zakończył

 

Pewnie jutro ruszy jeszcze raz, tylko już normalnie, a nie w wersji "VIP".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

To się może wydarzyć. Pod warunkiem, że jeszcze będzie kiedyś za 414 funtów. Wtedy zdecydowanie zapraszam na oględziny 😁.

Ostatnio nie było ich w ogóle. Jak już raz się pojawiły, to może w wakacje znowu będą. 

Czekam z niecierpliwością. Daleko do Ciebie nie mam 😜

Szkoda że teraz nie zdążyłeś... 

 

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Pewnie jutro ruszy jeszcze raz, tylko już normalnie, a nie w wersji "VIP".

Normalnie VIP to było info przez maila. Teraz wychodzi na to, że VIP to ta wyprzedaż bez informacji. Normalna to ta dla zarejestrowanych w newsletterze a na stronce wrzucą tylko info dla reszty że już koniec i zapraszają za rok 🤣

 

1 godzinę temu, clusca napisał(-a):

 

 

Celowo nie podawałem linku, bo mógł się jeszcze z 10x zmienić zanim "sale" się oficjalnie rozpocznie :)

Tymczasem wygląda na to, że jeszcze się oficjalnie nie rozpoczął, a już się zakończył ;)

Większość fanów marki to uczestnicy różnych społeczności zegarkowych. Kto miał wiedzieć, ten wiedział 😉

 

3 godziny temu, michszy napisał(-a):

Coraz gorsze te promo robią. 

Zgoda.

Ale chyba boją się żeby ludzie nie przyzwyczaili się do -50% bo nie będą kupować ich zegarków w cenie SRP.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż przez chwilę chyba nie działała, ale właśnie powróciła:

https://www.christopherward.com/sale-vip-zdfikm25?srule=price-low-to-high&start=0&sz=72

 

Ja maila z informacją o wyprzedaży i z linkiem dostałem kilka minut temu. Trochę słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To się może wydarzyć. Pod warunkiem, że jeszcze będzie kiedyś za 414 funtów. Wtedy zdecydowanie zapraszam na oględziny .
Widzę, że znowu mamy zbieżne gusta robiłem przymiarkę do GMT, ale £705 to jednak przerosło moje pragnienie posiadana. Jednak cena plus kurs £ pokonały mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Miszkolc napisał(-a):

Widzę, że znowu mamy zbieżne gusta emoji6.png robiłem przymiarkę do GMT, ale £705 to jednak przerosło moje pragnienie posiadana. Jednak cena plus kurs £ pokonały mnie emoji19.png

 

Na to wygląda 😁.

Na zdjęciach wygląda to świetnie. Ale faktycznie 705 funciaków za GMT to sporo. A i 552 funty za zwykłą Sellitę to też nie jest mało. Szczególnie, jak się zasadniczo nie potrzebuje nowego zegarka 😂.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na coś więcej. Ale chyba trzeba się pogodzić z tym, że taniej już nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zauważyłem, to już różnice kursowe pomiędzy £ a € są groszowe.

 
Na to wygląda .
Na zdjęciach wygląda to świetnie. Ale faktycznie 705 funciaków za GMT to sporo. A i 552 funty za zwykłą Sellitę to też nie jest mało. Szczególnie, jak się zasadniczo nie potrzebuje nowego zegarka .
 
Pocieszam się, że jeszcze nie dotarł do mnie zeszłoroczny zakup bo leży na cle. Będzie na otarcie łez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś kliknął i kupił?

Ja bez większego przekonania zielonego C3 Grand Tourera.

Jak przyjdzie, to się będę zastanawiał, co dalej. Albo się zachwycę i zostanie, albo może ktoś na Forum będzie na niego chętny a na promocje nie zdążył, albo po prostu odeślę.

Ani do chrono, ani do kwarców nie mam ostatnio serca. Ale ten zielony C3 żonie się spodobał 😉.

 

12 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Pocieszam się, że jeszcze nie dotarł do mnie zeszłoroczny zakup bo leży na cle. Będzie na otarcie łez.

 

Na co tak (nie)cierpliwie czekasz?

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś coś kliknął i kupił?
Ja bez większego przekonania zielonego C3 Grand Tourera.
Jak przyjdzie, to się będę zastanawiał, co dalej. Albo się zachwycę i zostanie, albo może ktoś na Forum będzie na niego chętny a na promocje nie zdążył, albo po prostu odeślę.
Ani do chrono, ani do kwarców nie mam ostatnio serca. Ale ten zielony C3 żonie się spodobał .
 
 
Na co tak (nie)cierpliwie czekasz?
Alpine z dwoma koronkami, która wygląda jak opona samochodowa z lat 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miszkolc napisał(-a):

Alpine z dwoma koronkami, która wygląda jak opona samochodowa z lat 30 emoji6.png

 

Kompresory Alpiny ładnie wyglądają.

Będę czekał na fotki, jak już się ocli 🤩.

 

Co do promocji, to C65 Trident GMT na bransolecie za 570 funtów wydaje się stosunkowo ciekawy i atrakcyjny:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni zakup szedł do mnie z UK ponad 2 m-ce i zapłaciłem cło i podwójnie VAT, z tym że po przesłaniu poświadczonej odprawy celnej Anglicy zwrócili mi przez siebie pobrany VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu nic się nie udało kupić. Ten C65 pepsi już od zeszłego roku za mną chodzi :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.