Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.01.2022 o 15:24, Rikimaru75 napisał(-a):

Brakuje czegoś w brązie 


W brązie…

 

W dniu 15.01.2022 o 17:17, Balansujący Na Osi napisał(-a):

I na pasku.

 

i na pasku :P 

CB6BB539-9561-4AE4-B98E-2EADAFDDCC33.jpeg

1EF1265F-4C97-460E-9614-A4A325943606.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MShR napisał(-a):


W brązie…

 

 

i na pasku :P 

CB6BB539-9561-4AE4-B98E-2EADAFDDCC33.jpeg

1EF1265F-4C97-460E-9614-A4A325943606.jpeg

Ten jest na mojej liście 🙂 tylko Alpine pogonię  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rikimaru75 napisał(-a):

Ten jest na mojej liście 🙂 tylko Alpine pogonię  🙂


Lubie ten zegarek bardzo :) Polecanko z czystym sumieniem! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,  wychodzi na to że całe życie nosiłem zbyt duże zegarki..

Zamówiłem też steinharta ocean one też 39mm:) Ale nie wiem czy nurek nie będzie trochę mały w tym rozmiarze,  bo CW ma większą tarcze i mały bezel... Zobaczę, najwyżej oddam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksplorujemy, jak na pseudo-Explorera przystało 😀 

20220119_122851-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracę czas zacząć 😉

PXL_20220120_080701195.thumb.jpg.9d1f8517193920dba2eca421f21499c1.jpg

 

Lubię skubańca, świetny rozmiar, super bransoleta, czytelna tarcza...tylko daty mi brakuje :D

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, meehoo napisał(-a):

Eksplorujemy, jak na pseudo-Explorera przystało 😀 

 

 

Genialna fota, serio - moglaby spokojnie na stronie CW wisiec.

 

 

36 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Pracę czas zacząć 😉

 

Lubię skubańca, świetny rozmiar, super bransoleta, czytelna tarcza...tylko daty mi brakuje :D

 

Pozno zaczynasz, mieczak :P No Sinn 556 z data az sie prosi o wejscie do kolekcji :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Pozno zaczynasz, mieczak :P

 

Oj tam oj tam, zaczynam, późno kończę ;)

 

14 minut temu, cordi7 napisał(-a):

No Sinn 556 z data az sie prosi o wejscie do kolekcji :P

 

rok się dopiero zaczął 😎 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał widzieć porownanie tych dwóch.  I znowu wydaje mi się mały ten steinhart na ręce, chociaż ze zdjęcia wydaje się że jest w punkt, większe l2l już by wystawało poza nadgarstek. Bransoleta jest bardzo mocno zwezana co mi się nie podoba a co CW ma lepiej zrobione...

20220120_104200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Amator87 napisał(-a):

Gdyby ktoś chciał widzieć porownanie tych dwóch.  I znowu wydaje mi się mały ten steinhart na ręce, chociaż ze zdjęcia wydaje się że jest w punkt, większe l2l już by wystawało poza nadgarstek. Bransoleta jest bardzo mocno zwezana co mi się nie podoba a co CW ma lepiej zrobione...

 

Wg mnie to sa dwa zupelnie rozne zegarki i ciezko je ze soba porownywac.

Nie wiem jaki masz nadgarstek ale przy swoim 18-18,5 cm nosze Stenka Ocean 39 i jest idealny.

Rozmiar plus wlasnie to zwezenie bransolety sprawiaja, ze jest wyjatkowo wygodny.

Duzo cienszy nieruchomy bezel w CW sprawia, ze nosi sie jak wiekszy, ma chyba tez lepiej podgiete uszy.

 

Powiem tylko cos, co juz sam wyznales: cale zycie nosiles za duze zegarki, te dwa leza bardzo dobrze ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Amator87 napisał(-a):

Gdyby ktoś chciał widzieć porownanie tych dwóch.  I znowu wydaje mi się mały ten steinhart na ręce, chociaż ze zdjęcia wydaje się że jest w punkt, większe l2l już by wystawało poza nadgarstek. Bransoleta jest bardzo mocno zwezana co mi się nie podoba a co CW ma lepiej zrobione...

20220120_104200.jpg

Oba są ok rozmiarowo. Po prostu Stenek ma szerszy bezel i tarcza przez to jest mniejsza, co daje odczucie mniejszego zegarka na nadgarstku. Do tego endlinki w CW sa "męskie" wobec czego  realne L2L jest większe niż w Stenku. Bransoleta w CW jest inna, masywniejsza, szczególnie zapięcie z mikroregulacją, dlatego tez ciężko je porównywać, ale w Stenku z tego co pamiętam tez jest wygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

 

Wg mnie to sa dwa zupelnie rozne zegarki i ciezko je ze soba porownywac.

Nie wiem jaki masz nadgarstek ale przy swoim 18-18,5 cm nosze Stenka Ocean 39 i jest idealny.

Rozmiar plus wlasnie to zwezenie bransolety sprawiaja, ze jest wyjatkowo wygodny.

Duzo cienszy nieruchomy bezel w CW sprawia, ze nosi sie jak wiekszy, ma chyba tez lepiej podgiete uszy.

 

Powiem tylko cos, co juz sam wyznales: cale zycie nosiles za duze zegarki, te dwa leza bardzo dobrze ;)

 

 

3 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

Oba są ok rozmiarowo. Po prostu Stenek ma szerszy bezel i tarcza przez to jest mniejsza, co daje odczucie mniejszego zegarka na nadgarstku. Do tego endlinki w CW sa "męskie" wobec czego  realne L2L jest większe niż w Stenku. Bransoleta w CW jest inna, masywniejsza, szczególnie zapięcie z mikroregulacją, dlatego tez ciężko je porównywać, ale w Stenku z tego co pamiętam tez jest wygodnie :)

Dzięki za komentarz, tak naprawdę potrzebowałem drugiej opinii żeby się utwierdzić w przekonaniu że są OK;)

Dobra, to teraz jak już wydałem kasę na zegarki to pasowało by usunąć konto i zapomnieć o istnieniu tego forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Amator87 napisał(-a):

Dobra, to teraz jak już wydałem kasę na zegarki to pasowało by usunąć konto i zapomnieć o istnieniu tego forum..

Za późno...wirus już zaczął działać i teraz nie da rady tak łatwo się wyleczyć 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarkowy wirus... No tak, u mnie takie dzisiaj powikłania:

 

IMG-20220121-103941-edit-320414757691211


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ledr napisał(-a):

Zegarkowy wirus... No tak, u mnie takie dzisiaj powikłania:

 

Jeżeli to wirus, to złapałem. 🤒

Pewnie zastosuję leczenie objawowe i gdzieś w tym roku w wersji na pasku do mnie zawita. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Jeżeli to wirus, to złapałem. 🤒

Pewnie zastosuję leczenie objawowe i gdzieś w tym roku w wersji na pasku do mnie zawita. 😂

Daj znać, jak będziesz chciał obejrzeć na żywo, albo przymierzyć. Z Krakowa to niedaleko, a i ja, jak stopnieją lody i znikną inne wirusy, pewnie się do Krakowa wybiorę z zegarkowymi sprawami😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ledr napisał(-a):

Daj znać, jak będziesz chciał obejrzeć na żywo, albo przymierzyć. Z Krakowa to niedaleko, a i ja, jak stopnieją lody i znikną inne wirusy, pewnie się do Krakowa wybiorę z zegarkowymi sprawami😉

 

Dzięki. Poszło na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.