Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za propozycje i podpowiedz. Niestety w wersji bez GMT jest bardzo ladny ale taki... sam nie wiem jak to opisac. Czegos jak dla mnie w nim brakuje. Chyba decyzja bedzie miedzy Sinnem 556 i Damasko DK30 jednak. Chyba.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Dzieki za propozycje i podpowiedz. Niestety w wersji bez GMT jest bardzo ladny ale taki... sam nie wiem jak to opisac. Czegos jak dla mnie w nim brakuje. Chyba decyzja bedzie miedzy Sinnem 556 i Damasko DK30 jednak. Chyba.

 

 

Też świetne opcje, co byś nie wybrał będzie dobrze. Sealandera trzeba niestety na żywo ogarnąć, bo zdjęcia nie oddają wszystkiego, ale rozumiem, że może wydawać się nijaki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze nie wlasnie :) I tak, staram sie raczej nie dublowac marek. Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, cordi7 said:

Dzieki za propozycje i podpowiedz. Niestety w wersji bez GMT jest bardzo ladny ale taki... sam nie wiem jak to opisac. Czegos jak dla mnie w nim brakuje. Chyba decyzja bedzie miedzy Sinnem 556 i Damasko DK30 jednak. Chyba.

 

 

Ja to rozumiem... dlatego ostał mi się jeden CWL. Wszystko ładnie, fajnie poprawki w kolejnych iteracjach, jest postęp ale brakuje mi czegoś co jest "kropką nad i". Czegoś co sprawia, że pomimo braku fajerwerków projekt jest kompletny, ma swoje DNA, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2022 o 11:53, cordi7 napisał(-a):

Mam C5 Malvern 595 i tak jak piszesz, to bardzo dobrze wykonany zegarek.

Chodzą mi po głowie Sinn 556, Damasko DK30, Oris 65 i teraz doszły w/w modele.

 

Jako były użytkownik Warda C65, Orisa 65 i Damsko DC56,  się wypowiem (bo się nie znam :D)

C65 niebieskim byłem zafascynowany i cały czas za nim tęsknię, prosty zegarek z mechanicznym werkiem, ale ma swój urok vintage, zwłaszcza na bransolecie. Na żółtego też polowałem, natomiast czarny na pasku mi kompletnie nie podszedł.

Oris 65 mnie rozczarował jakością wykonania, spasowania (schodek między kopertą a bransą, niepokrywające się indeksy z podziałką, jak w Seiko). Owszem całokształt robi fajne wrażenie, ale nie za taką kwotę. Są koledzy którzy go uwielbiają, ale ja już do niego nie wrócę.

Damasko miałem tylko DC56, ale to zarąbisty zegarek i również żałuję sprzedaży, niestety nie można mieć wszystkiego. Jedynie porysowany zewnętrzny AR mnie troszkę denerwował.

Sinn'a 556 planowałem i się czaiłem na niego, ale nie udało mi się jeszcze.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, niebieski C65 manualny fajny jest, ale czarny też mi się podoba. Za to nie ujął mnie czarny automat C65 Trident Diver. Żółty natomiast to petarda :)

 

20200905-20200905_121624-800pxhigh.thumb.jpg.55007983751aa529c336f83e5fdda44b.jpg

 

 

20210518_144608454_iOS-1000px.thumb.jpg.40b677dfe1d7e2eaf5c2ec3bb8b5f79d.jpg

 

 

20211113_133327464_iOSaaabbb-850pxhigh.thumb.jpg.d8d779984c731cc7ec8b68db63b955a6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Dzieki za propozycje i podpowiedz. Niestety w wersji bez GMT jest bardzo ladny ale taki... sam nie wiem jak to opisac. Czegos jak dla mnie w nim brakuje. Chyba decyzja bedzie miedzy Sinnem 556 i Damasko DK30 jednak. Chyba.

 

niebieski C65 na manualu mnie nie ujął ale ostatnio nabyta wersja Ombre w brązie to petarda, trudny wybór między nim a Orisem 65, poprzednie wersje Damasko wydają się ciekawsze niż DK30 ale dostępność bardzo słaba natomiast nowe Sinn-y 556 wyglądają ciekawie 

P4020072.thumb.jpg.28c02b9672a0fc7bc9529da6f9afd5b6.jpgP4020067.jpg.2c84463b912bddb345d592376dc4083b.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy CW jest mega, niestety już ich nie ma. Pozytywnie zazdroszczę :)

Podobnie jak koledze @clusca tego żółtego, genialny wakacyjniak - przepiekny!

 

Co do kolorowych 556 to nie moja bajka, Sinn dla mnie to tool watch a to są landrynki.

Wiem, sprzedadzą się na pniu tak jak i Rolexy OP - takie czasy i odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2022 o 21:48, clusca napisał(-a):

Faktycznie, niebieski C65 manualny fajny jest, ale czarny też mi się podoba. Za to nie ujął mnie czarny automat C65 Trident Diver. Żółty natomiast to petarda :)

 

20200905-20200905_121624-800pxhigh.thumb.jpg.55007983751aa529c336f83e5fdda44b.jpg

 

 

20210518_144608454_iOS-1000px.thumb.jpg.40b677dfe1d7e2eaf5c2ec3bb8b5f79d.jpg

 

 

20211113_133327464_iOSaaabbb-850pxhigh.thumb.jpg.d8d779984c731cc7ec8b68db63b955a6.jpg

Żółtek piękny. Poluję na takiego na brytyjskim ebayu, niestety na razie bezskutecznie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Krzysiek,

 

DSC_0273~3.JPG

DSC_0271~2.JPG

Edytowane przez lucas0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos nowego sie szykuje (jakby jeszcze mieli za malo diverow :D)

 

image.thumb.png.536fcae57ff90882dfc26e39c4d1c84c.pngAquitaine

Edytowane przez Exuberant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo divery się nadal dobrze sprzedają. Jak SUVy.

Jak zobaczyłem tę reklamę z widokiem na morze, to pomyślałem, że kolejny model dostanie przeźroczystą, niebieską tarczę i na tym się skończy. Teraz jednak to wygląda na coś całkiem nowego.

Mnie to wypukłe "retro" szkło i bezel kojarzą się z Certiną DS PH. To nie do końca to samo, ale klimat może być bardzo podobny.

 

obraz.png.8ac2c63f1df8370d7f8bfc85dd41e905.png

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale ładnych driverów jest bez liku a niczym szczególnym się nie wyróżnia, chyba najsłabszy z ostatnich nowości choć brąza bym przytulił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C65 Aquitaine Bronze COSC jest piękny😍🥰 Orientujecie się czy zamawiając i kupując bezpośrednio od Christopher Ward zostanie naliczony jeszcze jakiś podatek i cło? 

Edytowane przez memo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, może i ładny, ale zwyczajnie nudny. Na pierwszy rzut oka mam skojarzenia z Tudorem.

 

Zamiast tych niekończących się list różnych kombinacji kopert i pasków/bransolet powinni zrobić konfigurator do każdego z modeli. Mam wrażenie, że uczyniłoby to stronę dużo bardziej przejrzystą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie broń wymierzona w Certine. Podobieństwo na pierwszy rzut oka. Kremowy jest ładny. ;)

 

42 minutes ago, memo88 said:

C65 Aquitaine Bronze COSC jest piękny😍🥰 Orientujecie się czy zamawiając i kupując bezpośrednio od Christopher Ward zostanie naliczony jeszcze jakiś podatek i cło?

 

Przy checkout masz dodane do zamówienia. 

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.