Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak oceniacie tego Krzyśka Daytona Monaco? Ja się zakochałem, może dlatego że taki przesadzony. Z resztą te regatty zawsze kolorowe były. No i nie znalazłem nic ciekawszego do 9k...

C65-41ACH1-S0BB0-B0_Picture_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2022 o 19:50, tts napisał(-a):

Polecam notkę na temat strategii dotyczącej logotypów. 

👍

Ciekawe. Od teraz, wszystkie nowe zegarki będą miały już tylko nowy logotyp marki na tarczy. Nawet nie wiedziałem, że CH nazywa to "Swish" i  jest to połączenie brytyjskiej i szwajcarskiej flagi 😮 Bardziej mi się z logo Canal plusa kojarzyło.

Tak czy siak, rozwiązuje chyba to już dyskusję na temat umiejscowienia logo i nazwy na tarczy. Będzie tylko logo 🙂

 

2 godziny temu, b_easy napisał(-a):

Panowie, jak oceniacie tego Krzyśka Daytona Monaco? Ja się zakochałem, może dlatego że taki przesadzony. Z resztą te regatty zawsze kolorowe były. No i nie znalazłem nic ciekawszego do 9k...

Fajny. Kojarzy mi się trochę z niebiesko-białą Carrerą.

Ewentualnie naciąg ręczny?

https://www.fratellowatches.com/echo-neutra-cortina-1956-hand-wound-chronograph-in-black-in-depth-review/#gref

Forstner-Klip-Echo-Neutra-Cortina-1956-M


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/9/2022 at 1:29 PM, tomek123er said:

Ze starych zasobów.

 

 

Stare ale jare :)

 

 

  

6 hours ago, Perpetuum Mobile said:

 

... nowe też niczego sobie...

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj do mnie dotarł z lekkim opóźnienie kolejny Loupe 🧐

DSC_0240.thumb.JPG.3c925cfaf38c5dc9975fd6d1c2a49116.JPG

 

DSC_0241.thumb.JPG.127af173526732745b564eb11036da2a.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minutes ago, evilym said:

A wczoraj do mnie dotarł z lekkim opóźnienie kolejny Loupe 🧐

 

To poprzedni, prawda?
Znam ten numer... wpierw się na mnie CWL obraził i przestał całkiem wysyłać... a jak w końcu coś dostałem to hurtem, po kilka egzemplarzy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tts napisał(-a):

To poprzedni, prawda?
Znam ten numer... wpierw się na mnie CWL obraził i przestał całkiem wysyłać... a jak w końcu coś dostałem to hurtem, po kilka egzemplarzy ;) 

Dokładnie tak. Ciężko mi powiedzieć który dotarł pierwszy bo na dwa różne adresy i do tego wpadły do skrzynki pocztowej (ktoś z tego jeszcze korzysta? 🤔). 

 

Ale fajnie że jednak wysłali 🙂

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zamówiłem do Polski zegarek z oficjalnej strony www.christopherward.com a dzisiaj dostałem informację od agencji celnej DHL... Mam przedstawić wszystkie dokumenty do odprawy celno, podatkowej...  Jestem trochę zakłopotany gdyż po zapewnieniach kilku osób byłem pewny że wszystko jest wliczone w cenę zegarka na oficjalnej stronie... Jak myślicie kontaktować się ze sklepem christopherward? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard. Wyślij im wszystkie dokumenty, tj. oświadczenie, print screen z zamówienia i płatności. Fakturę powinien dostarczyć ChW. To standardowa procedura podczas importu, bez względu na to, kto dokonuje opłat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, memo88 said:

W niedzielę zamówiłem do Polski zegarek z oficjalnej strony www.christopherward.com a dzisiaj dostałem informację od agencji celnej DHL... Mam przedstawić wszystkie dokumenty do odprawy celno, podatkowej...  Jestem trochę zakłopotany gdyż po zapewnieniach kilku osób byłem pewny że wszystko jest wliczone w cenę zegarka na oficjalnej stronie... Jak myślicie kontaktować się ze sklepem christopherward? Z góry dziękuję za pomoc

Temat był min. dwa razy wałkowany w tym wątku. Przejrzyj historię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/14/2022 at 11:42 AM, TRobert said:

IMG20220514123649 (2).jpg

Bardzo fajny jest ten zegarek. Nowa wersja ma logo zamiast nazwy. Zmiana in plus. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi... Nazwa na tarczy mnie się podobała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać to wolałbym samo logo, ale pewnie już to kiedyś gdzieś pisałem 😉. Tak czy inaczej mam od nich dwa zegarki i jeden z nich jest z logo, a drugi z napisem 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżentelmen wieczorową porą...
20220528_234920.thumb.jpg.1e2389b6bdc518c8e650e5fa140d71c7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pyk...

 

20220529_135906.thumb.jpg.7d124379d5c4d306f664e71723e936ef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe kolorki

Jacyś pszczelarze na forum? :)

 

Screenshot_20220601-173735_Samsung Internet.jpg

20220601_172929.jpg

Edytowane przez Amator87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, kolor zawsze modny, a pasek też fajnie dobrany. Napisz, jak już trochę ponosisz, jak ten pasek się eksploatuje, OK?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.