Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi


 
Myślicie że czarna tarcza wróci do oferty ?


Myślę, że wróci. To klasyczny model z ich oferty, więc chyba będą uzupełniać zapas. Chyba, że szykują nową wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 


Myślę, że wróci. To klasyczny model z ich oferty, więc chyba będą uzupełniać zapas. Chyba, że szykują nową wersję.

 

 

A kiedy CW wprowadza rewizje modeli ?

 

Oferta używek w Polsce czy na Chrono tez nie jest zbyt bogata. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się już właściwie na zakup Divera CW, nie wiem jeszcze który Triden Pro 600 40mm albo C60 Anthropocene GMT 42mm

 

Pytanie mam takie, czy CW organizuje jakieś regularne promki na ich stronie ?.

 

Nie mam ciśnienia będzie to któryś zegarek w kolekcji, mogę go kupić w święta / po świętach czy w styczniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu często robili wyprzedaż noworoczną. Jeśli nie wytrzymasz to może w black frajer coś rzucą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DamianWW napisał(-a):

Zdecydowałem się już właściwie na zakup Divera CW, nie wiem jeszcze który Triden Pro 600 40mm albo C60 Anthropocene GMT 42mm

Pytanie mam takie, czy CW organizuje jakieś regularne promki na ich stronie ?.

Nie mam ciśnienia będzie to któryś zegarek w kolekcji, mogę go kupić w święta / po świętach czy w styczniu.

 

Zmień walutę na funty, będzie taniej. Poza tym w zasadzie przez cały czas, z niewielkimi przerwami, obowiązuje kod na -100 funtów (obecnie 100LOUPE26). Możesz spróbować również kodu WELCOME na -10% (czasem jest aktywny). W zależności od ceny zegarka jeden z powyższych daje większe korzyści.

Poza tym w okolicach 7 stycznia od kilku lat jest wyprzedaż (jest też w lipcu), może w przyszłym roku również będzie, chociaż z roku na rok te wyprzedaże coraz słabiej wyglądają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnie dwie edycje, to na wyprzedaż bym nie liczył. Wybór coraz słabszy, obniżki coraz mniejsze a czekających na okazję coraz więcej. Atrakcyjne pozycje znikają dosłownie w kilka minut.
Jak chcesz coś konkretnego a nie aktualnie rzuconą „okazję”, to nie czekaj na wyprzedaż, tylko bierz teraz z kodem, który za chwilę wygaśnie i będziesz musiał czekać na nowy.
Moim zdaniem warto zerknąć na C60 Trident Pro 300. Lżejszy i cieńszy niż 600, a WR300 spokojnie do wszystkiego wystarczy.

A ja dzisiaj też z Krzyśkiem na nadgarstku:

db45fef7bfe53ee5d39e9d3a69a78624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawy projekt. Choć drogi. Ale fajnie, że CW też takie rzeczy robi. Mnie się podoba. To chyba dość prestiżowy projekt dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myśl przyszedł mi Epos, choć jest bardziej zaawansowany.

 

 

Cytat

Zegarek pracuje w oparciu o szwajcarski mechanizm automatyczny ETA 2892-2, który jest osadzony na 21 kamieniach, ponadto posiada on pięciominutowy repetier: jest to rodzaj komplikacji mechanizmu umożliwiający wybijanie na żądanie aktualnej godziny oraz minuty. Mechanizm “wygrywa” aktualną godzinę z dokładnością do pięciu minut. Przycisk uruchamiający kompilację umieszczono z boku koperty: jeden ton wybija godzinę, natomiast dwa dźwięki oznaczają początek każdych pięciu minut. Dzięki tej funkcji można usłyszeć, która jest godzina również w zaciemnionym otoczeniu.

 

Cena na metce: 66 tys. zł

 

Dobrze kojarzę, że poniżej tej ceny nie ma nic podobnego na rynku? Cóż, wielki plus dla CW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

W sumie ciekawy projekt. Choć drogi. Ale fajnie, że CW też takie rzeczy robi. Mnie się podoba. To chyba dość prestiżowy projekt dla nich.

Drogi😁?? 

2 godziny temu, Istvan napisał(-a):

Na myśl przyszedł mi Epos, choć jest bardziej zaawansowany.

 

 

 

Cena na metce: 66 tys. zł

 

Dobrze kojarzę, że poniżej tej ceny nie ma nic podobnego na rynku? Cóż, wielki plus dla CW.

Epos to repetier, to zupełnie inna komplikacja. 

 

Jedyny współczesny budżetowy podobny do Warda zegarek, jeśli chodzi o komplikację, to Meistersinger Bell Hora. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Jedyny podobny do Warda zegarek jeśli chodzi o komplikację  to Meistersinger Bell Hora. 

 

Faktycznie. Na metce: 19 tys.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Drogi😁?? 

 

Tak, wiem. Podobne zegarki innych marek to podejrzewam, że są na jeszcze zupełnie innym poziomie finansowym.

Drogi jak na CW. No i jak na moją kieszeń. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.