Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba patrzeć na to co dany zegarek oferuje w danej cenie, tutaj nie ma absolutnie żadnej konkurencji - inaczej wpadniemy w pułapkę że Prx czy jakiś Orient są drogie;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie mnie to nie dziwi 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa sprzączkę już pokazali :)

 

A na poważnie to ciekawe jak się się to rozwinie, w sensie odzwierciedli w wyglądzie nowych projektów i ich jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Posiadam C65 Trident Retro Diver. Bardzo lubię seryjny pasek skórzany od tego zegarka. Jest mięciutki, przyjemny, no i ładny też. Oczywiście mój The Watch Steward nadal jest wygodniejszy, ale w kwestii pasków skórzanych to Krzysiowy pasek zdecydowanie wygrywa. Pytanie do Was czy kojarzycie gdzie można kupić inne paski skórzane, które będą równie wygodne jak ten?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Coś się zapowiada 

 

Jakby kierować się kolorami paska to może jakiś zegarek dla fanów Evertonu z którym nawiązali współpracę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Najki napisał(-a):

A ja mam inne pytanie. Posiadam C65 Trident Retro Diver. Bardzo lubię seryjny pasek skórzany od tego zegarka. Jest mięciutki, przyjemny, no i ładny też. Oczywiście mój The Watch Steward nadal jest wygodniejszy, ale w kwestii pasków skórzanych to Krzysiowy pasek zdecydowanie wygrywa. Pytanie do Was czy kojarzycie gdzie można kupić inne paski skórzane, które będą równie wygodne jak ten?

Większość pasków kupię na CNS zwłaszcza jak są promocje.  Można kupić nawet za kilka $. Ten na zdjęciu kosztował 3,50 $ . 

20221029_121919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CNS nie raz kupowałem. Jakieś NATO, jakieś paratrooper i niby-marine-nationale. Jakość jest ok, ale bez szału. Skórzanych tam nie kupowałem, ale po dotychczasowych doświadczeniach wątpiłbym czy dorównają miękkością paskom od Krzysia. Mylę się? Są tak samo miłe i wygodne? Np. ten na powyższym zdjęciu?

 

Mam np. paski skórzane od polecanego niegdyś Hirsch i są twarde i niezbyt przyjemne. Choć ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kod na 100 funtów nie działa macie jakieś pomysły?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ważny chyba do końca Października. Pewnie będzie nowy ale na razie nic nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jakby coś się zmieniło poproszę o info bo powoli się zbieram do pierwszego CW

Znalazłem już nowy muszę przemyśleć zakup 😀

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, kornel91 said:

Panowie kod na 100 funtów nie działa macie jakieś pomysły?? 

Stary kod stracił ważność. Jest nowy Loupe więc zamień 26 na 27 w kodzie rabatowym i voila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tts napisał(-a):

Stary kod stracił ważność. Jest nowy Loupe więc zamień 26 na 27 w kodzie rabatowym i voila.

Udało mi się właśnie wczoraj znaleźć ale dziękuję Ci bardzo 😀

Cały czas chodzi mi Krzysiek po głowie bo niestety nie miałem przyjemności widzieć na żywo. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Udało mi się właśnie wczoraj znaleźć ale dziękuję Ci bardzo 😀

Cały czas chodzi mi Krzysiek po głowie bo niestety nie miałem przyjemności widzieć na żywo. 

Zaczekaj na promo,

FB_IMG_1665208616887.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, 1_Dominik napisał(-a):

Kiedy będą te promocyjne 

Promocje są w styczniu i chyba w sierpniu.  Polub ich strone  na FB, tam będzie info. 

Screenshot_20221111-115725_Facebook.jpg

FB_IMG_1668164314144.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś było info, że z manualami na razie koniec. Ale nie jestem tego pewien. Coś mi się mogło pokręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Promocje są w styczniu i chyba w sierpniu.  Polub ich strone  na FB, tam będzie info. 

Screenshot_20221111-115725_Facebook.jpg

FB_IMG_1668164314144.jpg

Dziękuję Ci bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 03:05, tts napisał(-a):

Stary kod stracił ważność. Jest nowy Loupe więc zamień 26 na 27 w kodzie rabatowym i voila.

Dzisiaj kliknięte. Jeszcze mi jedno doładowanie paypal nie poszło będę czekał żeby z powrotem przelać pieniądze. Pewnie po niedzieli wskoczy jakiś pewnie błąd dotpay. Kurcze przelicza bardzo wysoko na jednym funcie 0,28 gr wyżej po 5,64 zl. Nie mam Reuvolta ale jak ktoś często kupuje można się wkurzyć tyle kasy dołożyć za nic. 

W dniu 11.11.2022 o 11:56, Rikimaru75 napisał(-a):

Promocje są w styczniu i chyba w sierpniu.  Polub ich strone  na FB, tam będzie info. 

Screenshot_20221111-115725_Facebook.jpg

FB_IMG_1668164314144.jpg

Czekać a potem nie wrzucą albo zejdzie po 5 minutach. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minutes ago, kornel91 said:

Dzisiaj kliknięte. Jeszcze mi jedno doładowanie paypal nie poszło będę czekał żeby z powrotem przelać pieniądze. Pewnie po niedzieli wskoczy jakiś pewnie błąd dotpay. Kurcze przelicza bardzo wysoko na jednym funcie 0,28 gr wyżej po 5,64 zl. Nie mam Reuvolta ale jak ktoś często kupuje można się wkurzyć tyle kasy dołożyć za nic. 

Czekać a potem nie wrzucą albo zejdzie po 5 minutach. 

 

No to czekamy...

 

Kenan Thompson Eating GIF by Saturday Night Live

 

P.S. Jak się wojna zaczęła, podziękowałem Revolutowi za usługi. Da się bez tego żyć i nawet komfort zbytnio nie cierpi. ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tts napisał(-a):

 

No to czekamy...

 

Kenan Thompson Eating GIF by Saturday Night Live

 

P.S. Jak się wojna zaczęła, podziękowałem Revolutowi za usługi. Da się bez tego żyć i nawet komfort zbytnio nie cierpi. ;)

A powód bo nie bardzo się orientuję właściciel rosyjski?? 

 

Mam nadzieję, że będzie za kilka dni nowy zegarek do pudełka 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minutes ago, kornel91 said:

A powód bo nie bardzo się orientuję właściciel rosyjski?? 

Wedle mojej wiedzy, tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.